ALKEEMIA TAROSKOOP OKTOOBRIKS: Mis ootab sind ees armastuse, töö ja tervise osas?


ALKEEMIA TAROSKOOP OKTOOBRIKS: Mis ootab sind ees armastuse, töö ja tervise osas?
Foto: depositphotos.com

Mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile porikuuks? Kuidas edenevad sinu suhted ja armuasjad, mida on oodata tööelus ja milline saab olema tervis?

Oktoobris suureneb inimeste vajadus turvatunde ja stabiilsuse järgi. Tuntakse väsimust pidevalt ootel ja teadmatuses olemise ees. Praegu peab teadlikult jälgima, et sind ei haarataks kaasa hirmuenergiasse. Mida enam oskad hoida ennast lootusrikka ja positiivsena, seda lihtsamini suudad keerulise perioodi ületada. Oluline oleks keskenduda inimsuhete harmoniseerimisele. Mida enam suudad oma isikliku elu teemasid tasakaalukalt ja oskuslikult hallata, seda rahulikum saab olema sinu süda.

Tervise osas tasub pöörata praegu tähelepanu eelkõige töö- ja puhkeaja reziimi tasakaalus hoidmisele. Ei tohi end muretsemise või ületöötamisega stressi viia, samuti tuleb vältida unehäirete tekkimist. Ka alkoholi kuritarvitamist ja liigsöömist peab kindlast vältima, sest pikemas plaanis need vaid süvendavad probleeme. Praegu sobivad suurepäraselt nii mediteerimine kui ka kõik muud meelepraktikad, mis aitavad suurendada sisemist rahu. Võta enda jaoks aega ning turguta oma keha ja vaimu iga päev.

Inimsuhete osas tasub praegu kõigepealt iseendasse vaadata. Leia endas teadmine, mida su süda tegelikult vajab. Kui jõuad endas selgusele, siis suudad ka oma suhteid paremini juhtida. Praegu on oht, et juba niigi pingelised suhted saavad lausa igal sammul probleeme juurde, mistõttu võib ette tulla nii draamasid, kriise kui ka lausa lahkuminekuid. Samas, need suhted, mida juhib teadlik valik ja siiralt südamest tulevad emotsioonid, õitsevad ja kasvavad viljakal pinnasel.

Tööalaselt on nüüd aeg selleks, et hoida oma meeleolu kõrgel ja anda endast parim. Isegi kui see tundub kohati keeruline, siis meenuta endale, et muretsemisega ei muuda sa midagi. Keskendu sellele, mille muutmine või parandamine on sinu võimuses ning kõige muu osas õpi astuma samm tagasi, et olukorda kõrvalt vaadelda. Raha osas pead sel kuul ise olema julge ning küsima seda, mida sa väärt oled. Ära alahinda enda panust ega olulisust, sest kui teed tööd kogu südamest, siis oled väärt ka korralikku tasu.

KOMMENTEERI!