NÄDALA TAROSKOOP | Alateadvusest kerkivad pinnale varjatud mõtted ja tunded


NÄDALA TAROSKOOP | Alateadvusest kerkivad pinnale varjatud mõtted ja tunded
Foto: depositphotos.com

On aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädalat iseloomustavad sauade kuninganna ja ülempreestrinna. Praegused energiad tõstavad sinus esile poole, mis on seotud viljakuse, naudingute, armastuse ja loomisega. Oled tavapärasest enam ühenduses oma südame ja alateadvusega. Julged lasta oma hingest ja südamest esile kerkida teemasid, mida varasemalt oled varjul hoidnud või alla surunud. Oled heas ühenduses oma naiselikkuse ja seksuaalsusega.

Armastuses on huvitav aeg, kuna inimesed on avatumad ja julgemad. Nad ei karda välja näidata oma tundeid ja seega võib nüüd juhtuda tunnete vallas nii mõndagi ootamatut. Võid ka ise avastada, et tunned kellegi vastu enamat kui lihtsalt sõbralikke tundeid. Samas võivad ka kired üle pea kerkida ning tekkida armukadeduse pinnalt arusaamatusi. Selleks, et võtta praegusest perioodist parim, lase asjadel rahulikult kulgeda. Ole aus nii enda kui teiste vastu. Luba kõikidel tunnetel olla ja tööta need läbi. Võta endale nii palju aega kui vajad. Kiiret ei ole kusagile. Tee endale selgeks, mis on tõeliselt oluline ning suuna oma tähelepanu sellele. Ainult päriselt kohal olles suudad nautida ja kogeda kogu hingest.

Töö- ja rahaasjade osas peaks see nädal tooma pisut kergemat hingamist. Head uudised on lähenemas. Saad kuulda midagi, mis teeb su meeleolu heaks ning annab lootust tulevikuks. Praegu tasub teha kokkuvõtteid olnust ja mõelda kõigi kordaminekute ning ka ebaõnnestumiste üle, et teha sellest järeldused tuleviku tarbeks.

Seotud lood:

Tervise osas pead olema tähelepanelik. Üldiselt peaks olema nädal küll positiivne, kuid esile võivad kerkida mõned vanad või varjatud probleemid. Seda eriti sel juhul, kui oma heaolule piisavalt tähelepanu ei pöörata. Ära liialda söögi-joogiga ning katsu igapäevaselt liikuda piisavalt. Hea oleks kui saaks käia looduses, sest selle mõju on kordades suurem, kui linnatänavail liikudes. Hoolitse enda eest nii nagu hoolitseksid oma kõige kallima inimese eest.

Imelist nädalat!

KOMMENTEERI!