NÄDALA TAROSKOOP | Esile kerkivad vanad hirmud ja mured, millega tuleks tegeleda, et need lõplikult kaoks


NÄDALA TAROSKOOP | Esile kerkivad vanad hirmud ja mured, millega tuleks tegeleda, et need lõplikult kaoks
Foto: depositphotos.com

Alanud on uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädalat iseloomustavad karikate kolm ja mõõkade üheksa. Sind ootab ees nii mõnigi oluline kohtumine. Inimesed, kes sinu teele satuvad, toovad kaasa väga erinevaid emotsioone. On nii rõõmsaid ja õnnelikke hetki, kui ka muretsemist ja hirme, millest paljud on tegelikult põhjendamatud. Sa võid pisut üle mõelda ja sattuda minevikust pärit mustrite võrku, mis ei lase sul käesolevaid hetki nautida nii nagu võiksid. Kui tunned, et ärevus või hirmumõtted tikuvad ligi, siis vii oma mõtlemine hingamisele. Mida rahulikumalt sa suudad hingata, seda rahulikumaks suudad ka jääda.

Suhete osas võib nii mõnigi pikalt kripeldanud teema nüüd jõuliselt päevakorda tõusta. Ära ignoreeri oma tundeid ega suru emotsioone maha. Saavuta iseendas selgus ning seejärel räägi oma kaaslasega. On oluline, et mingid asjad, mis sind muretsema panevad, saaksid selgeks räägitud. Kipud nägema asju tumedamates värvides, kui need tegelikult on. Leia viis, kuidas hoida oma meelestatus positiivsena. Nii suudad oma suhteid parandada ja oma elu kergendada. Ka uued suhted on praegu kerged tekkima, kui oled avatud ning usaldad elu. Ära lase end oma hirmudel tagasi hoida.

Töö- ja rahaasju silmas pidades peaksid keskenduma hetkel vaid nendele teemadele, mida sa kontrollida suudad ja saad. Ei ole mõtet oma pead vaevata sellega, mis ei ole kuidagi sinu poolt mõjutatav. Anna endast oma tööülesannete sooritamisel parim, ning rohkem ei olegi sul vaja muretseda. Kui jääd alati ausaks ning seda ennekõike iseenda vastu, siis laabuvad lõpuks kõik teemad.

Tervise osas peaksid nüüd olema pigem tähelepanelik. Vaata, mida sa sööd ja jood ning kui tarvitad mingeid ravimeid, siis jälgi, et teed seda täpselt nii nagu arst on sulle ette kirjutanud. Igasugused seedehäired ning väiksemat sorti tervisemured on nüüd kerged tekkima just selle tõttu, et inimesed keskenduvad millelegi muule ning jätavad end pisut hooletusse. Kui hoiad elementaarsest tervislikkuse režiimist kinni, siis võid olla muretu - suuremaid tervisehädasid sa praegu ei koge.

KOMMENTEERI!