ALKEEMIA TAROSKOOP. Sel nädalal tegeled vanade probleemide lahendamisega


ALKEEMIA TAROSKOOP. Sel nädalal tegeled vanade probleemide lahendamisega
Mõõkade kolm - taro kaartFoto: Rider Waite taro kaardid

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 30.10 - 5.11

Nädala üldist nägu kujundavad mõõkade kolm ja sauade üheksa. On saabunud aeg, kus pinnale kerkivad vanad mured ja probleemid, mis pole oma lahendust leidnud. Oled alati leidnud viisi, kuidas asjade lahendamise asemel neist edukalt kõrvale põigelda. Nüüd aga tasub sul julgus kokku võtta ja lahtised otsad sõlmida, sest oled piisavalt tugev ja enesekindel, et edasi liikuda ning soovi korral puhtalt lehelt alustada.

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on mõõkade paaž. Sind on ootamas ajad, kus saad tunda pisut jahedamat õhkkonda. Ette võib tulla konflikte ja pingelisi situatsioone, kus pead kogu oma sisemise tugevuse mängu panema, et säilitada rahu ja tasakaal. Ära lase end kaasa tõmmata intriigidesse ja tülidesse, vajadusel võta lihtsalt aeg maha, et olukorda adekvaatselt hinnata.

Seotud lood:

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib karikate viis. Tunned end melanhoolselt ning kipud kõike pigem mustades värvides nägema. Sul olid kõrged ootused, mis ei täitunud ning nüüd lased end pettumustundel kaasa haarata. Sinu elus on tegelikult ju ka palju sellist, mille üle saad rõõmu ja uhkust tunda, sea oma fookus pigem sinna ja näed, et tegelikult pole elul vigagi.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Nädalat iseloomustab maailm. Tunned end suurepäraselt, kuna näed, et sinu tööd saadab edu ning sinu plaanid realiseeruvad. Sa astud suure sammu edasi oma isiklikus ja tööalases arengus, kuna saad korraliku positiivsuse laengu ning suure portsu uut enesekindlust.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Nädala kaardiks on sauade kümme. Tunned end ebakindlalt, kuna sinu õlgadel on suurem koorem, kui kanda jaksad. Kas oled endale ise võtnud liigselt kohustusi või on teiste ootused sinule liiga suured? Igal juhul peaksid endale vajadusel võtma puhkust ja näitama välja oma tõelisi mõtteid ja tundeid. Vaid nii saad ise endast arus ning ka teised saavad sind aidata.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade kuningas. Oled jõudnud selgusefaasi. Mõistad nüüd nii mõndagi paremini kui varem. Suudad mängleva kergusega luua seoseid ning tabad ära inimeste tõelised motiivid ja tegude tagamaad. Kasuta praegust aega, et leida praktilisi lahendusi küsimustele, mis on juba mõnda aega su peas mõlkunud ja vastuseid oodanud-

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõdukus. Oled jõudnud etappi, kus sinu meele, hinge ja keha vahel valitseb tasakaal ja harmoonia. Oled jõudnud selgusele, milliseid samme pead lähiajal astuma, et võiksid oma eesmärkideni jõuda. Kui vahepeal tundsid end ärevana ning kippusid masendusse langema, siis nüüd oled ka sellest jagu saanud ning vaatad lootusrikkalt tulevikku.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Nädalat iseloomustab karikate neli. Sinu elus ei ole otseselt küll midagi halba juhtunud, kuid ometi tunned end rahulolematuna. Sa tahaksid, et toimuksid muutused ja su teele satuks midagi, mis parandaks meeleolu ja vähendaks sügishallust. Selle asemel, et oodata seda muutust väljastpoolt, peaksid haarama ohjad enda kätte ja ise astuma vajalikke samme.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Nädala kaardiks on täht. On aeg tulevikku vaatamiseks ja plaanide tegemiseks. Sind juhatavad taevased jõud ning kuna ka sinu eneseväljendusoskus on hetkel haripunktis, siis suudad oma nägemusi ja soove edukalt teistele edastada. See kõik tagab selle, et sinu plaanid kulgevad edukalt ja ootuspäraselt.

Neitsi (24. august - 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade üheksa. Oled praegu tundlikum kui tavaliselt ning kipud kõike tumedates värvides nägema ja südamesse võtma. Ülemõtlemise asemel katsu leida viise, kuidas oma meelt rahustada, sest vaid nii leiad sa väljapääsu oma olukorrast. Isegi kui seisad silmitsi reaalse kriisiga, siis muretsemise ja hirmu tundmisega sa vaid võimendad seda.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Nädala võtab kokku maag. Nüüd suudad ühendada oma välise ja sisemise jõu ning korda saata imesid. Sa oled oma võimete tipus, seega ära maga praegust aega maha, et ellu viia neid muutusi, mida oled ammu soovinud. Sinu mõistus on terav, oled enesekindel ning pakatad energiast - see on parim kombinatsioon edu saavutamiseks.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Nädalat iseloomustab müntide rüütel. Hoiad jalad maas ning eesmärgid silme ees. Keskendud pigem sellele, et sinu tööasjas saaksid joonele või siis uue positiivse impulsi osaliseks. Vaata, et sa ei kalduks tubli olemisel äärmustesse ning unustaks kogu elu poolt pakutavat spontaansust ja seiklusi. Luba oma ellu ka pisut vaheldust.

Ambur (23. november - 21.detsember)

Nädala kaardiks on karikate kuninganna. Oled ühenduses oma sisemaailma, unistuste ja intuitsiooniga. Keskendud nüüd oma hinge ja meele harimisega ning enese parema tundmaõppimisega. Kuula julgelt oma südamehäält, see juhatab sind õiges suunas. Ära lase argimuredel seda häält summutada ning sind õigelt rajalt kallutada.

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

KOMMENTEERI!