NÄDALA TAROSKOOP | Käes on viljakas aeg, kus tulu tõuseb kõigest, millesse teadlikult panustad


NÄDALA TAROSKOOP | Käes on viljakas aeg, kus tulu tõuseb kõigest, millesse teadlikult panustad
Foto: depositphotos.com

On aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 11.11 - 17.11

Nädala kaartideks on müntide kaks ja keisrinna. Märksõnadeks on tasakaalu leidmine ning oma tunnete ja kire järgimine. Tasakaalustamist võivad vajada nii erinevad eluvaldkonnad kui ka sinu sise- ja välismaailm. Kui oled liigselt tööle panustanud ja eraelu unarusse jätnud, siis nüüd on aeg hinge tõmmata ja taas iseenda ja oma lähedaste peale mõelda. Samuti võiksid üle vaadata, kas sinu elus tehtud otsused on rohkem praktilist laadi või julged sa usaldada oma südant ja intuitsiooni.

Armastuse ja suhete osas on praegu aeg, kus suhted tugevnevad, intensiivistuvad ja pakuvad suuremat rahulolu. Kuid seda vaid siis, kui sa ise tõesti soovid seda. Kui sa võtad endale aega, pühendud armastuse teemadele, julged ja tahad avada oma südant, siis võid jõuda tunnete teemades sügavamale ja kaugemale kui kunagi varem. See vajab vaid sinu kindlat tahet ja soovi omalt poolt panustada.

Tööasjad kulgevad väga hästi ja edukalt, kui keskendud ühele kindlale asjale ning panustad oma aega ja energiat just sinna, kuhu vaja. Ole järjekindel ja usu sellesse, mida teed. Kui sinu eesmärgid ei ole selged ja sa killustad oma tegemisi, siis pole ka suurt tulu loota. Praegu on sobiv aeg võtta ka mõningaid korralikult läbi kaalutud riske, sest on lootust majanduslikule kasule.

Seotud lood:

Tervise eest hoolitsemisel kasuta oma sisetunnet. Kuula oma keha ja leia võimalus iga päev piisavalt liikuda. Mine loodusesse, sest just see annab sulle energiat, positiivsust ja teotahet. Praegu on hea ja väga viljakas aeg neile, kes soovivad rasestuda. Võimalikud on aga ka peavalud ja silmade tundlikkus. See võib olla paljuski tingitud ülemõtlemisest ja stressist. Leia viise, kuidas rahuneda, hinga teadlikult ja sügavalt ning anna oma kehale piisavalt kvaliteetset kütust, mille najalt sulle head tervist pakkuda.

Imelist nädalat!

KOMMENTEERI!