NÄDALA TAROSKOOP | Alusta oma elus positiivsete muutuste tegemisega


NÄDALA TAROSKOOP | Alusta oma elus positiivsete muutuste tegemisega
Foto: depositphotos.com

Alanud on uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on müntide äss ja tugevus. Nüüd tuleb kogu oma jõud kokku koguda, et rakendada see oma eesmärkide teenistusse. Sa tead, mida sa tegema pead, nii suuremas plaanis oma elu koha pealt kui ka üksikutes valdkondases, suhete, tervise ja töö osas. Vahel ei aita sellest, et tead, mida on vaja. Pead suutma leida ka jõu, et teadmisi praktiseerida. Kui tunned, et asjad ei tööta, siis peatu. Praegu võid suures muutmise ja parandamise tuhinas ehk liiga kiirelt loobuda neist asjadest, mis nõuavad seda, et neile antaks aega.

Suhete osas võib olla nii ühte kui teist äärmust. Võid tunda, et armastus õitseb ja suhted laabuvad hästi, kuid teisalt võid hoopis sattuda olukorda, kus liigsed emotsioonid põhjustavad draamat ja arusaamatusi. Proovi oma tundeid jälgida, et aru saada, miks vahel tunnetorm üle pea kipub minema. Kui tead selle algpõhjused, siis on lihtsam ka oma emotsioone juhtida.

Töö- ja rahaasjade osas peaks nüüd saabuma suurem selgus. Nädal võib tuua nii uudiseid, mis annavad sulle oma hetkeseisust parema ülevaate kui ka muutusi, mis lasevad sul edasiliikumiseks ette võtta konkreetseid samme. Praegu tasuks vältida võlgu võtmist, eriti summade osas, mida sul on keeruline tagasi maksta. Pigem katsu leida mingeid muid lahendusi oma finantsprobleemide lahendamiseks.

Tervise osas on nüüd hea aeg selleks, et loobuda halbadest harjumustest ja teha algust uute ja tervist turgutavate tehnikatega. Praegu tasub alustada nii keha puhastava tervisliku toidu kuuriga, liikumisharjumuste muutmise ja ka mõtemaailma positiivsemaks muutmisega. Sul on suurem sisemine tahtejõud kui tavaliselt, seega suudad ette võetud tegevustest ja plaanidest kinni pidada ja häid tulemusi saavutada.

KOMMENTEERI!