ALKEEMIA TAROSKOOP. Sihile viib täpsus ja enda eesmärkides kindel olemine


ALKEEMIA TAROSKOOP. Sihile viib täpsus ja enda eesmärkides kindel olemine
Müntide kaheksa - taro kaartFoto: Rider Waite taro kaardid

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade 2.01 - 9.01

Nädala üldist nägu kujundavad müntide kaheksa ja sauade seitse. Nüüd pead kõige osas, millega kokku puutud, olema täpne, korrektne ja detailidesse süüviv. Olgu selleks siis sinu ametialased töökohustused, õpingud, rahaga seotud küsimused või hoopis suhted. Kuna kipud end tundma pisut ebakindlalt ja tunned, et pead aegajalt kaitsma oma vaateid ja uskumusi, siis see, kui oled hästi teadlik sellest, mida ja miks sa teed, aitab sul ka eneseteadlikkust ja sisemist tasakaalu suurendada.


Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on mõõkade kaheksa. Sulle tundlub, et oled sattunud väljapääsmatusse olukorda ning sul pole muud teha, kui situatsiooni ja asjaoludega leppida. Mõtle pisut järgi, kas see ikka on nii? Tegelikult on sul võimalus oma otsus teha ja soovi korral ka muutusi ellu viia, sest ainus, kes sind takistab, oled tegelikult sina ise, kui sa ei suuda võtta vastu konkreetseid otsuseid.
Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)
Nädala energiaid juhib torn. Nüüd pead olema valmis ootamatuteks muutusteks, mis kõigutavad sinu vaateid elule. Pead hakkama harjuma uute oludega, mis sinu ümber on ning kohanemine võtab sul pisut aega. Esialgu võid tunda justkui oled saanud löögi allapoole vööd, kuid kui suudad säilitada rahu ning hinnata saabunut adekvaatselt, siis suudad sa võtta kujunenud olukorrast parima.
Kalad (19. veeb - 20. märts)
Nädalat iseloomustab mõõkade seitse. Elu toob nüüd sinu teele olukordi, mis ei pruugi olla just emotsionaalselt kõige lihtsamad. Sa kipud kohati järgima käitumismustreid, mis sind sugugi ei teeni, vaid pikas plaanis hoopiski sinu arengut takistavad. Võta endale aega, et mõelda oma tegutsemise, tunnete ja väljaütlemiste tagamaade üle. Nii saab sulle selgemaks, kust sinu emotsioonid pärit on.
Jäär (21. märts - 20. aprill)
Nädala kaardiks on ülempreestrinna. Sind ootab ees põnev aeg, kus kasutad eelkõige oma tunnetust ja intuitsiooni, et teha õigeid valikuid. Õpid paremini tundma oma hinge sügavusi ja tunned tugevat tõmmet müstika ja vaimsete teemade vastu. Puutud kokku ka sarnaste huvidega inimesega, kellega saad mõtteid ja kogemusi vahetada. Kindlasti tasub ka tähele panna märke, mida universum sulle saadab.
Sõnn (21. aprill - 21. mai)
Algavat nädalat iseloomustab müntide kaks. Elu toob sinu teele mitmeid uusi võimalusi ja põnevaid pakkumisi. Sinu ülesandeks on teha tark valik, olles samal ajal võimalikult avatud uuele ja senitundmatule. Kui suudad kergelt kohaneda end ümbritsevate muutuvate oludega, siis suudad ka elu võtta mänguliselt ja kergelt.
Kaksikud (22. mai - 21. juuni)
Nädala võtab kokku sauade seitse. Sinu jaoks ei saa see olema just lihtne periood, kuna tunned, et pead enda vaadete ja veendumuste kaitseks sõna võtma ning end korralikult kehtestama. Sa ei soovi ümbritsevatega konflikti minna ning seepärast ei võta sa ka väga lihtsalt poolt. Nüüd on aga aeg, kus sul tuleb seda teha, sest muud moodi edasi liikuda ei saa.
Vähk (22. juuni - 23. juuli)
Nädalat iseloomustab mõõkade üheksa. Sinu jaoks on kätte jõudnud periood, kus asjad ei laabu just kõige lihtsamalt, tunned kohati meeleheidet, muret ja kurbust. Tunned, justkui oleks maailm kohati sinu vastu. Ära lase emotsioonidel üle pea kasvada. Tee enda jaoks reaalsuskontroll, vaata, millest peaksid loobuma ja lahti laskma ning mille suunas liikuma. Ära unusta, et millegi lõpp on alati millegi uue algus.
Lõvi (24. juuli - 23. august)
Nädala kaardiks on müntide kuninganna. Sind ootab ees rahulik periood, mis ei too endaga kaasa plahvatuslikke arenguid ega ootamatuid sündmusi. Pigem liiguvad asjad stabiilselt ja rahulikus tempos. Hea aeg on elu materiaalse poolega tegelemiseks ning püsiväärtuste loomiseks. Suhetes on samuti ootamas rahuldustpakkuv aeg - nüüd on õhus energiad, mis toidavad sensuaalsust, viljakust ja meelelisi naudinguid.
Neitsi (24. august - 23. september)
Algavat nädalat iseloomustab müntide kümme. Olulised saavad olema nii töö kui ka perekonna stabiilsusega seotud aspektid. Väga oluline on sulle ka materiaalne kindlustatus. Juhindud eelkõige oma ajaga saavutatud kogemustest ning naudid rahulikku ja üllatustevaba perioodi. Pühendumise ja rahuloluga lood endale kindlat tulevikku. Naudid harmoonilisi suhteid ning toetavate kaaslaset seltskonda nii tööl kui kodus.
Kaalud (24. september - 23. oktoober)
Nädala võtab kokku päike. Sinu ees on avali võimalused, mis õige tegutsemise korral lasevad sul saavutada väga edukaid tulemusi elu erinevates valdkondades. Hoia siht silme ees ja võta end kokku, et panustada täiel rinnal sellesse, mis on sinu jaoks oluline - olgu selleks, töö, eraelu või hoopis õpingud.
Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Nädalat iseloomustab sauade äss. Sinu teega ristub suurepärane võimalus, mis nõuab sinult piisavalt julgust ja pealehakkamist, et see enda heaks tööle panna. Õnneks on sul palju tahtejõudu ja soovi korral suudad ületada mägesid. Ainus, mille pead endas taasleidma on motivatsioon. Kui oled millestki inspireeritud, siis ei suuda ükski jõud sind takistada.
Ambur (23. november - 21.detsember)
Nädala kaardiks on mõõkade kuninganna. Oled otsekohene ja kiire taibuga. Mis iganes peaks su teele praegu sattuma, sa tuled kõigega toime ning suuda mängleva kergusega lahendada kõik jooksvad probleemid. Oled üdini aus ja ei karda oma arvamust välja ütelda. See võib kohati tekitada küll vastasseise, kuid parem olla aus, kui oma tundeid eirata.
Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

KOMMENTEERI!