ALKEEMIA TAROSKOOP. Sel nädalal keskendu kodule, perele ja turvatunde loomisele


ALKEEMIA TAROSKOOP. Sel nädalal keskendu kodule, perele ja turvatunde loomisele
Müntide kuninganna - taro kaartFoto: Rider Waite taro kaardid

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 23.01 - 29.01

Nädala üldist nägu kujundavad müntide kuninganna ja maailm. Nüüd tasub sul iseendasse vaadata ja leida üles enda tundlikum ja maalähedasem pool. Pead oma hinge ja keha eest hoolt kandma selleks, et suudaksid ka teiste jaoks olla see, kes aitab, toetab ja vajadusel pakub oma hoolt ja armastust. Kõik asjad, mis on seotud kodu, pere ja majanduslike teemadega, edenevad sujuvalt ja hästi. Leia võimalus olla kontaktis loodusega ja praktiseeri maalähedast elustiili. Just oma juurte juurde naasmine ja oma tõelise kutsumuse leidmine on see, mis toob edu ja pakub rahuldust.

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on mõõkade kuningas. Oled nüüd enesekindel ning lähtud otsuste tegemistel kogemustest ja loogikast. Kui sind vaevasid varasemalt kõhklused või otsustusvõimetus, siis nüüd oled sa jõudnud selgusele, mida soovid ning kasutad kogu oma jõudu ja võimalusi selleks, et oma eesmärke saavutada. Kõige selle juures jääd sa aga ausaks ja aumehelikuks ning kõrvalseisjad võivad vaid imestada, kui võimekas sa oled.

Seotud lood:

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib mõõkade kuninganna. Oled aus ja otsekohene ning ei karda välja öelda oma arvamust. See võib küll kohati tekitada pingeid või vastuseisu, kuid kuna sa ei tee otseselt kellelegi liiga ega kahjusta kellegi huve, siis suudad siiski oma soovid ellu viia. Kui soovid, et suhted oleksid sujuvad, siis võiksid pisut leebemalt ja taktitundelisemalt käituda. See ei tähenda, et pead end maha suruma, lihtsalt võiksid pisut kaaluda, kuidas end väljendada.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Nädalat iseloomustab sauade kuninganna. Sa oled optimistlik ning hellitad lootusi millegi suurepärase saabumisest oma ellu. Kuna oled tundliku loomuga, siis haarad praegu eriti hästi kõiki väljastpoolt tulevaid signaale ja suudad lugeda märke, mida universum sulle saadab. Juhindu oma intuitsioonist ja sa ei pea pettuma. Peagi saad kuulda häid uudiseid, mis panevad sind rõõmustama ja põnevusega tulevikku vaatama.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Nädala kaardiks on poodu. Oled oma elus jõudnud teelahkmele, kus pead otsustama, mis on sinu jaoks oluline ja mille nimel oled nõus ohvreid tooma. Sa peaksid korraks aja maha võtma ja vaatama suuremat pilt, et saada selgust, kus sa tegelikult seisad ja millised on sinu võimalused. Ära kiirusta, võta endale nii palju aega kui vajad ja tee oma valik alles siis, kui oled endas tõesti kindel.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab karikate kaks. Nüüd on sinu elus tugevalt esiplaanil armastuse ja suhetega seotud teemad. Kui sa ootad oma ellu armastust või oled just kohanud kedagi erilist, siis ootab sind ees hea aeg. Kui oled aga juba kindlas suhtes, siis saad samuti tunda suurt rõõmu ja rahulolu oma suhete harmoonilise hetkeseisu üle. Selleks, et tunda oma suhtest suuremat rõõmu, tasub meeles pidada, et igaüks on indiviid oma iseloomu, soovide ja ootustega. Kui seda aktsepteerida ja austada, siis laabuvad suhted laitmatult.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Nädala võtab kokku müntide paaž. Nüüd on aeg hakata oma unistuste täitumise nimel tegema praktilisi samme. Kui sa vaid oma peas lootusi hellitad ja mõtetega mängid, siis sa tulemusi ei saavuta. Kui haarad härjal sarvist ning hakkad teadlikult ja planeeritult edasi liikuma, siis saad üsna pea nautida ka oma töö vilju. Ole realistlik, pane oma plaanid paika ja ära oota homset - hakka pihta juba täna!

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Nädalat iseloomustab karikate kolm. On aeg suhtlemiseks, hea seltskonna nautimiseks ja koostööks, mis toob suurepäraseid tulemusi. Sind ootab sel nädalal ees põnevust ja häid emotsioone täis aeg, kus saad tunda, et sind ümbritsevad inimesed, kes toovad su ellu armastust, rõõmu, erilisi hetki ja tunnet, et oled hoitud ja hinnatud. Ära unusta ka omaltpoolt samasuguseid häid tundeid välja kiirata.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Nädala kaardiks on karikate paaž. Sinu tegutsemine on nüüd kantud idealistlikust ilmavaatest ja unistustest. Oled täis nooruslikku energiat ja avastamisrõõmu. Praegu on esiplaanil armastuse ja suhetega seotud teemad. On tõenäoline, et kohtad kedagi, kes toob sinu silmadesse sära ja hinge elevust. Praegu on hea aeg armumiseks, uute suhete loomiseks, sõprade ja pere seltsis aja veetmiseks ja enda tundemaailma sügavamaks tundmaõppimiseks.

Neitsi (24. august - 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab sauade neli. Nüüd saad kuulda häid uudiseid ja elu on sinu vastu helde. Suudad luua enda ümber harmooniat ja tasakaalu. Just nüüd on kätte jõudnud aeg, kus sinu pingutused hakkavad vilja kandma ja sa saad enda üle tõsiselt uhke olla. On hea aeg suhtlemiseks, sõpradega kohtumiseks, uute projektide alustamiseks ja sportlike eesmärkide seadmiseks ja nende suunas liikuma hakkamiseks.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Nädala võtab kokku sauade äss. Oled nüüd tulvil energiast, headest mõtetest ja teotahtest. On hea aeg selleks, et alustada uusi projekte, luua suhteid ja tegeleda oma unistustele lähemale jõudmisega. Kõike, mida teed, teed kirglikult ja pühendunult. Võid oma intuitsiooni täielikult usaldada, see juhib sind suurepäraste asjade juurde, mis aitavad su elu põnevamaks ja säravamaks muuta.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Nädalat iseloomustab torn. Sinu ellu saabub suur muutus, mis on sinu jaoks silmiavav ja ootamatu. Sind tõmmatakse mugavustsoonist välja ning selleks, et hakkama saada, pead sa enda jaoks mõned asjad rahulikult selgeks mõtlema. Kuigi esialgu raputatakse sind tõsiselt läbi, tunned hiljem, et see kogemus oli vabastav ja tõmbas sind välja rutiinist, mis hakkaski juba tasapisi varjutama sinu elu.

Ambur (23. november - 21.detsember)

Nädala kaardiks on kuu. Nüüd tegeled eelkõige teemadega, mis puudutavas turvalisust ja ühtekuuluvustunnet. Seda nii sisemiselt kui väliselt. Sul on hirmud ja ebakindlused, mis kipuvad aegajalt pead tõstma ning eriti siis, kui oled üksi, kipud muretsema ja asju üle mõtlema. Kasuta oma kujutlusvõimet unistamiseks, mitte sisemiste deemonitega kohtumiseks.

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

KOMMENTEERI!