ALKEEMIA TAROSKOOP. Sel nädalal on fookuses armastus ja suhted


ALKEEMIA TAROSKOOP. Sel nädalal on fookuses armastus ja suhted
Karikate kaks - taro kaartFoto: Rider Waite taro kaardid

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 13.03 - 19.03

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad sauade kaks ja karikate kaks. Sulle on antud võimalus viia oma elu tasakaalu läbi harmooniliste suhete. Siin all on mõeldud kõiki suhteid - nii tööalaseid, sõbrasuhteid kui ka suhteid oma kõige lähedasematega ja armsamaga. Võta endale hetk aega, et mõelda, kas sinu elus olevad inimesed mõjuvad sulle hästi ja toetavalt. Mõtle ka sellele, kuidas sina oma tundeid teistele paista lased. Kas oled oma emotsioonides aus, kas annad endale seda, mida vajad? Kas lubad endale piisavalt armastust? Need on küsimused, millega peaksid sel nädalal tegelema, et leida hingerahu ja tasakaalustada oma elu.

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on mõõkade paaž. Nüüd on sind ees ootamas uudis, mis muudab sinu tulevikus üht-teist. Sa oled end tagant sundinud ja püüdnud olla parim, sinu jaoks on oluline, et saaksid tunda oma saavutuste üle pidevalt rahulolu ja et asjad oleksid sinu kindla kontrolli all. Selleks, et mitte ise oma elu liiga pingeliseks ja stressirohkeks elada, püüa võtta pisut vabamalt ja usalda rohkem elu.

Seotud lood:

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib erak. Vajad nüüd aega selleks, et oma tunnetes selgusele jõuda ning rahulikult järele mõelda, mida sa oma ellu soovid, kus sa hetkel seisad ja mida peaksid tegema, et liiguksid enda jaoks parimas võimalikus suunas. On oluline, et laseksid oma sisetundel rääkida. Ainult südamega valitud rajal jõuad sa sihtpunkti, mis toob sulle õnne ja rahulolu.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Nädalat iseloomustab mõõkade kaks. Nüüd on oluline, et leiaksid endas tasakaalu. Jälgi, mida sa välja annad ja mida endasse võtad. Teadvusta endale oma emotsioone ja vajadusel tegele nende harmoniseerimisega. Sinu sisetunne ja rahulolu on indikaatoriks, mis näitavad, kas sa oled õigel teel või peaksid pigem aja maha võtma ja peatuse tegema.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Nädala kaardiks on müntide kuus. Elus on kõik tasakaalus, kord on sinul kellegi abi vaja ja teinekord aidatakse jälle sind. Praegu on saabunud just selline hetk, et pead vajadusel ulatama mõnele lähedasele või sõbrale abikäe, et raskustest välja tulla. Samuti võid ise vajada mõne mentori nõu, et paremini mõnd olukorda mõista.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab müntide äss. Kandes endas viljakat materialistlikku energiat, soosib see nädal sind alustama uusi projekte, käivitama põnevaid ettevõtmisi ja kasutama ära soodsaid juhuseid, mida elu su teele saadab. Eelkõige jõuad edasi ja saavutad suurepäraseid tulemusi tänu oma praktilistele oskustele, suurele töövõimele ja keskendumisele täielikult just sellele, mis parasjagu käsil on.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Nädala võtab kokku sauade üheksa. Ükskõik, milliste raskustega sa oled pidanud lähiminevikus kokku puutuma, nüüd oled sa igatahes valmis edasiliikumiseks. Sa oled tänu omandatud kogemustele sisemiselt tugev ja haavamatu ning oskad ennast vajadusel maksma panna ning kaitsta võimalike rünnakute eest.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Nädalat iseloomustab müntide kuningas. Oled jõudnud väga viljakasse perioodi. Saad nii hedonistina elu nautida kui ka tulemusrikkalt tööd teha. Kasuta seda aega, et teostada oma visioone materiaalses maailmas. Eriti hea aeg just karjääri silmas pidades. Samuti on praegu sinu jaoks raha energiavood väga soodsas liikumises. Kasuta võimalust, et kindlustada enda ja pereliikmete tulevikku. Praegu loodud väärtused on kauapüsivad.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Nädala kaardiks on karikate paaž. Nüüd pead tegema valikuid, sest elu pakub sulle palju erinevaid ja põnevaid töö- ja eraeluga seotud võimalusi. Katsu teha enda jaoks otsus, millele kavatsed ka kindlaks jääda. Nii saad keskenduda ühele, mitte ei rabele paljude erinevate teemade vahel, saamata ühelegi asjale täielikult pühenduda. Esiplaanile kerkivad ka tunnetega seotud teemad, võid armuda või puhuda taas eredale lõkkele leegi oma armusuhtes.

Neitsi (24. august - 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab sauade kuus. Oled teel millegi suurepärase poole. Sind ootavad ees positiivsed uudised ning asjad laabuvad sinu poolt soovitud viisil. Kasuta praegust aega selleks, et viia oma unistusi ellu. Nüüd on sulle abiks lisaks sinu enda teotahtele ja hingejõule ka universumi energiad.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Nädala võtab kokku sauade kuningas. Sinu teele saadetakse õppetunde, mis lasevad sul isiksusena kasvada ja areneda. Sinu eneseusk suureneb ning saad tõestada ümbritsevatele oma lojaalsust, truudust ja kindlameelsust. Nüüd on aeg öelda kõva häälega välja oma soovid ja unistused. Siis saavad need ka täituda ning sind õnnelikuks teha.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Nädalat iseloomustab mõõkade kümme. Nüüd pead valmis olema selleks, et astud uude eluetappi. Tõmbad oma minevikule kogu mõistuse jõudu kokku võttes kriipsu alla ja jätad selja taha tuttavad olud. Pisut ebakindlust, mida alguses võid tunda, on loomulik, kuid saad sellest ruttu üle ja peagi tunned kergendust, et saad alustada puhtalt lehelt.

Ambur (23. november - 21.detsember)

Nädala kaardiks on sauade paaž. Ole nüüd avatud meelega, sest sinu eluteega ristub põnev võimalus, mis lubab sinu ellu elurõõmu, seiklusi ja ka teatud määral närvikõdi. Kui oled ise valmis võimalusel käest haarama, siis võid praegu saavutada lihtsate vahenditega täiesti pöörast ja ennenägematut edu.

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

KOMMENTEERI!