NÄDALA TAROSKOOP | Ees ootab segaseid ja kõikuvaid emotsioone toov nädal


NÄDALA TAROSKOOP | Ees ootab segaseid ja kõikuvaid emotsioone toov nädal
Foto: depositphotos.com

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks

Nädala ülevaade: 20. - 26. august

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad sauade kaheksa ja keiser. Nüüd on palju teemasid õhus, mis nõuavad sinu aega ja tähelepanu. See võib muuta sind rahutuks, kuid peaksid siiski leidma endas nii palju kannatust, et oodata pisut olude selginemist ja teha otsused selle kohta, kas saabuv on sinu jaoks hea või halb, pisut hiljem. Sa ei saa praeguses olukorras ise nagunii end ümbritsevaid olusid ega teisi inimesi muuta või kontrollida, ainus, mida teha saad on püüda leida iseendas rahu ja selgus. Nüüd peaksid kasutama oma mõistuse jõudu ja loogilist mõtlemist siis kui tunded üle pea löövad. Keskendu sellele, mis on tõeliselt oluline. Kõik muu on ainult lainetus selle ümber. Ainult sina ise saad olla oma elu meister, seega leia enda jaoks viis, kuidas säilitada tasakaal ka tunnetetormis ja sel ajal, kui sinu ümber mässab segadus.

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on karikate rüütel. Sa tunned, et elu on taas positiivsema poole pöördunud. Oled jälle leidnud üles motivatsiooni, et tegutsega ja uue hingamisega edasi liikuda. Kui vahepeal tundsid, justkui oleks siht kadunud, siis nüüd näed aina rohkem, et asjad loksuvad sinu jaoks tasapisi paika. Võimalik on ka see, et saad lõpuks selle positiivse teate või uudise, mida oled pikalt oodanud.

Seotud lood:

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Nädala energiaid iseloomustab mõõkade neli. Sa tunned vajadust mõtteid koguda ja ehk isegi teistest eemalduda - olgu selleks mõned pikad jalutuskäigud metsa või mereäärde, puhkusele sõit või lihtsalt mõned tunnid lemmikraamatu seltsis. Tunned, et vajad aega iseendale, et end koguda, taastuda ja valmis panna uuteks tegemisteks.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Nädalat iseloomustab karikate viis. Nüüd meenutatakse sulle, et elus on nii head kui halba, kuid kõike defineerib siiski see, kuhu sina ise otsustad oma fookuse seada. Kui keskendud sellele, mida sul ei ole, siis aktiveerid oma puudusteadvust. Kui valid olla tänulik ja näha kõike head, mis sinu elus on, siis paistabki sulle päike.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Nädala kaardiks on müntide rüütel. Sel nädalal on sinu tegemised ja mõtted seotud eelkõige töö, raha ja elu materiaalse poolega. Kui oled praktilise meelega ja kalkuleerid kõik väljaminekud ja sissetulekud korralikult läbi, siis näed, et muretsemiseks pole tegelikult põhjust. Finantsküsimused nõuavad küll tegelemist ja tähelepanu, kuid sa suudad oma rahaasju suurepäraselt hallata.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab mõõdukus. Selleks, et saavutada parimaid tulemusi, pead sa leidma nö kuldse kesktee oma vajaduste ja ihaluste ning mentaalse ja emotsionaalse poole vahel. Pead mõtlema, mida sa oma elus tõesti vajad ja mis on üleliigne taak, millest võiksid kerge vaeva ja rahuliku südamega kasvõi kohe vabaneda.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Nädala võtab kokku karikate seitse. Tunned, et sind on pandud valikute ette, kuid ükskõik, mida sa ka valid, see ei ole ikka päris õige. Nüüd tasub endale aega anda ja olla avatud - lahendused saabuvad sinu jaoks ootamatust kohast ja ootamatul viisil. Tasub vaid olla valmis oma mugavustsoonist välja liikuma.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Nädalat iseloomustab karikate kolm. Sel nädalal saad nautida head seltskonda ja positiivseid emotsioone. Tunned end hoitult ja turvaliselt ning sinu suhted soojenevad nii töö- kui eraelu vallas. Praegu tutvud ka uute inimestega ning kui otsid armastust, siis ole tähelepanelik - sõbrasuhtest võib välja kasvada romantiline suhe.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Loe veel

Nädala kaardiks on karikate paaž. Nüüd pead tegema valikuid, sest elu pakub sulle palju erinevaid põnevaid töö- ja eraeluga seotud võimalusi. Katsu teha enda jaoks otsus, millele kavatsed ka kindlaks jääda. Nii saad keskenduda ühele, mitte ei rabele paljude erinevate teemade vahel, saamata ühelegi asjale täielikult pühenduda. Järgi väärtusi, mis sind õnnelikuks teevad, sest vaid nii saad tunda hingerahu.

Neitsi (24. august - 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab kaarik. Nüüd on sind ees ootamas uus eluetapp. Jätad vana, tuntud ja turvalise perioodi selja taha ning oled valmis tervitama muutusi oma elus. Ära ainult hinda oma jõudu ja oskusi üle, liigu edasi tasa ja targu ning anna endale aega uute oludega kohaneda. Nii väldid segaseid tundeid ja kiirustamisest tulla võivaid vigu.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Nädala võtab kokku õiglus. Praegu pead olema oma tegudes hoolikas, sest saad vastu just nimelt sama mõõdupuu järgi, mida välja annad. See ei tähenda, et peaksid oma soove alla suruma või allaheitlikult käituma. Vastupidi, toimi oma südme õiglustunde järgi - aita neid, kes seda tõesti vajavad ning jäta nende õppetunnid neile, kelle arenguks need vajalikud on.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Nädalat iseloomustab karikate kuninganna. Keskendud nüüd rohkem teemadele, mis on seotud armastuse, headuse, kaastunde ja unistustega. Sinu hing igatseb romantikat ja sa oled haaratud oma unistustest ja fantaasiamaailmast. Eriti hea aeg on neil, kes tegelevad kaunite kunstide, loomingu ja lastega, sest just nüüd on lihtne leida inspiratsiooni ja näha elu imelisust.

Ambur (23. november - 21.detsember)

Nädala kaardiks on sauade viis. Võid kergesti sekeldustesse sattuda ning tunned, et sinu teel on takistused, mis ei ole küll ületamatud, kuid kulutavad mõtetult sinu aega ja energiat. Katsu asju mitte liigselt südamesse võtta ning leia üles võimalus lahendada ette kerkivaid probleeme pigem mänguliselt. Katsu võtta seda kui kannatlikkuse õppetundi.

Loe lisaks: TÄHED TEAVAD! Need on 4 sodiaagimärki, mille esindajad saavad kõige tõenäolisemalt kuulsaks

MÄRGID TAEVAST | Suled, mida oma teel kohtad, toovad sulle sõnumeid

9 selget märki, mis näitavad, et universum "kõneleb" sinuga

Praegu sünnivad tundliku intuitsiooniga erilised lapsed, kes on tulnud siia maailma aitama oma vanematel aegunud mustritest vabaneda

5 märki, mis näitavad, et sul võib olla vaimne võime, millest sa ise teadlik ei ole

KOMMENTEERI!