NÄDALA TAROSKOOP | Enam ei saa läbi elu autopiloodil kulgeda, õpi elama pidevalt muutuvates oludes


NÄDALA TAROSKOOP | Enam ei saa läbi elu autopiloodil kulgeda, õpi elama pidevalt muutuvates oludes
Foto: depositphotos.com

Alanud on uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on mõõkade kuninganna ja karikate kuus. Sinu instinktid ja intuitsioon töötavad suurepäraselt. Tead, mida soovid saavutada ja oled end valmis ka kokku võtma, et oma eesmärkide nimel pingutada. Mõtted võivad tihti joosta mineviku radadele ning siinkohal oleks hea meelde tuletada, et olnu meenutamine positiivsete mälestuste kohalt on hea, kuid pidevalt mälestustes elamine, olgu need head või halvad, ei tule kellelegi lõppkokkuvõtteks kasuks. Kui igatsed alatasa taga vanu häid aegu, siis annad sa käest võimaluse muuta praegused ja tulevased ajad imelisteks.

Suhete osas tasub nüüd lasta asjadel minna oma loomulikku rada. Selle asemel, et mõtelda millega sa teiste inimeste puhul rahul ei ole, suuna kogu oma tähelepanu ja energia iseendaga tegelemisele. Mõtle välja, mida sa lühemas ja pikemas plaanis vajad, et säilitada sisemine rahu, tasakaal ja õnnetunne. Mida sa ise saaksid teha, et muuta oma suhteid ümbritsevate inimestega paremaks? Mida enam sa iseendas selgusele jõuad ja endaga rahu sõlmid, seda enam märkad, kuidas keerulised suhted lahenevad ja mõned segased olukorrad justkui iseenesest lahenevad.

Tööalaselt on käimas muutused ja sinupoolne paindlikkus tuleb kohanemisele ainult kasuks. Teadvusta endale, et mineviku rahulikud ajad on praeguseks möödas. Anna endast lihtsalt igapäevaselt parim ja katsu mitte liigselt mõelda tuleviku peale. Hoia oma mõtted avatud, säilita lootus, kuid ära muretse üleliia sellepärast, mis saama hakkab. Nüüd on aeg, kus tuleb tegutseda vastavalt sellele, mis parasjagu sinu ellu saabub. Autopiloodil enam toimetada ei saa ning ka mugavustsooni ei ole enam. Nüüd on vaja iga uut päeva võtta kui võimalust õppida ja areneda. Sinu võime kohaneda on sinu edukuse üks olulistest võtmeteguritest.

Tervise eest hoolitsemisel oled üsna motiveeritud. Võid võtta ette mõne terapeudi või arsti külastamise, et saada infot oma tervise olukorra kohta või selleks, et üht-teist parandada. Praegu on hea aeg ka oma vaimse tervise eest hoolitsemiseks ja oma murede ärarääkimiseks. Kui sul on midagi südamel, mis sind vaevab, siis leia võimalus jagamiseks. See toob sulle kergendust ning võid avastada, et kui mõni vaimne raskus saab õlgadelt ära, siis leevenduvad ka füüsilise tervise osas olevad kaebused.

KOMMENTEERI!