ALKEEMIA TAROSKOOP SEPTEMBRIKS: Mis ootab sind ees armastuse, töö ja tervise osas?


ALKEEMIA TAROSKOOP SEPTEMBRIKS: Mis ootab sind ees armastuse, töö ja tervise osas?
Foto: depositphotos.com

Kätte on jõudnud uus kuu ja käes on aeg vaadata, mida ennustavad alanud perioodiks Katrin Oidra maagilised taro kaardid? Kuidas edenevad sinu suhted ja armuasjad, mida on oodata tööelus ja milline saab olema tervis?

September toob kaasa uue aja, mis mõjutab meid mitmeti. On inimesi, kes tunnevad end hästi, on lootusrikkad ja kogevad elu paremaks minemist ning positiivseid arenguid. Samuti on neid, kes on pinges ja hirmul ning ootavad justkui kusagilt alateadlikult rünnakut. Praegu tuleks olla valmis selleks, et paljud asjad ei lähe päris nii nagu on oodatud ja loodetud. Selle kõige taustal peaksid õppima paindlikkust. Isegi kui kõik sinu plaanid vastu taevast lendavad, pead sa kuidagi siiski edasi elama. Mida kergemini ja kiiremini sa suudad oma mõtted ja ootused vabaks anda, sest valutumalt läheb edasiliikumine. Nüüd on oluline mõista, et sa oled üks osake suurest elu müsteeriumist ning klammerdumine ja egost ajendatud käitumine ei too sulle kuidagi kasu. Meenuta endale, mis on elus tõeliselt oluline. Hoia enda sõpru, oma lähedasi ja peret. Veeda oma hetki koos nendega, kes on sulle kallid ja kes sinu seltskonda hindavad. Luba endale lihtsaid ja igapäevaseid naudinguid, et tunneksid igal hetkel, kuidas sa elad.

Suhete osas on samuti kahte sorti arenguid. Mõned suhted, mis ehk on vaid õppetunnina sinu ellu tulnud, leiavad septembris üsna ootamatu ja küsimusitekitava lõpu. Võid üllatuda oma partneri käitumisest, samuti võid ise tunda, et soovid enda jaoks ebasobivast suhtest lihtsalt välja astuda. Samas õnneks on ka palju neid, kes tunnevad end sootuks rahunenumana kui varem. Ollakse rohkem teadlik suuremast pildist ja osatakse oma tundeid paremini juhtida. Praegust aega tasuks kasutada oma südameasjade parandamiseks, sest suudetakse olla teadlikumad oma sammudest, soovidest ja tulevikuplaanidest. Mida enam suudetakse ise oma elu eest vastutust võtta, seda sujuvamad on üldjuhul suhted ümbritsevatega.

Seotud lood:

Töö- ja rahaasjade osas võid tunda, et kipud muretsema, oled ehk kohati motivatsioonipuuduses või väsinud. Võta ennast nii palju kokku, et vajalikul määral pingutada ning anna endale ka piisavalt puhkust, mida vajad. Ära võta oma töömõtteid koju kaasa. Kui soovid plaane teha või otsid uut töökohta, siis leia selleks kindel aeg. Muul ajal lase mõtetel puhata ja puhastuda. Rahaasjade osas on võimalikud viivitused. Paljud asjad küll laabuvad lõpuks, kuid see kõik võtab oodatust rohkem aega.

Tervise eest peaksid nüüd hoolitsema tähelepanelikult. Hoia end, kuid ära luba oma mõtetel liigselt uidata stressi tekitavate teemade juures. Toitu tervislikult, piira alkoholi kasutamist ja maga piisavalt. Hoiduda tasuks ka oma seljale liiga tegemast, vales asendis istumast ning külmetumast. Seljavalu ja - väsimus võivad sel kuul end üsna kergelt ilmutada.

KOMMENTEERI!