NÄDALA TAROSKOOP | Hoolitse enda eest ja tegele oma tunnetega


NÄDALA TAROSKOOP | Hoolitse enda eest ja tegele oma tunnetega
Foto: depositphotos.com

Alanud on uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on ülempreester ja mõõkade viis. Nüüd tasub omandada kogemusi ja läbida elu poolt saadetud õppetunde läbi traditsiooniliste lähenemisviiside. Toetu oma enda kogemustele, vaheta mõtteid inimestega, kes on oma ala spetsialistid või lihtsalt usaldusväärselt elukogenud. Sõlmi rahu oma eelnevate eluperioodide ja emotsioonidega. Kui sind ootavad ees raskused, siis ära blokeeri neid ning ära mine ka ise lukku. Kasuta nüüd uusi tööriistu ja tehnikaid, et saada jagu elu komistuskividest. Õpi lahti laskma ja edasi liikuma ilma valu ja vaenu endasse kogumata.

Suhete osas tasub nüüd olla pigem traditsioone järgiv. Ära tee mõtlematuid samme ega käitu hetkeemotsioonide ajel. Mõtle oma käigud hoolikalt läbi ning jõua kõigepealt iseendas selgusele. Praegu võivad inimestevahelised vastuolud tekkida just erinevate mõttemaailmade kokkupõrkel. Selleks, et seda ennetada, hoia oma meel avatuna ja ära anna hinnanguid. Katsu hukka mõistmise asemel mõista.

Töö- ja rahaasjade osas peaksid pigem hindama hetkel seda, mis olemas on. Suuri riske ei tasu võtta, kuid läbimõeldud ja kaalutletud muutused võivad tuua positiivseid arenguid ja edasiliikumist. Kasu võid saada mõne spetsialisti või mentoriga nõu pidamisest ning uute teadmiste ammutamisest. Hoia silmad-kõrvad lahti, tee oma tööd pühendumusega ning sa liigudki juba vaikselt õiges suunas.

Seotud lood:

Tervis tahab tähelepanu. Lisaks tavapärasele enda eest hoolitsemisele võiksid sel nädalal teha tööd oma tunnetega. Praegu võivad üles kerkida viha või kurbuse emotsioon. Luba endal seda läbi elada, ära suru midagi alla, vaid vaatle seda ja lase siis minna. On oluline, et sinusse ei jääks kripeldama tundeid, mis pole saanud välja tulla. See tekitab stressi ja väsimust, mis omakorda õõnestab ka füüsilist tervist.

Rahulikku nädalat!

KOMMENTEERI!