ALKEEMIA TAROSKOOP OKTOOBRIKS: mida toob alanud kuu armastuse, töö ja tervise osas?

 (2)
ALKEEMIA TAROSKOOP OKTOOBRIKS: mida toob alanud kuu armastuse, töö ja tervise osas?
Foto: depositphotos.com

Uuri järgi, mis ootab sind saabunud kuul ees armastuse osas. Kuidas laabuvad töö- ja rahaasjad? Mida tuleks silmas pidada seoses enesetunde ja tervisega? Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra taro kaardid sinu tähemärgile viinakuuks.

Oktoober toob kaasa uued energiad, mis ei põhjusta muutusi mitte ainult looduses, vaid ka inimeste hinges, käitumises ja tunnetes. Nüüd hakkab kõik rohkem sissepoole pöörduma ning tegeletakse rohkem oma vaimse poolega. Eneseareng, õppimine, enese tervendamine, kõik teemad, mis puudutavad inimese teviklikuks saamist ja ebakõlade elimineerimist on nüüd päevakorral. Kohtle ennast leebelt ja armastavalt, ka siis kui tunned, et sinu elus on vajalikud suured muutused. Nüüd tasub edasi liikuda sammhaaval, jälgides, millised tunded ja mõtted üles kerikivad.

Olulisteks märksõnadeks on oma koha leidmine ja inimsuhted. Nendes valdkondades võivad nüüd üles kerkida uued tunded, mõtted ja soovid. Samuti võib ette tulla konflikte või vääritimõistmisi, kui puudub omavaheline aus ja usaldav kommunikatsioon.

Loe järgmiselt lehelt lähemalt, mis on oktoobril iga sodiaagimärgi jaoks varuks!

KOMMENTEERI!