NÄDALA TAROSKOOP | Ees ootavad murrangud ja olulised arengud


NÄDALA TAROSKOOP | Ees ootavad murrangud ja olulised arengud
Foto: depositphotos.com

Alanud on uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala ülevaade 4.-10. mai

Nädalat iseloomustavad saatan ja torn. Ees ootab murranguline aeg, kus tuleb olla tähelepanelik nii enda tunnete kui mõtete osas. Enne kui tegutseda, tuleb oma sammud hoolikalt läbi mõelda ja mitte võtta vastu uisapäisa tehtud otsuseid. Kindlasti on oluline olla võimalikult avatud ja mitte muutustele vastu sõdida. Mida enam sa suudad kohaneda uute oludega, arengutega ja kõige senitundmatuga, seda paremini suudad sa nii vaimselt kui füüsiliselt hakkama saada. Usalda oma sisetunnet ja hoia fookus positiivsel. Muutused on paratamatud ning sul tuleb õppida nendega elama. Edukad on need, kes suudavad kohaneda. See võtab aega ja kindlasti vajab ka hingejõudu, et end uuele lainele sättida, ent sinus on olemas kõik oskused, teadmised ja sisemine tarkus, mis lasevad sul uuenenud maailmas hakkama saada.

Suhete osas on praegune aeg üsna intensiivne. Võib esineda nii äärmuslikke emotsioone kui soovi end teistest eraldada ning nautida omaette olemist. Siin tuleks meeles hoida seda, et plahvatades ja kõik endast välja pursates head tulemust ei saavutata. Kui soovid muutusi, siis alusta iseendast. Mõtle läbi, mis sind häirib, mis on sinu jaoks oluline, mida sa vajad või millest puudust tunned. Kui sa oled endale oma soovid ja vajadused selgeks teinud, siis on neid lihtsam ka teistele esitada.

Seotud lood:

Töö- ja rahaasjade osas on nädal paljude jaoks üsna raske. Päevavalgele tuleb uusi fakte, mis ei pruugi olla need, mida oled oodanud. Võid tunda, et oled justkui lõksus, millest on peaaegu võimatu väljapääsu leida. Hetkel mõjutab elu majanduslikumat poolt kõik väline, mis meie ümber toimub, seega on endal keeruline lahendusi välja mõelda. Praegu tuleks vaadata enda ümber avatud meelega ringi, et leida võimalusi enda veepeal hoidmiseks.

Tervise seisukohast on hetkel kõige olulisem just rahu, positiivsuse ja lootuse säilitamine. Leia oma meelele alternatiivset tegevust muretsemise ja stressi vahele. Jaga headust, tänulikkust ja rõõmu. Kui sa ei jaksa, siis küsi abi. Kui sa oled väsinud, siis leia võimalus puhkamiseks. Selleks, et käimasolevast kriisist välja tulla, pead sa jääma tugevaks. Kuna positiivsed muutused ja lahendused ei tule üleöö ning asjad ei muutu samasuguseks kui nad olid, siis tuleb sul eelkõige oma mõttemaailmas teha ruumi ideele, et elame nüüd muutunud maailmas ning selleks, et seal toimida, pead sa ka ise muutuma.

KOMMENTEERI!