NÄDALA TAROSKOOP | Ees ootab hea aeg suhete ja armastusega tegelemiseks


NÄDALA TAROSKOOP | Ees ootab hea aeg suhete ja armastusega tegelemiseks
Foto: depositphotos.com

Alanud on uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on sauade äss ja karikate kaks. Ees on ootamas positiivsed uudised seoses partnerluse, sõprade, pere või armuasjadega. Inimsuhted peaks nüüd saama sisse uue ja värske hoo, mille pinnalt areneda sügavamaks, tugevamaks ja harmoonilisemaks.

Nüüd tasub panustada oma suhete lihvimisse, arusaamatuste klaarimisse ja ka pisut hääbuma hakkavate sõbrasuhete taaselustamisesse. Inimsuhted on üks harmoonilise elu alustaladest, seega investeeri neisse julgelt. Päeva lõpuks loeb kõige enam see, millised kaaslased on sinu kõrval. Ka armastuse teemad peaksid nüüd väga kenasti edasi arenema. Alusta sellest, et jagad omalt poolt head, see toob sulle ringiga tagasi positiivseid emotsioone ja häid tundeid.

Tööasjade osas tasub samuti praegu kaaslaste, partnerite ning ülemuse või alluvatega suhted sujuvad hoida. Mida enam sa hindad seda, et sinu kõrval on toetav meeskond, seda ladusamalt sujuvad su ettevõtmised ja seda paremini saad liikuda oma eesmärkide suunas. Rahaasjade osas peaksid olema tähelepanelik, et mitte teha liigseid kulutusi. Raha küll tuleb sisse, kuid kipub kuidagi eriti lihtsalt ka välja minema. Seega, mõtle oma suuremad ostud ja investeeringud eelnevalt hoolikalt läbi.

Tervise osas tasuks praegu tegeleda oma südametšakraga. Kujutle, kuidas kirgas roheline valgus täidab su südamekeskuse, mis asub rinnaku keskel ja pisut abaluudest allpool. Hinga sisse ja kujutle iga hingetõmbega, kuidas soe ja pehme roheline valgus täidab su keha. Iga väljahingamisega kujutle, kuidas kõik negatiivsus lahkub sinu kehast. Seda kõike tee rahulikult, keskendunult ja vii oma fookus positiivsele. Üks lihtsamaid ja tõhusamaid viise, kuidas oma südametšakra taas tööle saada ja blokeeringutest vabastada, on jagada oma headust ja armastust teistele. Lihtsalt teha väikeseid heategusid, naeratada, öelda mõned head sõna. Kõike seda tasub teha lihtsalt selleks, et kinkida maailmale armastust, ilma midagi vastu ootamata.

KOMMENTEERI!