NÄDALA TAROSKOOP | Käi oma rada ja ära lase väikestel takistustel end eksitada


NÄDALA TAROSKOOP | Käi oma rada ja ära lase väikestel takistustel end eksitada
Foto: depositphotos.com

Uuri järgi, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 22.1.2018 - 28.1.2018

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad mõõkade viis ja müntide kuus. Kätte on jõudnud aeg, kus pead endasse vaatama ja ületama oma hirmud. Sa ei tohi lasta oma kõhklustel ega eelarvamustel mõjutada oma otsuseid. Sa ju tead, kes sa oled ja kuidas sa soovid oma elu elada. Järgigi seda "õiget teed", mille sa oled endale valinud. Ära lase end eksitada väikestel takistustel või ette tulevatel raskustel. Kui oled aus, õiglane ja siiras, siis juhtuvad sinuga ka head asjad.

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on torn. Nüüd pead olema valmis ootamatuteks muutusteks, mis kõigutavad sinu vaateid mõne teema, olukorra või inimese kohta lausa alustaladeni. Pead hakkama harjuma uute oludega, mis sinu ümber on ning kohanemine võtab sul pisut aega. Esialgu võid tunda end nii, nagu oleksid saanud suure löögi osaliseks, kuid kui suudad säilitada rahu ning hinnata saabunud muutusi adekvaatselt, siis suudad sa võtta kujunenud olukorrast parima.

Seotud lood:

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib sauade kuningas. Sinu teele saadetakse õppetunde, mis lasevad sul isiksusena kasvada ja areneda. Sinu eneseusk suureneb ning saad tõestada ümbritsevatele oma lojaalsust, truudust ja kindlameelsust. Nüüd on aeg öelda kõva häälega välja oma soovid ja unistused. Siis saavad need ka täituda ja tuua sulle rõõmu ning õnnetunnet.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Nädalat iseloomustab müntide viis. Sa tunned end ebakindlalt ning kohati võtab su mõttemaailma üle mingi seletamatu hirm. Sind ümbritsevad olud ei ole tegelikult halvad, kuid kuna sinu ümber toimub palju ja oled ka ise muutumis- ja arenemisprotsessis, siis võib kohati kogu sind ümbritsev virrvarr sul jalgealuse kõikuma lüüa. Leia viis, kuidas hoida pea selge ja võta vajadusel aeg pisut maha, et suudaksid leida taas sisemise rahu.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Nädala kaardiks on mõõkade üheksa. Sinu jaoks on kätte jõudnud periood, kus asjad ei laabu just kõige lihtsamalt. Tunned kohati meeleheidet, muret ja kurbust ning see paneb sind vahel ka lausa üle mõtleme. Ära lase emotsioonidel üle pea kasvada - tee enda jaoks reaalsuskontroll ja vaata, millest peaksid loobuma ja lahti laskma ning mille suunas liikuma. Ära unusta, et millegi lõpp on alati millegi uue algus.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab karikate seitse. Sul on suured unistused ja kõrged ootused, kuid sa ei suuda neid hetkel ellu viia ühel lihtsal põhjusel - sinu lootused ei põhine reaalsusel, vaid on suuresti rajatud illusioonidele. Selleks, et tõesti midagi muuta, pead sa oma eesmärgid paika panema realistlikult ning hakkama vägagi plaanipäraselt ja organiseeritult tegutsema. Vastasel juhul jätkub kõik sama rada ja sinu rahulolematus kasvab.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Nädala võtab kokku kuu. Sa oled oma elus etapis, kus sul on olemas nii suurepärased võimalused edu saavutamiseks kui ka oht, et vannud alla oma alateadvusest esile kerkivate hirmude tulvale. Pead suutma oma meelt rahustada ning mõttemaailma tasakaalus hoida. Kui sul õnnestub end häälestada positiivsele, siis suudad korda saata suuri asju. Usu, et elu toob sulle head ja asjad laabuvad just nii nagu nad peavad.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Nädalat iseloomustab müntide paaž. Nüüd avaneb sinu jaoks põnev võimalus, mis laseb sul oma plaane hakata ellu viima. Eelkõige on tegu töö- ja rahaasjadega seonduvaga. Võid selle käigus õppida juurde kasulikke nippe ja tehnikaid, millele toetudes saad ka tulevikus edukalt toimetada. Samuti on oodata suuremat selgust teemades, mis puudutavad sinu pereelu ja suhteid.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Nädala kaardiks on erak. Tegeled nüüd tavalisest rohkem oma sisemaailma ja hinge teemadega. Võid olla enesessetõmbunud ning tunned, kuidas suhtlemine ja rahvarohked üritused sind väsitavad. Eelistad pigem olla oma pere seltsis või päris üksi iseenda mõtetega. Praegu võiksid leida aega, et käia looduses, mediteerida, lugeda või lihtsalt mõtiskleda eluliselt oluliste teemade üle.

Neitsi (24. august - 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab karikate kuninganna. Oled ühenduses oma sisemaailma, unistuste ja intuitsiooniga ning keskendud oma hinge ja meele harimisele. Kuula julgelt oma südamehäält, see juhatab sind õiges suunas. Ära lase argimuredel seda häält summutada ning sind õigelt rajalt kallutada. Hea aeg on ka romantika ja armastuse osas.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Nädala võtab kokku kohtupäev. On saabunud aeg, kus sulle tasutakse sinu tegude ja mõtete vääriliselt. Kui oled panustanud oma ettevõtmistesse või inimsuhetesse piisavalt, siis just nüüd hakkavad sinu teod vilju kandma. Samuti saad nüüd vabastada end kõigest sellest, millega oled olnud rahulolematu. Kerge hinge ja südamega saad minevikust lahti murda ning liikuda ilma liigse hingelise koormata edasi.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Nädalat iseloomustab saatan. Sel nädalal tasub hoolikalt jälgida, et sinu moraalne tugevus ja veendumused ei laseks sul sattuda kiusatustesse, millele järgi andes võib sind hiljem tabada suur pettumus ja kahetsus. Sa tunned, et pole oma otsustes läbinisti vaba ja sõltumatu. See tunne on petlik, sest tegelikult oled ainult sina ise see, kes oma elu kulgu kontrollida ja suunata saab.

Ambur (23. november - 21.detsember)

Nädala kaardiks on karikate kuus. Oled mõtetega mineviku juures ning võid muutuda kohati üsna nostalgiliseks või lausa melanhoolseks. Samas on praegune aeg suurepärane unistuste täitumiseks. Sinu kannatlik ootus on end ära tasumas, sest pikaaegsed soovunelmad hakkavad nüüd lõpuks realiseeruma ning pakuvad sulle rõõmu ja rahulolu.

Loe lisaks: Ettevaatust! 3 musta maagia trikki, mida ära kunagi ette võta

Teadjanaine Mai-Agate Väljataga: vaimne ärkamine on see, et saad teada, kes sa tegelikult oled

Oma uskumustega loome me endale reaalsust

13 tegevust, mida vaimselt tugevad inimesed väldivad

KOMMENTEERI!