NÄDALA TAROSKOOP | Ees on ootamas viljakas ja rõõmu toov periood


NÄDALA TAROSKOOP | Ees on ootamas viljakas ja rõõmu toov periood
Foto: depositphotos.com

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad keisrinna ja päike. Nüüd tasub palju tähelepanu pöörata oma tunnetele, sest sinu intuitsioon on see, mis annab jõuliselt märku ja juhatab sind alateadlikult tegema enda jaoks õigeid valikuid. Tunned, et sinu ellusuhtumine muutub positiivsemaks, saad uut jõudu ja energiat. Leiad taas inspiratsiooni, et tegeleda iseendaga ning oma keha ja meele arendamisega. Ka suhted ümbritsevatega on paranenud ning tunned siirast rõõmu oma lähedastega koos olemisest. Kui vähegi on võimalik, siis võta endale teadlikult aega, et puhata ja olla kogu oma meele ja olemusega kohal neis hetkedes, kus sa viibid. Ära lase oma meelel ekslema minna neile teemadele, mis põhjustavad sinus muremõtteid või meelehärmi. Juuruta endasse igapäevast positiivsust ja optimismi.

Armastuse osas tuleb hea nädal ja seda eriti neil, kes on alles vallalised. Nüüd on suur tõenäosus tutvuda enda jaoks ligitõmbava inimesega ning praegu alanud suhe toob palju rõõmu ja rahulolu. Kui oled suhtes, siis on võimalik anda oma koosolemisele uus tähendus ning leida viise suurendada üksteisemõistmist ja lähedust. Siin tuleks aga tähele panna seda, et kumbki ei läheks üle piiri ning ei unustaks anda partnerile piisavalt vabadust ja hingamisruumi.

Seotud lood:

Töö- ja rahaga seotud teemad peaksid samuti sel nädalal edukalt sujuma. Võimalikud on head tehingud, kasulikud investeeringud ja rahasummad, mis saabuvad nö ootamatust allikast - lotovõit, vana võla tagasisaamine või mõni väärtuslik kingitus.

Kindlasti tasub nüüd nii tihti kui võimalik, minna loodusesse. Just tärkav rohelus, linnulaul ja värske hingus, mis kõikjal sind tervitab, on see, mis kosutab hinge ning tervendab keha ja vaimu.

Põnevat nädalat!

KOMMENTEERI!