NÄDALA TAROSKOOP | Kätte on jõudnud hea aeg uuteks algusteks


NÄDALA TAROSKOOP | Kätte on jõudnud hea aeg uuteks algusteks
Foto: depositphotos.com

Alanud on uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädalat iseloomustavad sauade seitse ja müntide kuus. Nüüd on oodata muutusi paremuse poole. Kui soovid oma elus uut lehekülge pöörata, siis tasub praegu julgesti alustada. Sind võivad küll esialgu vaevata kõhklused ja ebakindlustunne, kuid nendest tuleks üle saada ja siiski tegutsema asuda.

Kui oled soovinud oma armuelu olukorda parandada, suurendada lähedust enda ja partneri vahel või lahendada mõned ebakõlad, siis võta kartmatult ohjad enda kätte. Nüüd oled julge ja tundeline, suudad oma soove ja ootusi väljendada ning on suur võimalus, et südameasjad saavad justkui uue ja värske alguse.

Tööasjade osas tasub luua häid suhteid kolleegidega, sest praegu toimivad eriti hästi kõik need asjad, mis on tehtud läbi ühtse meeskonna. Positiivseid arenguid on näha ka rahaasjade osas. Võimalikud on nii tulutoovad tööpakkumised kui ka lotovõit.

Tervise osas peaks sel nädalal eelkõige tähelepanu pöörama oma toitumisele ning seda tehes tuleks kuulata oma keha ja selle vajadusi. Oluline on ka piisav puhkus ja tegelemine oma meelerahuga. Vastasel korral võib esineda nii seedehäireid kui ka stressipeavalusid. Mine loodusesse, naudi suve ja võimalusel lõõgastu ning lae oma akud täis.

KOMMENTEERI!