NÄDALA TAROSKOOP | Ava oma hing ja lase südamel end juhtida


NÄDALA TAROSKOOP | Ava oma hing ja lase südamel end juhtida
Foto: depositphotos.com

On aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 7. - 13. oktoober

Nädala kaartideks on karikate äss ja karikate kuus. Nüüd on tugevalt esiplaanil suhete, suhtlemise ja tunnetega seotud teemad. On oodata uusi alguseid ja samuti võivad üles kerkida vanad head tunded, mis on olnud vahepeal unustuse hõlmas. On aeg jagada armastust, headust ja hoolimist. Mida enam sa seda välja kiirgad, seda enam sa seda tagasi saad. Ole armastus!

Oluliseks märksõnaks on ka kohalolu. Kui sa sööd, siis pane telefon käest, ära tee sama ajal tööd ega vaata televiisorit. Tunneta toidu maitset, tekstuuri, lõhna. Naudi oma toitu, mitte ära lihtsalt tangi end täis. Kui sa jalutad loodused, siis vaata sügise värve, nuusuta lõhnu, tunneta madalalt käiva päikese soojust või vihmapiiskade virgutavat jahedust. Kui sa oled koos mõne inimesega, siis kuula teda, vaata teda ja ole täielikult temaga koos. Ole hetkes ja ammuta sellest nii palju emotsioone ja kogemusi kui suudad. Just sellised väiksed igapäevaelu detailid annavad elule maitset, soojust ja hinge.

Seotud lood:

Armuasjades on nüüd uute alguste aeg. Praegu istutatakse seeme, millest hakkab idanema midagi suurt - armastus, kirg ja hingesugulus. Praegune periood võib sinu ellu tagasi tuua ka mõne nö vana armastuse, kelle osas võivad sind tabada vastakad tunded. Kui juurdled selle üle, kas anda vanale ja kord juba lõppenud suhtele uus võimalus, siis tasuks enne väga hoolikalt järele mõelda. See võib sinu ellu tuua tagasi need samad vanad probleemid, millest arvasid juba üle saanud olevat.

Tööalaselt läheb sul eriti edukalt siis, kui oled seotud millegagi, kus saad oma loomingulisust kasutada. Tunned nüüd tõelist inspiratsioonipuhangut ning naudid kõike, mida saad südamega teha. Rahaasjade osas võiksid silmas pidada seda, et hästi lähevad hetkel uued ettevõtmised, mille osas tunned, et see on tõesti seotud sinu kutsumusega. Samuti saavad sinu jaoks olema kasumlikud asjad, mis on kuidagi seotud sinu lapsepõlvega või noorusega. Või ka unistustega, mis on pärit sellest ajast.

Kui koged mõnda tervisega seotud vaevust, olgu see vaimne või füüsiline, siis tasuks nüüd pöörata pilk oma lapsepõlve. Paljud terviseprobleemid, eriti kroonilised või vaimse/hingelise tasakaaluga seonduvad, viivad meid otsapidi oma lapsepõlve. Kui võimalik, uuri välja, mis võib olla sinu kaebuste psühholoogiliseks põhjuseks. Tihti aitab tõde välja selgitada ka mõne terapeudi või ka lähedase sõbraga rääkimine. Kui oled niidiotsa kätte saanud, saad hakata tegelema ka oma murede lahendamisega.

Põnevat nädalat!

KOMMENTEERI!