NÄDALA TAROSKOOP | Ees ootavad põnevad kogemused ja senitundmatud emotsioonid


NÄDALA TAROSKOOP | Ees ootavad põnevad kogemused ja senitundmatud emotsioonid
Foto: depositphotos.com

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 22. - 28. juuli

Nädala energiaid esindavad narr ja mõõdukus. Nüüd ootavad sind ees põnevad kogemused, kus saad endasse vaadata ja õppida uusi lähenemisviise ja tehnikaid, kuidas jõuda oma elus tasakaalu ja harmooniani.

Sinu ees avanevad mitmed uued uksed ja nüüd saad võimaluse kogeda senitundmatuid emotsioone ja elu poolt saadetud situatsioone. Kõige selle juures on aga hästi oluline, et säilitaksid alati teadlikkuse. Kui otsustad astuda sammu tundmatusse ja see on sinu valik, siis on see hea ja arendav. Kui aga liigud lihtsalt oma eluteel, ilma et võtaksid vastu otsuseid ja teeksid valikuid, siis oled sa pigem elulainetest kantud.

Südameasjade ja suhete osas on praegu hea aeg selleks, et tegeleda iseendaga rahu sõlmimisega. Vaata järgi, kas sinus on uskumusi, emotsioone või mustreid, mis takistavad sul rakendamast kogu oma potentsiaali. Kui oled endaga rahujalal, siis tead, mida tahad ja mis on sulle vastukarva, siis saad ka paremini aru sellest, mida sa oma partnerilt või suhtelt ootad.

Seotud lood:

Kui sa oled loomas uut suhet, siis peaksid meeles pidama, et praegu ei tasuks otsuste tegemisel kiirustada. Ära lase hetkeemotsioonidel enda üle võimust võtta, vaid lase asjadel areneda ja settida, et saaksid paremini aru, kus sa seisad ja mida tegelikult soovid. Hea aeg on rahulikeks naudinguteks, õrnuseks ja üksteise seltskonna nautimiseks.

Raha osas peaks olema üsna hea nädal. Võid saada mõne hea pakkumise või teha soodsa tehingu, mis toob sulle finantskasu.

Tervise osas peaksid olema tähelepanelik, et sinu elu oleks ikka tasakaalus. Suvi meelitab inimesi välja, suhtlema ja aktiivselt aega veetma. Jälgi, et annad endale ikka ka piisavalt aega, mil puhata ja iseenda seltsis aega veeta. Ka toitumise osas peaks nüüd olema tähelepanelik ja jälgima, et ei söödaks-joodaks liigselt.

Ilusat uut nädalat!

KOMMENTEERI!