ALKEEMIA TAROSKOOP | Suvise pööripäeva nädal toob kaasa murranguid mõtte- ja tundemaailmas


ALKEEMIA TAROSKOOP | Suvise pööripäeva nädal toob kaasa murranguid mõtte- ja tundemaailmas
Foto: depositphotos.com

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 18.- 24. juuni

Nädala energiaid esindavad narr ja sauade kümme. Praegune aeg on just see, mis on läbi aastatuhandete olnud inimeste jaoks väga eriline - suvine pööriaeg. Usutakse, et just nüüd on hea teha maagilisi rituaale, mis toovad õnne, edu ja armastust. Selle nädala kaardid näitavad, et nüüd on energeetiliselt sobiv aeg hakata end avama, et lasta minna kõik see, mis sulle enam ei sobi ja mis on koormaks muutunud. Praegused muutused on just eelkõige hinge ja mõttemaailma tasandil. Võid kogeda huvitavaid õppetunde, kus sinu teele saadetakse nö katsumusi või kiusatusi, et saaksid ise mõelda ja tunnetada, mis on sinu jaoks oluline ja mis mitte, mida võtta ja mida jätta. Praegu on palju teemasid õhus, palju emotsioone, kõhklusi ja mõtteid. Ole kannatlik ja lase oma tunnetel veidi rahuneda, enne kui mõne olulise valiku teed. Nii näed, mis on tõeline ja mis oli pelgalt hetkeemotsioon või kiusatus, mis lahtus.

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on karikate neli. Sa oled kohati segaduses ega tea isegi täpselt, mida sa soovid. Tundub, et elu pakub sulle küll üht-teist, kuid see pole hoopiski see, mida oled oodanud. Ehk aitab sind see, kui sa nii jõuliselt ei klammerduks oma nägemuse külge, vaid oleksid paindlikum ning prooviksid vahelduseks ka midagi sellist, mida ise esmapilgul valinud ei oleks.

Seotud lood:

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib kuu. Sa oled oma elus etapis, kus sul on olemas nii suurepärased võimalused edu saavutamiseks, kui ka samas oht, et vannud alla oma alateadvusest esilekerkivate hirmude tulvale. Pead suutma ome meelt rahustada ning oma mõttemaailma tasakaalus hoida. Nii saad aru, mis praegu tegelikult toimub ja mis on sinu tõelised soovid.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Nädalat iseloomustab tugevus. Nüüd ootavad sind ees ajad, kus pead leidma üles oma sisemised jõuressursid, et vastu seista esilekerkivatele raskustele või hoopis ahvatlustele, millele järele andmine ei tee sulle head. Väga oluline on, et suudaksid säilitada ka rahu ja mõistmise, see teeb sind tõeliselt tugevaks ja võitmatuks.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Nädala kaardiks on sauade müntide paaž. Sinu jaoks avanevad uued võimalused, mis lasevad sul soovi korral oma elu muuta ja ümber kujundada. Eelkõige on tegu töö- ja rahaasjadega seonduvate muutustega. Omandad kasulikke nippe ja tehnikaid, millele toetudes saad ka tulevikus edukalt toimetada. Ära karda oma mugavustsoonist välja astuda, isegi kui alguses tundub, et pead raskustega silmitsi seisma, siis pikemas perspektiivis näed, et enda tagant sundimine on sulle ainult kasu toonud.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab karikate kuninganna. Oled ühenduses oma sisemaailma, unistuste ja intuitsiooniga. Keskendud nüüd oma hinge ja meele harimisega ning enese parema tundmaõppimisega. Kuula julgelt oma südamehäält, see juhatab sind õiges suunas. Ära lase argimuredel seda häält summutada ning sind õigelt rajalt kallutada.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Nädala võtab kokku karikate kuningas. Sinu jaoks saabub aeg, kus tegeled senisest enam oma hingeeluga. Tunned tõmmet vaimsete teemade suunas ning võid ka huvi tunda salateaduste vastu. Ole nüüd tähelepanelik, et märgata elu poolt saadetavaid märke, sest sinu intuitiivsed võimed pannakse proovile. Võid ka tutvuda mõne meesterahvaga, kellel on sinu suhtes romantilised kavatsused.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Nädalat iseloomustab karikate kolm. Kätte on jõudnud aeg, kus sinu elus on palju suhtlemist, rõõmsaid hetki ja põnevust. Saad nautida elu helgemat poolt ja tuled toime kõigega, mis su teele satub. Sinu ümbritsevad head sõbrad ja lähedased inimesed, kelle toetus ja olemasolu valmistavad sulle rõõmu. Naudi kõike head, mida elu sulle pakub, täiel rinnal.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Loe veel

Nädala kaardiks on mõõdukus. Nüüd paneb elu sind olukorda, kus pead leidma tasakaalu ja harmoonia oma elu erinevate valdkondade vahel. Kui oled oma energiat panustanud ainud ühte kindlasse kohta ning jätnud kõik muu hooletusse või tahaplaanile, siis nüüd hakkavad kõik need teemad endast märku andma. Võta vajadusel aeg maha ja leia oma sisemine rahu. See on kõige algus. Sealt edasi saad juba oma elu rahuliku pilguga vaadata ja teha õigeid otsuseid tuleviku tarbeks.

Neitsi (24. august - 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab müntide viis. Sa tunned end ebakindlalt ning kohati võtab su mõttemaailma üle mingi seletamatu hirm. Sind ümbritsevad olud ei ole tegelikult halvad, kuid kuna sinu ümber toimub palju ja oled ka ise muutumis- ja arenemisprotsessis, siis võib kohati kogu sind ümbritsev virrvarr sul jalgealuse kõikuma lüüa.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Nädala võtab kokku mõõkade seitse. Sinu jaoks jätkub periood, kus pead olema äärmiselt tähelepanelik ebaaususe suhtes ja kaaluma hoolikalt, keda usaldad ja keda mitte. Sinu ümber on inimesi, kes ei ole nii heatahtlikud ja usaldusväärsed, kui pealtnäha paistavad. Et mitte valusalt kõrvetada saada, peaksid olema hoolikas oma mõtete ja ideede jagamisel.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Nädala kaardiks on mõõkade neli. Nüüd saabub sinu ellu rahulikum aeg, kuid tundub justkui see puhkepaus oleks sulle peale sunnitud. Eemaldud oma aktiivsete tegutsemiste juurest ning pigem viibid omaette mõtiskledes ja jõudu kogudes. Katsu võtta antud olukorrast parim ja tööta oma emotsioonidega, et paremini iseennast tundma õppida.

Ambur (23. november - 21.detsember)

Nädalat iseloomustab mõõkade kaheksa. Sulle tundlub, et oled sattunud väljapääsmatusse olukorda ning sul pole muud teha , kui situatsiooni ja asjaoludega leppida. Mõtle pisut järgi, kas see ikka on nii? Tegelikult on sul võimalus oma otsus teha ja soovi korral ka muutusi ellu viia, sest ainus, kes sind takistab, oled tegelikult sina ise, kui sa ei suuda võtta vastu konkreetseid otsuseid.

Loe lisaks: Missuguses sõrmes peab sõrmuseid kandma?

Unenägude maagia: mida näitavad erinevatel nädalapäevadel nähtud unenäod?

Toataimede feng shui | Milline taim valida, et kodus oleks hea energia?

Kuidas kristalle puhastada ja uue energiaga laadida

Vanarahva tarkused: maagilised rituaalid soolaga

Peeglike, peeglike seina peal ehk peeglimaagia

Punase lõnga maagia ehk miks seotaks käe ümber punane lõng

KOMMENTEERI!