ALKEEMIA TAROSKOOP. Võta kokku oma hingejõud ja vabane rõhuvast koormast


ALKEEMIA TAROSKOOP. Võta kokku oma hingejõud ja vabane rõhuvast koormast
Tugevus - taro kaartFoto: Rider Waite taro kaardid

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 9.01 - 15.01

Nädala üldist nägu kujundavad tugevus ja sauade kümme. Sinu kanda on koorem, mis rõhub su hinge ja keha. Võibolla on see sulle peale pandud, kuid kõige tõenäolisem on, et oled ise võtnud endale kohustusi, mis nüüdseks on üle pea kasvanud. Peaksid leidma endas sisemise tugevuse ja üle vaatama valupunktid, mis takistavad sul rakendamast oma tõelist potentsiaali. Samuti peaksid üle vaatama inimsuhted, mis sinu elus on. Nüüd on aeg selleks, et leida uuesti tasakaal ja keskenduda enda heaolule.

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on müntide neli. Püüdled turvalisuse ja stabiilsuse poole ning pigem väldid seda, mis võiks sind oma mugavustsoonist välja tõmmata. Klammerdud asjatult mineviku külge, kuigi selle asemel võiksid hoopis julguse kokku võtta ja lasta end elul üllatada. Ära sea endale kammitsevaid piiranguid, need ei aita sind kuidagi elus edasi.

Seotud lood:

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib mõõkade kaheksa. Sulle tundub, et oled sattunud väljapääsmatusse olukorda ning sul pole muud teha , kui situatsiooni ja asjaoludega leppida. Mõtle pisut järgi, kas see ikka on nii? Tegelikult on sul võimalus oma otsus teha ja soovi korral ka muutusi ellu viia. Kõige suurimaks takistajaks on sinu enda hirmud ja ebakindlus. Kui nendest võitu saad, siis oled ka vaba.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Nädalat iseloomustab kaarik. Nüüd on sind ees ootamas uus eluetapp. Jätad vana, tuntud ja turvalise perioodi selja taha ning oled valmis tervitama muutusi oma elus. Ära ainult hinda oma jõudu ja oskusi üle, liigu edasi tasa ja targu ning anna endale aega uute oludega kohaneda. Nii väldid segaseid tundeid ja kiirustamisest tulla võivaid vigu.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Nädala kaardiks on narr. Ära lase mööda võimalusest end seiklustesse kaasa haarata. Ole julge ning löö kaasa ettevõtmistes ja projektides, mis tunduvad võibolla esmapilgul pöörased, kuid hiljem saad nentida, et ette võetu oli vägagi väärt, et selles osaleda ja enda jaoks uusi kogemusi ammutada.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade kuninganna. Oled otsekohene ja kiire taibuga. Mis iganes peaks su teele praegu sattuma, sa tuled kõigega toime ning suuda mängleva kergusega lahendada kõik jooksvad probleemid. Oled üdini aus ja ei karda oma arvamust välja ütelda. See võib kohati tekitada küll vastasseise, kuid parem olla aus, kui oma tundeid eirata.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Nädala võtab kokku erak. Tegeled nüüd tavalisest rohkem oma sisemaailma ja hinge teemadega. Juurdled eksistentsialistlike teemade üle ning proovid leida oma tõde. Võid olla enesessetõmbunud ning tunned, kuidas suhtlemine ja rahvarohked üritused sind väsitavad. Eelistad pigem olla oma pere seltsis või päris üksi iseenda mõtetega.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Nädalat iseloomustab täht. Ees on ootamas põnev nädal - on aeg tulevikku vaatamiseks ja plaanide tegemiseks. Sind juhatavad taevased jõud ning kuna ka sinu eneseväljendusoskus on hetkel haripunktis, siis suudad oma nägemusi ja soove edukalt teistele edastada. See kõik tagab selle, et sinu plaanid kulgevad edukalt ja ootuspäraselt.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Nädala kaardiks on maag. See toob sinu jaoks kaasa aja, kus oled võimekas peaaegu kõiges, mida iganes ette võtad. On näha, et elu saadab sulle väljakutseid, mis on ühtaegu nii põnevad kui ka arendavad. Suudad oma kogemustele toetudes ning suurepärast intuitsiooni jälgides saavutada parimad võimalikud tulemused ka stressirohketes ja sinu jaoks uutes olukordades. Kui oled mingeid plaane edasi lükanud, mis iganes põhjusel, siis nüüd tekivad võimalused ja vahendid, et need ellu viia.

Neitsi (24. august - 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab sauade äss. Sinu eluteega ristub võimalus, mis nõuab sinult piisavalt julgust ja pealehakkamist, et see enda heaks tööle panna. Sul on palju tahtejõudu ja soovi korral suudad saavutada mida iganes. Ainus, mille pead endas taas üles äratama on motivatsioon. Kui oled millestki tõeliselt inspireeritud, siis ei suuda ükski jõud sind takistada.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Nädala võtab kokku mõõkade kolm. Nüüd oled sattunud oma elus faasi, kus pead tegelema probleemide lahendamisega. Sinu elus on taas üles kerkinud teemad, mis on sulle juba minevikus muret valmistanud, kuid millele sa ei ole vaal päriselt lahendust leidnud. Nüüd pead olema tugev ja leidma enda jaoks väljapääsu , mis on kooskõlas sinu südamega.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Nädalat iseloomustab mõõkade kaks. Nüüd pead hoolikalt jälgima, et sa ei salgaks oma tõelisi tundeid maha ega suruks alla sisehäält. On teemasid, mis ei lahku meie elust enne, kui hakkame nendega teadlikult tegelema. Leia endas meelekindlus ning astu julgelt vastu olukordadele ja emotsioonidele, mida tavaolukorras parema meelega väldiksid. Targem on oma probleemidele näkku vaadata, mitte neid vältida.

Ambur (23. november - 21.detsember)

Nädala kaardiks on karikate kümme. See nädal pakub sulle rõõmu ja harmoonilist kooskõla. Eriliselt hästi toimivad sinu elus praegu suhted, olgu need siis töökaaslastega, tuttavatega või oma kõige kallimatega. Suudad inimesi lausa lennult mõista ning naudite vastastikku üksteise seltskonda. Väga hea aeg on ka romantika ja armastuse osas.

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

KOMMENTEERI!