NÄDALA TAROSKOOP | Ees ootavad head ajad töö- ja rahaasjade osas


NÄDALA TAROSKOOP | Ees ootavad head ajad töö- ja rahaasjade osas
Foto: depositphotos.com

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 16. - 22. juuli

Nädala energiaid esindavad sauade äss ja müntide kaheksa. Nüüd tunned end optimistliku ja energilisena ning oled valmis väljakutseteks, mida elu sulle esitab. Kui oled oodanud muutusi, mis raputaks sind mugavustsoonist välja ja tooks sinu ellu midagi uut ja huvitavat, siis võid rõõmustada, sest see aeg on käes. Eriti head uudised ootavad neid, kes on soovinud töö- ja ametialast muutust ning arengut. Nüüd võid leida võimaluse karjääriredelil tõusmiseks, suurema palga teenimiseks või lihtsalt oma unistuste töökoha saamiseks. Muutused, mis sind ees ootavad, toovad kaasa küll kiirema aja ning pead end valmis panema ka selleks, et oled valmis uusi asju õppima ja uute oludega kohanema. Võta kõik need uuendused rõõmsa ja avatud meelega vastu, sest need aitavad sind sinu isiklikus aerengus kõvasti edasi.

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on karikate üheksa. Nüüd on oodata head aega, kus saad end tunda õnnelikuna ja rahulolevana. Sinu elu liigub soovitud suunas ja unistused hakkavad vaikselt täituma. Kui soovid mõnda eluvaldkonda edendada, siis just praegu on soodne aeg selleks, et nii oma eraelu kui ka töö-ja rahaasju korrastada ning uuele tasandile viia. Ka tervismured peaksid nüüd leevenduma või suisa kaduma.

Seotud lood:

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib sauade kuus. Sind ootavad ees väga head uudised. Oled tööd teinud, vaeva näinud ja panustanud oma aega, energiat ja emotsioone ning nüüd hakkad tasapisi nägema oma töö vilju. Jätka samas vaimus ja ära kaota motivatsiooni, sest sa oled oma eesmärkidele juba väga lähedal.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Nädalat iseloomustab sauade seitse. Tunned end millegipärast ebakindlalt ja ohustatuna. Parim, mida teha saad, on rahuneda ning uurida välja, mis on see, mis sind tegelikult häirib ja muretsema paneb. Enamus juhtudel märkad, et sa oled ise asjad enda jaoks hullemaks mõelnud ning tõsiseks muretsemiseks ei ole absoluutselt põhjust.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Nädala kaardiks on kuu. Sa oled oma elus etapis, kus sul on olemas nii suurepärased võimalused edu saavutamiseks, kui ka samas oht, et vannud alla oma alateadvusest esilekerkivate hirmude tulvale. Pead suutma ome meelt rahustada ning oma mõttemaailma tasakaalus hoida. Kui sul õnnestub end häälestada positiivsele, siis suudad korda saata suuri asju.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade paaž. Sind ootavad ees uued väljakutsed, mis nõuavad sinult täit tähelepanu, pühendumist ja mõtteselgust. Pead olema avatud selleks, et õppida uusi töövõtteid ning kohaneda uute ideede ja plaanidega, mis on sind ümbritsevatel kaaslastel. Võid teha ettevalmistusi ka töökohavahetuseks, uute projektide alustamiseks või hoopis õpingute jätkamiseks.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Nädala võtab kokku surm. On aeg suurteks muutusteks. Sa puutud kokku oludega, mis sunnivad sind olema tugev ning võtma oma saatuse kontrollimine senisest veelgi enam enda kätte. Kui sinu elus on tahke, millega sa ei ole rahul, siis asu neid just praegu ümber kujundama. Sa pead mõistma, et kui sa ise oma elu ei muuda, siis muudab elu sind.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Nädalat iseloomustab müntide kaks. Sinu elus on praegu olulisel kohal tasakaalu leidmine. Pead suutma hoida kindlad piirid oma töö ja eraelu vahel. Samuti on oluline, et sa viiksid oma mõtted ja teod omavahel harmooniasse. Sa pead tegema oma elus korrektuure, kui soovid muutusi paremuse poole. Kui tunned, et sul on millestki puudu, siis tee sellele oma elus ruumi, sest vastasel korral see ei saabugi.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Loe veel

Nädala kaardiks on müntide kümme. Nüüd saavad olulised olema nii töö kui ka perekonna stabiilsusega seotud teemad. Väga oluline on sulle ka materiaalne kindlustatus. Juhindud eelkõige oma ajaga saavutatud kogemustest ning naudid rahulikku ja üllatustevaba perioodi. Pühendumise ja rahuloluga lood endale kindlat tulevikku. Naudid harmoonilisi suhteid ning toetavate kaaslaset seltskonda nii tööl kui kodus.

Neitsi (24. august - 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab karikate neli. Sa pole oma eluga päriselt rahul ja paljuski on see põhjustatud sellest, et keeldud roosasid prille eest võtmast ning reaalsusele näkku vaatamast. Sa soovid oma unistustest iga hinnaga kinni hoida ning kasvõi jõuga end nende suunas suruda. Võibolla tasuks sul enda jaoks selgeks mõelda, mille nimel sa tegutsed ning kas see, mille nimel hambad ristis vaeva näed, teeb sind ikka õnnelikuks.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Nädala võtab kokku kaarik. Nüüd on sind ees ootamas uus eluetapp. Jätad vana, tuntud ja turvalise perioodi selja taha ning oled valmis tervitama muutusi oma elus. Ära ainult hinda oma jõudu ja oskusi üle, liigu edasi tasa ja targu ning anna endale aega uute oludega kohaneda. Nii väldid segaseid tundeid ja kiirustamisest tulla võivaid vigu.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Nädala kaardiks on müntide äss. Nüüd on saabunud majanduslikult väga head ajad - esiplaanil on töö ja rahaga seotud teemad. Tegutsemist on palju, kuid sinu panus saab ka tõeliselt vääriliselt tasutud. Lisaks hindamatutele kogemustele ja tulevikuks olulistele suhetele saad sa ka arvestatavat rahalist kasu, mis annab sulle tuleviku osas kindlama tunde.

Ambur (23. november - 21.detsember)

Nädalat iseloomustab karikate kuus. Oled mõtetega mineviku juures ning võid muutuda kohati üsna nostalgiliseks või lausa melanhoolseks. Samas on praegune aeg suurepärane unistuste täitumiseks. Sinu kannatlik ootus on end ära tasumas, sest pikaaegsed soovunelmad hakkavad nüüd lõpuks realiseeruma ning pakuvad sulle rõõmu ja rahulolu.

Loe lisaks: Mida toob aasta 2018 sinu sodiaagimärgile armastuses?

Saa teada, mis on sinu sodiaagimärgi tugevaim vaimne võime!

Selgeltnägija Mai-Agate Väljataga: kui me oleme endasse sisse kodeerinud, et rikkus on paha, siis on see takistuseks küllusele

Oska märgata: inglid räägivad sinuga läbi numbrite maailma

KOMMENTEERI!