ALKEEMIA TAROSKOOP. Sind ootab ees tingimusteta armastuse õppetund


ALKEEMIA TAROSKOOP. Sind ootab ees tingimusteta armastuse õppetund
Taro kaardidFoto: depositphotos.com

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 17.07 - 23.07

Nädala energiaid esindavad karikate viis ja karikate äss. Sel nädalal ootab sind ees tingimusteta armastuse õppetund. Sa oled kogenud tundeid, mis panevad su südame laulma ja tundeid, mis muudavad su nukraks. Elus on kõik tasakaalus - sulle antakse ja sinult võetakse. Õpi hindama ilusaid hetki ja samas nende külge mitte klammerduma. Kui suudad lahti lasti, siis ootab sind ees suur südant avardav armastuse kogemus.
Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)
Nädala kaardiks on karikate kaks. Sinu elus tulevad nüüd tugevalt esiplaanile tunnetega seotud teemad. Jagad ise armastust ja saad seda ka vastu. Võid nautida nii oma pere ja kallimaga koos olemist, kui ka võid kokku sattuda mõne inimesega, kes paneb sul kõhus liblikad lendlema. Hea aeg on ka sõprade ja sugulastega suhtlemiseks.
Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)
Nädala energiaid juhib õnneratas. Tunnetad, kuidas muutuvad olud ning uued situatsioonid sunnivad sind end sisemiselt arendama ning kasvama. Sinu teele saabuvad õppetunnid ei ole esmapilgul lihtsad, kuid need on kõik saadetud vaid selleks, et saaksid vaimselt täiustuda. Ära sõdi elule vastu, ära muretse liigselt, ega jää kinni inimestesse või oludesse. Anna vabaks ja liigu universumi rütmidega kaasa.
Kalad (19. veeb - 20. märts)
Nädalat iseloomustab täht. On aeg tulevikku vaatamiseks ja plaanide tegemiseks. Otsuste tegemisel juhatavad sind taevased jõud ning kuna ka sinu eneseväljendusoskus on hetkel haripunktis, siis suudad oma nägemusi ja soove edukalt teistele edastada. See kõik tagab selle, et sinu plaanid kulgevad edukalt ja ootuspäraselt.
Jäär (21. märts - 20. aprill)
Nädala kaardiks on mõõkade kaheksa. Sulle tundlub, et oled sattunud väljapääsmatusse olukorda ning sul pole muud teha , kui situatsiooni ja asjaoludega leppida. Mõtle pisut järgi, kas see ikka on nii? Tegelikult on sul võimalus oma otsus teha ja soovi korral ka muutusi ellu viia, sest ainus, kes sind takistab oma elu muutmast, oled tegelikult sina ise.
Sõnn (21. aprill - 21. mai)
Algavat nädalat iseloomustab armastajad. Suur tähelepanu on suhete ja armastusega seotud valdkondadel. Eelkõige tuleb olla valmis muutusteks. Selleks, et saaksid neid muutusi ise juhtida, tuleb võtta aeg maha ja langetada teadlikke ning oma vajadustel põhinevaid otsuseid. Sel perioodil võid end üllatuslikult leida ka armastuskolmnurgast või avaldab sulle tunded keegi, kelle poolt tulevad romantilised emotsioonid sulle täieliku üllatusena.
Kaksikud (22. mai - 21. juuni)
Nädala võtab kokku sauade viis. Võid kergesti sekeldustesse sattuda ning tunned, et sinu teel on takistused, mis ei ole küll ületamatud, kuid kulutavad mõtetult sinu aega ja energiat. Katsu asju mitte liigselt südamesse võtta ning leia üles võimalus lahendada ette kerkivaid probleeme pigem mänguliselt. Katsu võtta seda kui kannatlikkuse õppetundi.
Vähk (22. juuni - 23. juuli)
Nädalat iseloomustab kohtupäev. Nüüd on saabunud aeg vabastada end kõigest sellest, mis sind enam ei teeni. Kui sul on negatiivseid mõttemustreid, mõni halb harjumus, millest soovid vabaneda või sassis suhted, siis just nüüd on hea aeg, et nendega tegeleda. Aeg on soodne, et vabaneda mineviku taagast ja alustada kerge südamega puhtalt lehelt.
Lõvi (24. juuli - 23. august)
Nädala kaardiks on sauade kuningas. Sinu teele saadetakse õppetunde, mis lasevad sul isiksusena kasvada ja areneda. Sinu eneseusk suureneb ning saad tõestada ümbritsevatele oma lojaalsust, truudust ja kindlameelsust. Nüüd on aeg öelda kõva häälega välja oma soovid ja unistused. Siis saavad need ka täituda.
Neitsi (24. august - 23. september)
Algavat nädalat iseloomustab mõõkade kolm. Nüüd on sinu jaoks kätte jõudnud aeg, kus illusioonid purunevad ning sind tuuakse maa peale tagasi. Ära võta seda kui maailma lõppu. Kasuta seda kui õppetundi, mis on vajalik selleks, et tulevikus olla targem ning vältida analoogsete vigade kordumist. Vahel on vaja olla enda vastu üdini aus, ka siis kui see veidi haiget teeb.
Kaalud (24. september - 23. oktoober)
Nädala võtab kokku mõõkade neli. Nüüd saabub sinu ellu rahulikum aeg, kuid tundub justkui see puhkepaus oleks sulle peale sunnitud. Eemaldud oma aktiivsete tegutsemiste juurest ning pigem viibid omaette mõtiskledes ja jõudu kogudes. Katsu võtta antud olukorrast parim ja tööta oma emotsioonidega, et paremini iseennast tundma õppida.
Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Nädala kaardiks on müntide neli. Ava ennast ja julge oma tundeid välja näidata. Ära hooli nii palju ümbritsevate arvamusest. Kui sinu sees on hoolimine, armastus või igatsus, siis ütle seda. Ära hoia end tagasi ainult selle tõttu, et sinu kaine arvestus ei kiida seda heaks. Kui tundeid kokku hoida, siis lähevad need "hapuks" ja inimene muutub üksikuks.
Ambur (23. november - 21.detsember)
Nädalat iseloomustab mõõkade paaž. Nüüd toob elu kaasa uusi võimalusi, kogemusi ja väliseid impulsse. Igal juhul saavad need impulsid olema värskendavad ja avardavad ning aitavad mõista sinu jaoks seni arusaamatuna püsinud olukordi ja seoseid. Oled praegu oma teravale mõistusele toetav ja kohati ka äärmuslikkuseni kalkuleeriv. See tuleb eelkõige kasuks juhtudel, kus pead end kaitsma kellegi rünnakute eest ning keerulistes situatsioonides.
Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

KOMMENTEERI!