ALKEEMIA TAROSKOOP. Nüüd pead enne mõtlema ja siis alles ütlema, sest tülid ja arusaamatused on kerged tekkima


ALKEEMIA TAROSKOOP. Nüüd pead enne mõtlema ja siis alles ütlema, sest tülid ja arusaamatused on kerged tekkima
Kaarik - taro kaartFoto: depositphotos.com

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 5.06 - 11.06

Sel nädalal esindavad üldiseid energiaid mõõkade viis ja kaarik. Praegu kipuvad inimsuhted olema pigem segased ja kohati ka liigselt pingelised. Arusaamatused ja tülid tekivad kergelt, seda eriti siis, kui oma tõelisi mõtteid ja tundeid on kaua varjul hoitud. Nüüd kipub kannatus otsa saama ning pahvatatakse välja see, mis on juba kaua hinge vaevanud. Olukord ei ole aga päris lootusetu. Kui suudad end väljendada nii, et vastaspool sind mõistab ja ei ärritu, siis võib tõe välja ütlemine tuua kaasa hoopis pingeliste situatsioonide lahenemise ja edasimineku, mis laseb sul pikas plaanis hoopis kergendust tunda. Seega, sul ei maksa end tagasi hoida, kuid jää alati rahulikuks ja mõtle enne kui ütled.

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on mõõkade kuninganna. Sul tuleb näidata oma nutikust ja taipu, et lahendada elus esilekerkivaid küsimusi. Oled praktilise meelega ja keskendud sellele, et asjad saaksid tehtud. Sa ei lase end liigsetest emotsioonidest eksitada, vaid keskendud sellele, mis on tõeliselt oluline.

Seotud lood:

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib mõõkade neli. Tunned, justkui keegi tõmbaks sinu elus hetkel käsipiduri peale. Sa oled sunnitud hoogu peatama, sinu ettevõtmised ei liigu nii hoogsalt kui plaanisid ning üldse tunned, et oled justkui pealesunnitud rahu seisundis. Selleks, et asjad taas laabuksid, pead enda elu üle veidi mõtlema ning tegelema selle ühe teemaga, mis sul hingerahu saada ei lase.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Nädalat iseloomustab ülempreester. Nüüd on oluline järgida oma sisemisi väärtushinnanguid ja seda, et sa ei eksiks oma südametee vastu. Usalda ennast ka siis, kui teistel on raske sinusse uskuda. Sa oled tugevam kui arvad ja sinu intuitsioon suudab sind juhtida just sellele teele, mida sa vajad.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Nädala kaardiks on sauade paaž. Nüüd ootavad sind ees ajad, mis pakuvad rõõmu ja toovad rahulolu. Sulle avatakse uks, mis tõotab seiklusi ja uusi arenguid elus. Oled julge ja riskivalmis ning see viib sind hallist argipäevast ja rutiinist välja.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab karikate paaž. Nüüd on aeg elu pisut muretumalt võtta. Sa pead laskma välja oma sisemise lapse, mis tahab mängida, rõõmustada ja olla õnnelik elu lihtsate naudingute üle. Sinu elus on praegu esiplaanil tunnetega seotud teemad ja inimsuhted.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Nädala võtab kokku armastajad. Nüüd pead tegema oma elus valikuid ning otsustama, mis on sulle tähtis ja millest peaksid loobuma. Need otsused ei saa olema kerged, kuid samas on see kõik sinu jaoks vältimatu, kui tahad saada mingitki selgust. Leia oma südames õige tee ja jää sellele kindlaks.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Nädalat iseloomustab karikate äss. Tegeled praegu eelkõige armastuse teemaga. See võib tähendada nii romantilist armastust, kui ka hoopis armastust vanemate ja laste vahel. Siia alla kuulub kõik see, mis on seotud sinu südame sügavaimate tunnetega. Kui avad oma südame, siis saad kogeda armastuse jõudu, mis avardab hinge ja paitab su meelt.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Nädala kaardiks on erak. Tegeled nüüd sügavuti oma sisemaailma ja hinge teemadega. Sa proovid leida oma tõde ja tunned, et vajad selleks rahu ja mõningast eraldatust välisilma kisast ja kärast. Võimalusel mine loodusse, metsa ja mereäärde, seal saad nii oma mõtteid koguda kui uut jõudu ammutada.

Neitsi (24. august - 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab karikate rüütel. Nüüd on rõhk tunnetel ja suhetel ümbritsevatega. Sa saad positiivseid impulsse, mis panevad sind rohkem hindama neid, kes sind ümbritsevad. Võimalik on ka romantiline armumine ja oma hingesugulasega kohtumine.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Nädala võtab kokku müntide kaks. Nüüd toob elu sinu ette küsimusi, mis on seotud sinu töö- ja rahaasjade olukorraga. Pead suutma leida harmoonia selle vahel, mida sulle pakutakse ja mida sa saada soovid. Ole tähelepanelik ka inimeste osas, kes sind ümbritsevad. Selleks, et sinu elu laabuks harmooniliselt, pead oma suhted laitmatult toimimas hoidma. Kui vaja, võta endale aega, et siluda suhteid ja lahendada arusaamatusi.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Nädalat iseloomustab õiglus. Saad mõelda selle üle, miks sinu elus on üks või teine asi just nii, nagu on. Kas tunned, et sulle tehakse ülekohut või et sul on põhjust rahulolematuseks? Mõtle hoolikalt järgi, kas sa ise oled käitunud alati ausalt ja õiglaselt? Või siiski oled ka sina olnud juhitud siiski oma egost?

Ambur (23. november - 21.detsember)

Nädala kaardiks on narr. Sinu elus on nüüd saabunud aeg uuteks algusteks. Soovi korral saad lasta end kaasa haarata pööraselt põnevatesse pakkumistesse ja projektidesse. Lase end vaimustada ja inspireerida, see muudab su elu huvitavamaks ning toob su teele nii olukordi kui inimesi, mis muudavad sinu saatust.

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

KOMMENTEERI!