ALKEEMIA TAROSKOOP VEEBRUARIKS: Mis ootab sind ees armastuse, töö ja tervise osas?


ALKEEMIA TAROSKOOP VEEBRUARIKS: Mis ootab sind ees armastuse, töö ja tervise osas?
Foto: depositphotos.com

Mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile küünlakuuks? Kuidas edenevad sinu suhted ja armuasjad, mida on oodata tööelus ja milline saab olema tervis?

Veebruar toob kaasa uue ja värske hingamise. Tunned, et oled end kogunud ning valmis taas tegelema enda arenguga. Leia endale iga päev mõni tegevus, mis sind edasi viib, olgu see siis vaimses või füüsilises plaanis. Eriti hea on sel kuul keskenduda oma tööasjade või õpingute peale, sest just neis valdkondades on näha positiivseid progresse. Tasub olla optimistlik, sest tõenäosus, et mõni sinu pikaajalistest unistustest täitub, on suur.

Töö- ja rahaasjad saavad sisse uue hoo. Sul võib olla küll palju tegemist ja toimetamist, kuid see kõik on teatud kindla eesmärgi nimel. Võid kokku puutuda ka konkurentidega, kuid need ei suuda sind kahjustada, ehk ainult annavad hoogu, et sa veelgi pühendunum oleks. Seoses sellega peaksid suutma ka hoida eneseusku üleval, sest just läbi endasse ja oma võimetesse uskumise suudad sa edu saavutada. Kui kõik soovitu ei tule sinu juurde üleöö, siis ei maksa oma indu kaotada. Just läbi järjekindluse ja pühendumise jõuad selleni, millest oled unistanud.

Armuasjade osas ootab väga hea kuu ees neid, kes on vallalised. Just nüüd kohtuvad "õiged" inimesed üksteisega ja leitakse see ühine keel, mis seob. Inimesed on avatumad, aktiivsemad ja altimad üksteisega suhtlema. See omakorda loob sidemeid, mis lähendavad ja loovad pinnase sügavamatele tunnetele. Kui oled suhtes, siis tasub sel kuul panustada oma aega ja energiat sellesse, et partneriga veelgi lähedasemaks saada. Kui esimene suurem kirg on möödunud, siis võiks tunded taas üles äratada ja nautida rohkem üksteise seltsi.

Tervise osas peaksid sel kuul jätkama samm-sammult uute ja tervislike harjumuste sisseviimist. Ära oota kiireid tulemusi, sest nii on oht pettuda ja kõigele käega lüüa. Pigem juuruta endasse käitumisnorme, mis toovad sulle just pikemas plaanis kasu. Kindlasti peaksid need tervise eest hoolitsemise viisid olema sellised, mida tõeliselt naudid ning oluline on ka pakkuda endale piisavalt vaheldust, et rutiin indu ei tapaks.

KOMMENTEERI!