ALKEEMIA TAROSKOOP SEPTEMBRIKS: Mis ootab sind ees armastuse, töö ja tervise osas?


ALKEEMIA TAROSKOOP SEPTEMBRIKS: Mis ootab sind ees armastuse, töö ja tervise osas?
Foto: depositphotos.com

Mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile mihklikuuks? Kuidas edenevad sinu suhted ja armuasjad, mida on oodata tööelus ja milline saab olema tervis?

September toob endaga kaasa palju muutusi. Seda nii tavaelus kui ka energeetilisel pinnal. Paljudele toob september kaasa uued õpingud, hobid ja tutvused. Energiamaailmas avalduvad saabuvad muutused samuti üsna jõuliselt. Võid tunda, kuidas sinus küpsevad uued ideed ja plaanid. Soovid asuda tegutsema ja muutusi ellu viima. Selle kõige juures peaksid praegu tegelikult meeles pidama, et midagi ei saa tagant sundida. Sa saad vaid anda oma parima ning avada ukse võimalusele. Kuid need asjad, mis ei ole määratud juhtuma, las need lähevad sinust mööda. Õpi ka vajadusel lahti laskma ning andestama. Sinu intuitsioon on hetkel väga tugev. Pead julgema ennast usaldada. Kui sinu sisetunne saadab sulle märguandeid, siis tuleb neid kuulata.

Armuasjade osas pead nüüd olema kannatliku meelega. Arengud on toimumas, kuid selleks, et saada positiivset lõpptulemust, pead sa andma asjadele aega omasoodu küpseks saada. Sel kuul võib ka keegi liigselt end sinu armueluga seotud teemadesse vahele pressida. Olgu selleks mõni sõber, kolleeg või hoopis su oma ema, isegi kui ta kavatsused ei ole halvad, siis võiksid otsuseid vastu võtta ikkagi oma südamehäält järgides.

Tööasjade osas pead nüüd olema kannatlik ja hoidma end vaos, et ka tulistes situatsioonides mitte üle reageerida. Oled nutikas ja suudad vastu võtta tarku otsuseid, kuid praegu ainult sellest ei piisa. Sinu edukus sõltub just sellest, kui hästi suudad meeskonnamängijana hakkama saada ning kuidas suhtled inimestega.

Seotud lood:

Tervist silmas pidades peaksid nüüd üle vaatama, kas saad oma emotsioone ja soove piisavalt väljendada või oled sunnitud nii mõndagi sinu jaoks olulist endas hoidma. Kui otsustad, et on aeg oma tundeid välja näidata, siis tee seda arukalt. Vali õige aeg ja koht. Vaid nii on sellest ka kasu. Vastasel juhul tekitad endale ise tahtmatult stressi juurde.

Põnevat septembrikuud!

KOMMENTEERI!