NÄDALA TAROSKOOP | Noore Kuu loomine ja päikesevarjutus toovad kaasa uued energiad


NÄDALA TAROSKOOP | Noore Kuu loomine ja päikesevarjutus toovad kaasa uued energiad
Foto: depositphotos.com

On aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile käimasolevaks perioodiks.

Nädala ülevaade: 1. - 7. juuli

Nädala energiaid esindavad sauade äss ja ülempreester. Alanud nädal toob endaga palju uut energiat, rõõmu ja tegutsemistahet. Nädala alguses, täpsemalt teisipäeval, toimuv noore Kuu loomine ja päikesevarjutus toovad endaga ka võimaluse, et tunned mõningast väsimust, peavalu või segaseid tundeid, kuid nädala edenedes lahustuvad negatiivsed tunded ning lasevad sul saada suurepärast kontakti enda tõelise minaga. Lase end inspireerida ja ole valmis seiklusteks. Nüüd on võimalik alustada uuelt ja puhtalt lehelt ning jätta seljataha need mured, mis sind on lähiminevikus vaevanud.

Suhete osas on oodata edasiliikumist. Inimesed on kirglikud, otsivad oma tunnetele väljundit ja soovivad rohkem lähedust. Nüüd on hea aeg uute suhete alustamiseks, olgu need armu-, sõprus- või töösuhted. Ollakse tähelepanelikud ja hoolivad nii enda kui teiste tunnete ja soovide osas. Kui oled tundnud, et sinu elu ei ole selline nagu oled unistanud, siis just nüüd tasub teha samme, mis viivad sind mugavustsoonist välja. See ei peaks olema midagi pöörast, pigem lihtsalt mõni uuendus või värskendus oma igapäevases rutiinis.

Seotud lood:

Tööalaselt on oodata muutust paremuse suunas. See võib tähendada nii tõusu karjääriredelil, palgalisa või ka hoopis korralikku väljateenitud puhkust. Igal juhul peaksid nüüd saama oma tööasjade osas rahul olla. Kõik sõltub paljuski muidugi ka sellest, milline on sinu meelestatud ja kuidas asjadele vaatad. Ära lase end väikestest takistustest ja viivitustest häirida, vaid keskendu suuremale pildile. Ka rahaliselt tõotab uus nädal head. On võimalik saada ootamatut majanduslikku kasu.

Oma tervise eest hoolitsemisel tasub nüüd lähtuda pigem ütlusest "tasa sõuad, kaugele jõuad". Suuri ja järske muutusi ette võtta ei maksa, pigem vii sisse mõned pisikesed muudatused, mida asud järgima regulaarselt ja mõnuga. Just järjepidevus on see, millega saavutad tulemusi. Väga hästi sobivad praegu meditatsioonid, vaikuses olemine, oma sisehäälega kontakti loomine. Leia enda jaoks midagi, mis sind tõeliselt rõõmustab, rahustab ja õnnelikuks teeb.

Ilusat uut nädalat!

KOMMENTEERI!