NÄDALA TAROSKOOP | Leia endas soov ja jõud kohaneda muutuvate oludega


NÄDALA TAROSKOOP | Leia endas soov ja jõud kohaneda muutuvate oludega
Foto: depositphotos.com

On aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade 30.03 - 05.04

Nädalat iseloomustavad mõõkade kuus ja torn. Käes on muutuste aeg ning tahad või ei taha, sul tuleb õppida kohanema uute oludega. Praegune periood toob esile kõik sinu varjatud või alla surutud hirmud ja emotsioone. Sa ei saa muud moodi edasi minna, kui teadvustades endale, et sellel kõigel, mis sinu ümber toimub, on roll sinu kasvamises ja arengus. Mida rohkem suudad keskenduda sellele, mis on elus tõeliselt oluline, seda valutumalt sa suudad kriisiaja üle elada. Kasuta praegust aega, et mõelda järgi oma elu üle. Kui tunned, et sa ei suuda ega taha midagi teha, siis olegi lihtsalt niisama. Ka see on täiesti piisav. Praegu on kõige olulisem see, et suudaksid säilitada oma tervise ja hingerahu. Kõik muu tuleb peale seda.

Suhete osas pakub alanud nädal väljakutseid. Pead vaatama endasse, et mõista, kellega soovid koos olla, kellega mitte. Praegune aeg toob hästi välja kõik suhetealased kitsaskohad. See on ühelt poolt suurepäraseks võimaluseks läbisaamise parandamiseks, kuid teisalt võib see tõsta kõik valupunktid väga jõuliselt päevakorda. Enne kui mõne olulise suhteid puudutava otsuse teed, võta endale kindlasti aega, et tunnetada, millel sinu valik põhineb. Ära võta vastu tähtsaid ja elumuutvaid otsuseid, kui oled stressis, väsinud või hirmul.

Seotud lood:

Töö- ja rahaasjade osas ootab ees keeruline periood, kuid ometi paistab tunneli lõpust valgus. Kui sa ei lase end muremõtetest kaasa haarata, siis näed, et sul on võimalus hakkama saada. Võibolla pead mõnest asjast oma elus loobuma, kuid katsu siiski mitte kaotada lootust. Sa pead leidma enda jaoks uue vaatenurga, mis laseks sul ilma hirmuta asjadele vaadata.

Tervise osas ei ole praegune periood lihtne. Isegi kui ükski füüsiline mure ei kimbuta, siis tuleks enda eest väga teadlikult hoolitseda. Just negatiivsed emotsioonid, stress, hirm ja ebakindlus on need tegurid, mis võivad rööpast välja viia nii sinu vaimse kui viimaks ka füüsilise tervise. Leia endale midagi, mis motiveeriks end liigutama, värskes õhus käima ja tervislikult toituma. Just lootus on see, mis annab jõudu ja tahet enda eest hoolitseda. Leia midagi, mis motiveeriks ja inspireeriks sind enda eest korralikult hoolitsema.

KOMMENTEERI!