NÄDALA TAROSKOOP | Hoia end teadlikult hirmuenergiast eemale


NÄDALA TAROSKOOP | Hoia end teadlikult hirmuenergiast eemale
Foto: depositphotos.com

Alanud on uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädalat iseloomustavad sauade kuus ja mõõkade üheksa. Praegu tasub enda meeleolu ja mõtteid väga hoolikalt jälgida. Kui sa suudad end hoida eemal negatiivsetest tunnetest ja ei loo iseendale või teistele läbi oma sõnade mustreid, millesse kinni jääda või mis tõmbab energia alla, siis oled juba poolel teel võidu poole. Praegu on kõikjalt saabumas kõhkluste, hirmu ja ärevuse energiat. Seda saab nii läbi sotsiaalmeedia, uudistekanalite, kui ka läbi sõprade-tuttavate. Katsu mitte paanikaga kaasa minna. Tee kasvõi igapäevaselt nö rituaale, mis sind rahustavad ja sinu mõtteid tasakaalustavad.

Tervisele mõeldakse praegu väga palju. Meie seas on palju neid, kes kardavad viiruseid ja haigestumist. Samuti tuntakse hirmu oma töökoha, rahalise olukorra, laste ja vanemate tervise osas. Kõik see igapäevane muretsemine ja stress, mis sinu ümber on, mõjutab meeleolu ja enesetunnet. Isegi kui suudad ise hoida end tasakaalukana, siis pidevalt tunned, kuidas välised mõjutajad sind proovile panevad. Praegu ei olegi teha muud, kui teadlikult tegeleda oma meelerahu eest hoolitsemisega. Füüsiline tervis on küll väga tähtis, kuid praeguse info foonil tuleks isegi rohkem hoolitseda oma mõttemaailma eest. Sügis on käes, meie ümber on rohkem pimedust. Meeleolu madaldub sügisel nagunii kergemini kui muul ajal. Seega, luba endale iga päev midagi, mis sulle rõõmu teeks. Loo enda ümber õdusust. Naudi veel värvilisi lehti, kuni neid on. Süüta kodus küünlad, et luua mõnusam meeleolu. Räägi oma lähedastega. Ole ise toeks ja lase ka iseennast aidata läbi oma tunnete ja mõtete jagamise.

Seotud lood:

Suhete osas on sel nädalal vaja olla paindlikum kui muidu. Inimesed kipuvad olema närvilisemad ja pinged võivad muutuda üsna lihtsalt teravaks. Katsu iseennast jälgida. Enamasti tekivad ebakõlad teistega siis, kui sa ise ei tunne end hästi. Praegu on oma meeles harmoonia hoidmine keeruline. Meie ümber on palju erinevaid ja ka eksitavaid emotsioone. Nendega kaasa minemine on väga kerge. Selle pinnalt aga võivad tekkida illusioonid, hirmud ja kõhklused. Kõik see aga muudab suhted pingeliseks. Võid isegi tunda, et enda arust oled üsna rahulik ja tasakaalus, kuid siis järgmisel hetkel plahvatad. Emotsioonid võivad hetkel väga kiirelt üles ja alla liikuda. Jälgi end kõrvalt ja kui tunned, et hakkad üle keema, siis anna endale aega, et rahuneda, enne kui edasi räägid või toimetad.

Tööalaselt ei peaks tulema mingeid suuremaid muutusi, kuid hoolimata sellest võid tunda väsimuse ja tüdimuse märke. Samuti võivad kimbutada keskendumisraskused. Mõtled ka aina enam rahaga seotud teemadele. Muretsemine sind ei pääst, peaksid paika panema konkreetse ja reaalse plaani, kuidas oma finantsasju korraldada.

KOMMENTEERI!