NÄDALA TAROSKOOP | Liigu edasi nii, et sinust ei jääks maha lahtisi otsi ja lõpetamata lugusid


NÄDALA TAROSKOOP | Liigu edasi nii, et sinust ei jääks maha lahtisi otsi ja lõpetamata lugusid
Foto: depositphotos.com

Alanud on uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala ülevaade 8. - 14. 06

Nädalat iseloomustavad õiglus ja müntide paaž. Sa tahad end raputada lahti kõigest sellest, mis on sind ära tüüdanud, mis ei tööta enam sinu jaoks ja mis mõjub sulle halvasti. Ära tee rutakaid otsuseid. Minevikuga tuleks teha lõpparve korralikult läbi mõeldes ja teadlikult. Kui sa suudad asjad enda jaoks selgeks mõelda ning julguse kokku võtta, et pidada maha nii selgitavaid vestlusi kui vajadusel oma seisukohti kaitsta, siis võid saavutada väga häid tulemusi. Sel juhul suudad tõesti oma elu muuta ja liikuda rahulikuma ja tasakaalustatuma tuleviku poolt.

Suhete osas peaksid olema nüüd pigem tähelepanelik ja mõtlema hästi läbi, mida sa soovid. Võid tunda oma armuasjade osas pisut tüdimust ja väsimust, kuid ära lase sellel oma käitumist liigselt juhtida. Mõtle hoolega järele, kas ehk aitaks see, kui süütad iseendas taas sisemise sädeme, oled tänulikum, ei võta asju iseenesestmõistetavalt ning alustad sellest, et jagad oma partnerile armastust ja õrnust. Mida rohkem sa headust ja armastust välja annad, seda enam sa seda tagasi saad. Kui tunned, et ei suuda seda teha, sest oled väsinud, siis võtagi aeg maha ja luba endale puhkust. Kui oled end kogunud, siis näed ehk asju hoopis teise nurga alt.

Seotud lood:

Tööalaselt on paljulubav aeg. Võimalik, et sulle avanevad uued uksed ning saad oma tööelu taas aktiivselt käima, kuid pead selleks ise korralikult vaeva nägema. Hetkel ei tule midagi lihtsalt niisama. Võimalused on küll olemas, kuid pead andma endast parima, et neid realiseerida. Igasugustest kahtlastest tehingutest ja pakkumistest tuleks hoiduda. Mida ausam ja läbipaistvam kõik on, mis puudutab sinu elu majanduslikku poolt, seda ladusamalt asjad laabuvad.

Tervise osas pead säilitama rahu ja andma endale piisavalt puhkust. Sa ei tohi end liigselt koormata, ega unustada, et just piisav ööuni ja meelerahu on see, mis tagab sinu füüsilise tervise laitmatu toimimise. Kimbutada võivad aga pingepeavalud ja ka seedimine võib olla nõrgem kui tavaliselt. Sellega tuleks arvestada ning mitte söögi-joogiga liialdada. Stressi vältimiseks mine loodusesse või mediteeri.

KOMMENTEERI!