NÄDALA TAROSKOOP | Käes on rahutust ja tegutsemistahet täis ajad


NÄDALA TAROSKOOP | Käes on rahutust ja tegutsemistahet täis ajad
Foto: depositphotos.com

Alanud on uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on karikate neli ja mõõkade rüütel. Nüüd tunned, et oled teotahteline ja kohati lausa rahutu. Soovid viia ellu muutusi, teed plaane tulevikuks ja tegutsed aktiivselt. Ees võivad oodata uudised, võimalikud on reisimised ja samuti on praegu kohanemise vajadus uute oludega. Võid tunda soovi oma ellu muutusi tuua, alates uute sügisriiete ostmisest, lõpetades kodus remondi tegemise või millegi uue soetamisega, õppimisega või uute harjumuste juurutamisega. Siin tuleks aga hoida ka meeles seda, et hetkeemotsioonide ajel ei tasuks muutusi teha, vaid tasuks kõigepealt oma võimalused ja vajadused üle vaadata.

Suhete osas tasub nüüd olla eelkõige kannatlik ja taktitundeline. Inimesed võivad välja pahvatada asju, mida tegelikult ei mõelda. Kui soovid mõned teemad selgeks rääkida või midagi muuta, siis vali selleks kõiged sõnad, sobiv aeg, koht ja viis. Samas võib nüüd ka sinuni jõuda midagi imelist, mida oled oma ellu oodanud ja soovinud. Hoia silmad lahti ja näe neid kingitusi, mida elu sulle saadab.

Tööasjade osas peaksid hetkel keskenduma eelkõige stabiilsusele ja rahulikule edasiliikumisele. Need, kes hetkel otsivad töökohta või soovivad ametit vahetada, peaksid saama kuulda uudiseid, mis on nende edasise karjääri seisukohalt väga olulised. Raha tahab praegu rohkem käest välja minna kui sisse tulla. Sellega tasub oma plaane tehes arvestada.

Tervise osas tasub tegeleda oma mõttemaailmaga. Keskendu teadlikult positiivsele ja suuna oma energia neisse kohtadesse, mis seda vajavad. Sa peaksid sel nädalal pisut hoogu maha võtma, et jõuaksid oma vajadusi märgata.

KOMMENTEERI!