NÄDALA TAROSKOOP | Kõik, mis nüüd alguse saab, muudab sinu elu positiivses suunas


NÄDALA TAROSKOOP | Kõik, mis nüüd alguse saab, muudab sinu elu positiivses suunas
Foto: depositphotos.com

Alanud on uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala ülevaade 25. - 31. 05

Nädalat iseloomustab sauade paaž ja saatuseratas. Pead olema valmis muutusteks ja uuteks oludeks. Asjad ei arene õnneks üleöö, seega on sul aega, et end ette valmistada ja kohaneda. Kõik see, mis praegu sinu ellu saabub toob endaga kaasa positiivseid arenguid, isegi kui sulle esmapilgul tundub, et sinu tavapärane elurütm on sassi löödud.

Suhete osas on hetkel pigem ootusmoment. Kõigepealt pead iseendale selgeks tegema, mida sa soovid ning kuhu ja kellega tahad koos edasi liikuda. Enne kui sinus on sisemine selgus, ei toimu midagi. Kui tunned, et mõni suhe ei toimi ning ikka ja alati tekib teele mõni takistus, ebakõla ja valestimõistmine, siis anna lihtsalt see suhe vabaks. Lase minna. Sellega vabastad nii iseennast kui oma partnerit koormast, mille kandmisest ei tule kummalegi midagi head. Kui aga tunned, et oled valmis kompromissideks, suudad olla avatud, tänulik ja paindlik, siis miks mitte viia oma suhted hoopis uuele tasandile. Lisa oma suhetesse sügavust ning tõeliselt ausaid ja julgeid tundeid.

Töö- ja rahaasjade osas on näha arenguid ja liikumist. Paljud selgusetud olukorrad leiavad nüüd lahenduse ning avanevad uued võimalused, kuidas oma olukorda stabiliseerida. Võid tunda üle pika aja kergendustunnet. Muutlikud ajad nõuavad sinult küll paindlikkust ja oskust näha asju uue nurga alt, kuid kõige olulisem on see, et sul on võimalus, kuidas tunda enda taas turvaliselt.

Tervise seisukohalt tasub nüüd hakata otsustavalt tegutsema. Kui sul on olnud mõni kaebus või mure, siis nüüd pead hakkama sellega tegelema. Enne kui sa ise end kokku ei võta ning otsust ei langeta, et enda tervise tippvormi viid, enne ei tule ka suuremaid positiivseid muutusi. Ära ole nö "ohver", vaid asu tegutsema. Sinul endal ja sinu valikutel on su vaimsele ja füüsilisele heaolule kõige suurem mõju.

KOMMENTEERI!