NÄDALA TAROSKOOP | Õhus on vastakad energiad, mis lubavad nii säravat edu kui ka ohustavaid konflikte


NÄDALA TAROSKOOP | Õhus on vastakad energiad, mis lubavad nii säravat edu kui ka ohustavaid konflikte
Foto: depositphotos.com

Uus nädal on alanud ning on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud perioodiks.

Nädala ülevaade: 17. - 23. juuni

Nädala energiaid esindavad mõõkade viis ja sauade neli. Nüüd võid tunda, et sind valdavad kohati üsnagi vastakad tunded. Neid ei tasuks ignoreerida, kuid ka teise äärmusse ei maksaks kalduda ning asju üle dramatiseerida. Enne kui hakkad millegi pärast muretsema või asud kellegagi "võitlusse" lase esimestel emotsioonidel rahuneda. Tihtipeale märkad, et asi, mis sind tundlikuks muutis, ei olegi tegelikult nii tõsine. Sa oled hetkel lihtsalt muutumise faasis ning on loomulik, et mõned tunded mõjutavad sind tõsisemalt kui teised.

Tööelus ootab sind ees tegus ja produktiivne nädal, kus suudad oma eesmärke saavutada, häid suhteid luua ja ka leida inspiratsiooni, kuid ka siin tasub sul ikkagi hoida meeles, et ennem tuleks mõelda ja alles siis tegutseda. Praegu on õhus nii loomingulisi ja väge andvaid energiaid, kui ka neid, mis võivad olukorra üsna kiiresti pingeliseks või konfliktseks muuta. Seega, edu saavutamiseks tuleks liikuda tasa ja targu ning kaaluda oma samme hoolikalt.

Seotud lood:

Armastuse ja suhete osas tasub tegeleda nüüd oma südame teemadega. Kuula, mida sinu süda soovib ning luba endal tunda tundeid, kogeda naudinguid, ammutada väge ja rääkida oma tunnetest. Praegu võivad end ilmutada need valupunktid, mis ei ole lasknud sul end häirivast mustrist välja murda. Kui nii juhtubki, siis asu enda õppetunniga tegelema. Liigu sammhaaval, vaadeldes oma emotsiooni ja proovides mõista nende algallikat. Just iseenda vastu aus ja siiras ollas saad jõuda uuele armastuse tasandile.

Tervise osas hakkavad asjad sinu elus paremuse poole liikuma. Mida enam saad oma keha ja meele seotusest aimu ning tegeled praktikatega, mis aitavad sul lõõgastuda, saada endast teadlikuks ja aktsepteerida iseennast, seda suurema tõenäosusega saad endale pakkuda stressivaba ja tervislikku elu.

KOMMENTEERI!