NÄDALA TAROSKOOP | Oled sunnitud kohanema oma ellu saabuvate muutustega


NÄDALA TAROSKOOP | Oled sunnitud kohanema oma ellu saabuvate muutustega
Foto: depositphotos.com

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks

Nädala ülevaade: 13. - 19.08.2018

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad mõõkade äss ja mõõkade neli. Nüüd hakkavad sinu ellu saabuma muutused. Nendega kohanemiseks pead sa andma endale piisavalt aega, kuna selleks, et sinu ellu saaks tulla midagi uut, pead sa kõigepealt sellele ruumi tegema ehk loobuma millestki. See ei pruugi olla lihtne, sest nõuab mugavustsoonist väljumist, oma tunnetele otsa vaatamist ja oma elu ohjade enda kätte haaramist. Samas aga pead endale teadvustama, et muutused on vajalikud ja ilma nendeta ei toimu arengut ega elu paranemist. Anna endale piisavalt aega, et koguda mõtteid ja harjuda, kuid ära lase end põhjendamatul hirmul tagasi hoida.

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on erak. Tunned aina rohkem, kuidas sa pead leidma uuesti iseennast. Sa oled olnud tunnete ja sündmuste keerises, mis on sind lõpuks asetanud olukorda, kus sa ei ole päris kindel, milline peaks olema tee, mida mööda edasi liigud. Sa vajad rahu ja aega, et taas iseend, oma soove ja vajadusi tundma õppida. Praegune aeg pakub sulle võimalusi oma tunnetega tegelemiseks.

Seotud lood:

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib maag. Sinu jaoks on praegu suurepärane aeg, kui soovid midagi oma elus või iseenda juures muuta. Sa oled võimakas, tundlik, intuitiivne ja sisemiselt tugev. Kasuta praegust perioodi, et tegeleda kõige sellega, mille saavutamisest oled unistanud, sest just nüüd on väga tõenäoline saata korda suuri asju.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Nädalat iseloomustab müntide neli. Sinus on tunded, mõtted või sõnad, mis nõuavad välja pääsemist. Hoiad midagi endas, et vältida tagajärgi, mis võivad saabuda, kui enda tõelised soovid välja paiskad. Sulle tundub, et võib saabuda midagi, mida sa ei soovi. Kuid ometi, kui sa järgi mõtled, siis pole sa ju ka praegu päriselt rahul. Vali lihtsalt hoolikalt, kuidas end väljendad ja sa näed, et asjad liiguvad paremuse suunas.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Nädala kaardiks on karikate üheksa. Sind ootab hea aeg, kus saad nautida oma soovide ja ootuste täideminekut. Tunned elust rõõmu ja teed lootusrikkaid plaane tuleviku osas. Suhted laabuvad sujuvalt ning saad tunda heameelt kas oma pereliikmetega koos olemisest või tänu südantsoojendavale armusuhtele.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab müntide viis. Tunned end nüüd veidi ebakindlalt ja ilma selge sihita. Sinu tulevikuplaanid on pisut muutunud ja see tekitab tunde nagu seisaksid ebakindlal pinnal. Muretsemiseks ei ole siiski põhjust. Vaata üle oma soovid ja ootused ning võibolla märkad, et kõike, mida varasemalt soovisid, sa siiski ei vajagi. Võta endale aega, et järgi mõelda, ainult nii leiad taas sisemise rahu.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Nädala võtab kokku sauade kolm. Sind ootavad ees seiklused ja põnevad võimalused avastada ümbritsevat maailma ja iseennast. Ära torma pea ees tundmatusse, vaid jälgi hoolikalt oma tundeid ja südamehäält. Liikudes oma hinge valitud rajal saad sa kogeda kõige uskumatumaid ja suurepärasemaid tundeid.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Nädalat iseloomustab mõõkade seitse. Sa kipud kohati järgima käitumismustreid, mis sind sugugi ei teeni, vaid pikas plaanis hoopiski sinu arengut takistavad. Võta endale aega, et mõelda oma tegutsemise, tunnete ja väljaütlemiste tagamaade üle. Nii saab sulle selgemaks, kust sinu emotsioonid pärit on, mis sind ikka ja jälle vanade radade juurde juhatavad.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Nädala kaardiks on karikate paaž. Nüüd pead tegema valikuid, sest elu pakub sulle palju erinevaid põnevaid töö- ja eraeluga seotud võimalusi. Katsu teha enda jaoks otsus, millele kavatsed ka kindlaks jääda. Nii saad keskenduda ühele, mitte ei rabele paljude erinevate teemade vahel, saamata ühelegi asjale täielikult pühenduda. Järgi väärtusi, mis sind õnnelikuks teevad, sest vaid nii saad tunda hingerahu.

Loe veel

Neitsi (24. august - 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab müntide kuninganna. Sind ootab ees rahulik periood, mis ei too endaga kaasa plahvatuslikke arenguid ega ootamatuid sündmusi. Pigem liiguvad asjad stabiilselt ja rahulikus tempos. Hea aeg on elu materiaalse poolega tegelemiseks ning püsiväärtuste loomiseks. Suhetes on samuti ootamas rahuldustpakkuv aeg - nüüd on õhus energiad, mis toidavad sensuaalsust, viljakust ja meelelisi naudinguid.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Nädala võtab kokku sauade üheksa. Sinu ellu saabuvad muutused, kuid sa ei taha sugugi nendega kohaneda. Kuid kuna muutused on paratamatud, siis oleks parim, mida sa teha saad, olla avatud ja paindlik. Ära näe tonti seal, kus seda pole. Võta kõik uudne vastu mõttega, et sinu jaoks on avanenud uus uks, mis pakub võimalust astuda põnevasse tundmatusse.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Nädalat iseloomustab karikate neli. Puutud nüüd kokku vastakate tunnetega - sinu elus ei ole midagi küll otseselt halvasti, kuid sa tunned, et oled oma hinges rahulolematu. Pead hästi järele mõtlema, mis selliseid tundeid põhjustab ja kuidas sa saaksid seda olukorda enda jaoks parandada. Lahendus on sinu enda kätes.

Ambur (23. november - 21.detsember)

Nädala kaardiks on müntide kümme. Olulised saavad olema nii töö kui ka perekonna stabiilsusega seotud aspektid. Väga tähtis on sulle ka materiaalne kindlustatus. Juhindud eelkõige oma ajaga saavutatud kogemustest ning naudid rahulikku ja üllatustevaba perioodi. Pühendumise ja rahuloluga lood endale kindlat tulevikku. Naudid harmoonilisi suhteid ning toetavate kaaslaset seltskonda nii tööl kui kodus.

Loe lisaks: Sina oled ise oma isikliku muinasjutu looja, autor ja peategelane

7 head põhjust, miks tegeleda oma sisemise arenguga

Ole tõeline ja ehe: õpi tundma oma vaimset olemust ja sisemist tasandit

9 selget märki, mis näitavad, et universum "kõneleb" sinuga

KOMMENTEERI!