NÄDALA TAROSKOOP | Käes on aeg, et alustada puhtalt lehelt


NÄDALA TAROSKOOP | Käes on aeg, et alustada puhtalt lehelt
Foto: depositphotos.com

On aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade 24.02 - 1.03

Nädalat iseloomustavad sauade seitse ja karikate kaheksa. Praegune periood soosib loomist, oma unistustesse uskumist ja uute alguste tegemist. Kõik see, millest oled välja kasvanud ning mis oma vana ja seisakut loova energiaga ei toeta sind, on loodud sinu elust lahkuma. Võta vastu otsus, ära kõhkle, usu endasse ja oma võimetesse.

Armastuses on hea aeg siis, kui lähtud oma otsuste tegemisel südamest. Praegu tasub ette võtta ausaid jutuajamisi, rääkida tulevikuplaanidest ja ootustest ning avada oma sügavaimad hingesopid oma partnerile. Kui tahad kogeda tõeliselt suurt ja sügavat tunnet, siis pead olema valmis riskima. Kõige selle juures võid muidugi kogeda siiski ka hirmu või kõhklust. Sel juhul anna endale rohkem aega ja liigu edasi samm-sammult. Need suhted, mida ei hoia koos tõeline armastus, hakkavad aina enam logisema ning jõuliselt kerkivad üles probleemid. Kõik kitsaskohad ilmutavad end ning juhul kui nendega ei tegeleta, siis paisuvad need hoogsalt suuremaks ja ületamatumaks, mis kulmineerub üksteisest eemaldumise ja lahkuminekuga.

Tööasjade osas on praegu paras aeg, et võtta endale mõni hetk mõtlemiseks, kus sa hetkel seisad. Tee kokkuvõtteid ja plaane tulevikuks. On hea, kui teed vahepeal reaalsuskontrolli, et näha, kas asjad on tõesti nii nagu sulle tundub. Ehk oled viimasel ajal olnud rahulolematu ja tüdinud või stressis. Vaata üle, kas põhjuseks on tõesti olukord sinu töö juures või oled sa üleüldiselt rahulolematu. Võta oma töö osas kokku kõik see, mis sind rõõmustab ja kõik see, millega sa rahul ei ole. Ehk annab see realistlik ülevaade sulle pildi, mida pead oma tulevikku silmas pidades ette võtma.

Seotud lood:

Rahaasjade osas on oodata positiivseid uudiseid. Isegi kui sa hetkel ei ole oma olukorraga rahul, siis üsna pea on sind ees ootamas rahasüst, mis leevendab sinu majanduslikku olukorda.

Tervise osas tasuks just praegu alustada uute praktikatega, mis sinu heaolu suurendaksid. Kui oled soovinud teha paastu- või puhastuskuuri, siis alusta nüüd julgesti. Võta käsile oma keha ja meele eest hoolitsemine ning ole järjepidev. Praegu alustatud teemad toovad sulle pikas plaanis väga häid tulemusi.

KOMMENTEERI!