ALKEEMIA TAROSKOOP OKTOOBRIKS: Mis ootab sind ees armastuse, töö ja tervise osas?


ALKEEMIA TAROSKOOP OKTOOBRIKS: Mis ootab sind ees armastuse, töö ja tervise osas?
Foto: depositphotos.com

Mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile porikuuks? Kuidas edenevad sinu suhted ja armuasjad, mida on oodata tööelus ja milline saab olema tervis?

Oktoober toob kaasa aja, kus sul tuleb tõsiselt tegeleda oma sisemaailmaga. Sinus on vaimujõudu ja meelekindlust, samuti suudad näha läbi "uduloori" mis varjutab tõde. Praegu on sulle kättesaadavad paljud teadmised ja tarkused, mis varasemalt on olnud varjul. Väga selgelt joonistuvad välja need kitsaskohad, mis ei lase sul ilma mineviku koormata edasi minna. Võid sattuda olukorda, kus tunned ebamugavust või hirmu, kuid samas suudad vaadata asju kõrvalt ning langetada paremaid otsuseid kui minevikus. Sa suudad hetkel oma tunnetega väga hästi kontakti saada, seega kasuta praegust aega just oma emotsionaalse külje arendamiseks või vajadusel tervendamiseks.

Suhete osas saad valida, kas jätkad sama rada, millel hetkel oled või teed oma elus olulise valiku. Sa ei suuda enam taluda ebaausust ja varjamist ning oled nõus edasi minema vaid selliste inimestega, kellega tunned, et saad olla tõeliselt sina ise. Nüüd võivad paljud tunda soovi avaldada endast mõne sellise külje, mida on varjatud mis iganes põhjusel. Inimesed soovivad kasutad elu poolt pakutavaid võimalusi ja kogeda enamat kui seni. Soovitakse suhet ja armastust, mis rajaneb usaldusel, siirusel ja mõlema partneri poolsel panustamisel. Kõik see, mis ei toimi, hakkab veelgi enam kiiva kiskuma ja lõpu poole liikuma. Pannakse paika oma piirid või hoopis avardatakse seni jäigana püsinud vaateid. Liigutakse järjest enam iseenda soovide ja unistuste tundmaõppimise poole.

Seotud lood:

Töö- ja rahaasjade osas tasuks nüüd vältida ekstreemseid ja riskantseid käike. Töökaaslaste või ülemusega tasub hoida häid suhteid. Praegu kiputakse palju oma arvamust välja ütlema ja see võib kaasa tuua reaktsiooni, mis ei pruugi olla alati positiivne. Enne kui oma seisukoha võtad või vastad, katsu järgi mõelda või pakkuda välja mõni endale sobilik alternatiiv. Ära lase end intriigidesse kaasa tõmmata, jää ausaks, avatuks ja ole usaldusväärne. Nii saavutad parimaid tulemusi. Rahaasjades tasub endale selgeks teha, milline on sinu finantsolukord hetkel. Ühtegi riskantset tehingut teha ei maksa, samas kalkuleeritud ja kindlad majandusotsused toovad head tulu. Kontrolli enne raha välja andmist korralikult tausta, kuhu investeerid.

Tervise osas tasub sul nüüd tähelepanelik olla, sest nagu ikka sügise saabudes kipuvad inimesi kimbutama viirused ja külmetushaigused. Luba endale valikku puhkust ja ravi, ära ignoreeri keha poolt saadetud märke ja ära põe püstijalu. Kui tunned, et oled haigestunud, siis võta aeg maha ja puhka. Haigus on keha märguanne, et pööraksid endale rohkem tähelepanu, et kuulaksid oma keha ja lubaksid endale seda, mida su hing ja keha vajavad.

Põnevat oktoobrikuud!

KOMMENTEERI!