NÄDALA TAROSKOOP | Keskendu suhetele ja suhtlemisele, see tagab sulle õnne ja harmoonia


NÄDALA TAROSKOOP | Keskendu suhetele ja suhtlemisele, see tagab sulle õnne ja harmoonia
Foto: depositphotos.com

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 2. - 8. juuli

Nädala energiaid esindavad karikate kümme ja karikate üheksa. Praegune aeg soosib eelkõige oma lähedastega koos olemist, pere, sõprade ja lastega aja veetmist. Keskendu suhetele, tegele oma emotsioonide ja mõttemaailmaga. Kui oled soovinud oma suhtlemises midagi parandada, lahendada mõned tülid, arusaamatused või valestimõistmised, siis praegu on suurepärane aeg selleks, et siluda kõik need konarused, mis on sul takistanud harmooniliselt ja õnnelikult elada. Hea aeg on ka soovide täitumise osas. Kui sa tead, mida tahad ja annad endast parima, et seda saavutada, siis on väga suur tõenäosus ja saad juba üsna pea nautida just seda, millest oled unistanud.

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on sauade viis. Nüüd saabuvad sinu ellu muutlikud ajad. Sa pead mingi teema osas iseenda jaoks selgusele jõudma või siis pead ümbritsevatega mõne selgitava "lahingu" maha pidama. Kohati võib sulle tunduda, et saatus oleks justkui sinu vastu, kuid õnneks ei ole see tõsi. Päeva lõpuks laabuvad asjad täpselt nii nagu sinu jaoks parim on.

Seotud lood:

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib mõõkade paaž. Sind ootavad ees uued väljakutsed, mis nõuavad sinult täit tähelepanu, pühendumist ja mõtteselgust. Pead olema avatud selleks, et õppida uusi töövõtteid ning kohaneda uute ideede ja plaanidega, mis on sind ümbritsevatel kaaslastel. Võid teha ettevalmistusi ka töökohavahetuseks, uute projektide alustamiseks või hoopis õpingute jätkamiseks.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Nädalat iseloomustab ülempreester. Pead nüüd jälgima tähelepanelikult, et sa ei läheks vastuollu oma sisemiste väärtushinnangute ja eetikaga. Kõige olulisem on eneseusaldus ja julgus käituda nii nagu sinu süda juhatab. Kui pead langetama mõne olulise otsuse, siis ära suru oma tundeid ja intuitsiooni alla, vaid lase neil end juhtida.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Nädala kaardiks on ülempreestrinna. Sind ootab ees põnev aeg, kus kasutad eelkõige oma tunnetust ja intuitsiooni, et teha õigeid valikuid. Õpid paremini tundma oma hinge sügavusi ja tunned tugevat tõmmet müstika ja vaimsete teemade vastu. Puutud kokku ka sarnaste huvidega inimesega, kellega saad mõtteid ja kogemusi vahetada. Kindlasti tasub ka tähele panna märke, mida universum sulle saadab.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab müntide kaheksa. Praegu on sinu jaoks põnev aeg. Sinu teele saadetakse huvitavaid võimalusi, mis nõuavad, et omandaksid uusi nippe ja tehnikaid, mille abil edu saavutada. See esitab sulle küll väljakutse, kuid samas tead ja tunnetad, et kõik see, mida praegu juurde õpid, tuleb sulle ka tuleviku mõttes vägagi kasuks.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Nädala võtab kokku sauade äss. Sul on palju tahtejõudu ja soovi korral suudad saavutada mida iganes. Ainus, mille pead endas taasleidma on motivatsioon. Kui oled millestki inspireeritud, siis ei suuda ükski jõud sind takistada. Praegu on suurepärane aeg selleks, et käivitada projekte ja alustada millegi täiesti uuega.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Nädalat iseloomustab mõõkade kuus. Oled nüüd leidnud endas sisemise jõu ning välised võimalused, et jätta selja taha oma aja ära elanud suhted võid ümbritsevad olud. Teed julgeid samme selleks, et edasi parema tuleviku suunas liikuda. Säilita optimism ja usk paremasse tulevikku, see aitab sul oma eesmärkidele keskenduda ja õigel rajal püsida.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Loe veel

Nädala kaardiks on karikate kaheksa. Sinu elus saabub aeg, kus pead midagi maha jätma, mis sind enam ei teeni ning liikuma enda jaoks tundmatusse tulevikku. Sul on tegelikult olemas kõik, et võiksid olla õnnelik ja rahulolev, kuid ometi on hetkel asjad pisut tasakaalust väljas. Võta endale aega, et leida taas enesekindlus ja sisemine rahu ning tasakaal.

Neitsi (24. august - 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab sauade kolm. Sind ootavad ees seiklused ja põnevad võimalused avastada ümbritsevat maailma ja iseennast. Ära torma pea ees tundmatusse, vaid jälgi hoolikalt oma tundeid ja südamehäält. Liikudes oma hinge valitud rajal saad sa kogeda kõige uskumatumaid ja suurepärasemaid tundeid.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Nädala võtab kokku maailm. Oled jõudnud mingis teatud arenguprotsessis oma elus lõppfaasi. See toob kaasa täiuse- ja õnnetunde ning saad nautida harmoonilist õhkkonda nii tööl kui kodus. Kuna eelnevalt oled pidanud läbima oma eesmärkide saavutamiseks parajalt raske teekonna, siis võid nüüd lõpuks kergendatult ohata ning saad endaga igati rahul olla.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Nädala kaardiks on müntide rüütel. Oled nüüd valmis panustama 100%, et viia ellu oma unistusi ja saavutada endale seatud eesmärke. Suudad end sundida ületama suuri takistusi, kuid ära unusta, et hambad risti elust läbi surudes jääb sinu päevadest välja lõbu, mängurõõm ja üllatused. Katsu olla pisut paindlikum ja leida viise, kuidas kogu protsessi ka nautida.

Ambur (23. november - 21.detsember)

Nädalat iseloomustab päike. Sinu ees on avali võimalused, mis õige tegutsemise korral lasevad sul saavutada väga edukaid tulemusi elu erinevates valdkondades. Hoia siht silme ees ja võta end kokku, et panustada täiel rinnal sellesse, mis on sinu jaoks oluline - olgu selleks, töö, eraelu või hoopis õpingud.

Loe lisaks: Astroloogiliste elementide sobivus: vaata järgi, kuidas sina sobid oma kallima, sõprade või pereliikmetega kokku!

TEST | Vali puu ja saa teada, milline on sinu iseloomu põhiolemus

Saa teada, mis on sinu sodiaagimärgi tugevaim vaimne võime!

Just see on sinu sodiaagimärgi negatiivseim omadus

Arvuta välja oma elutee number ja saad teada, kui hästi sobid oma partneriga

KOMMENTEERI!