ALKEEMIA TAROSKOOP MÄRTSIKS | Mida on oodata armastuse, töö ja tervise osas?


ALKEEMIA TAROSKOOP MÄRTSIKS | Mida on oodata armastuse, töö ja tervise osas?
Foto: depositphotos.com

Mida toob kaasa kevadkuu? Mis on sind ees ootamas armastuse ja suhete osas? Milliseks kujuneb olukord töö- ja rahaasjades? Mida peaksid seoses tervisega silmas pidama? Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra taro kaardid sinu tähemärgile.

Kuu kristall - mäekristall

Mäekristall soodustab kolmanda silma avanemist, kiirgab selginenud õhustikku rahu, kooskõla ja kaitset. Ka inimese siseilmas suudab ta lahendada emotsio­naalseid kuhjumisi (blokaade), asendades need tasakaalukusega. Mäekristalli toimel muu­tutakse seltsivamaks, väljendusvõimelisemaks, tundlikemaks ja oma kaaasinimeste suhtes tähelepanelikumaks. Soodustab telepaatilise ühenduse saamist ja kõikide suhete selgine­mist. Kivi aitab igasuguse teabe ratsionaalset mõtestamist, kuna tugevdab igat mõttelist protsessi. Tahuline kivi toob endaga ainult selgust ja puhtust ega lase kandjal porri laskuda; ümar kivi aitb keskenduda, parandab mälu, kõnet ja mõttetegevust. Vaata mäekristalli kohta lisa WildWoman ehtepoest ja Facebookist

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Armastus. Südameasjad pakuvad sulle sel kuul väljakutseid. Pead end oma mugavustsoonist välja raputama ning olema valmis silmitsi seisma nii ootamatute sündmuste kui ka pööraste seiklustega. Sinu ellu saabuvad täiesti uued emotsioonid, mis panevad sind oma armusuhete hetkesituatsiooni peale tõsiselt mõtlema. Katsu vältida äkilisi otsuseid, enne kui mingeid elumuutvaid samme astuma hakkad.

Seotud lood:

Küllus. Töösse suhtud sel kuul entusiasmi ja suure tegutsemissooviga. Sul on plaane ja mõtteid, mida soovid esimesel võimalusel ellu rakendada. Peaksid ainult meeles pidama, et hea plaan ning suurepärane ettevalmistus tagavad hea lõpptulemuse. Seega ära üleliia kiirusta, vaid pane rõhku täpsusele ja veatule tööprotsessile.

Tervis. Oled end kenasti käsile võtnud. Soovid saavutada head enesetunnet ja paremat vormi ning selleks on parimaks võimaluseks just mõõdukus ja mitte äärmustesse kaldumine. Võta enese eest hoolitsemine käsile rahulikus tempos ja mõnuga, nii jätkub sul entusiasmi kauaks ja ka tulemused on kindlad saabuma.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Armastus. Suhete osas pead nüüd võtma aega, et oma emotsioone mõista. Sa sooviksid pigem kõik ettetulevad takistused kiirelt eemaldada ja probleemid jooksu pealt lahendada, kuid see ei too sulle mingit kasu. Nii jäävad sul olulised aspektid kahe silma vahele ning hiljem tagasi vaadates adud, et oleksid võinud nii mõndagi teistmoodi teha. Ära distantseeri end emotsionaalselt olulistest teemadest, võta oma jõud kokku, tööta ka keerukad olukorrad läbi ja lase neil vajadusel minna. See annab sulle hingerahu ja uue hingamise.

Küllus. Tööalaselt oled osav, taiplik ning haarad infot otsekui lennult. Paistad silma oma kõneosavuse ja kiire otsustusvõimega, seepärast leidub ka neid, kes sinult nõu ja arvamust küsima tulevad. See on hea algus uutele kontaktidele ja sujuvatele töösuhetele.

Tervis. Heaolu osas on tunda paranemise märke. Sa tunned rõõmu pisut pikematest päevadest ja see annab sulle energiat. Ammuta endasse võimalikult palju rõõmu ja elujõudu, see kosutab ka sinu füüsist. Võiksid tähelepanu pöörata ka oma toitumisele ning just sellele, et saaksid piisavalt vajalikke vitamiine.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Armastus. Suhete osas peab nüüd olema tähelepanelik, et sa ei kordaks minevikus tehtud vigu, sest need toovad kaasa ainult solvumist, pettumust ja võivad ka sinu suhet nii tõsiselt mõjutada, et kaalud lausa selle lõpetamist. Sama soovitus kehtib vallalistele, et kui ei ole soovi taas kord vanasse ja sinu jaoks ebasoodsasse suhtemustrisse langeda, siis kaalu oma otsused ja sammud põhjalikult läbi.

Küllus. Tööl pead suutma olla enesekindel ja uskuma oma võimetesse. Ära kipu end teistega võrdlema ja sellega seoses endale liigselt suuri ootusi või eesmärke seadma. Sa oled edukas ja saavutad oma eesmärgid just tänu sellele, mis sina kõige paremini oskad.

Tervis. Nüüd tasub sul enda eest korralikult hoolitseda ja pead ka oskama vajadusel aega maha võtta, mitte end piitsutama hetkeni, kus haigus sind maha murrab ja jõuga puhakama sunnib. Praegu on sinu jaoks ohtlikud alad, kus oled sunnitud teistega võistlema. Soov olla kõige parem, võib sind takistada oma keha kuulamast.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Armastus. Suhete osas on nüüd aeg järgida uusi sihte. See ei tähenda seda, et peaksid olemasolevast suhtest lahkuma, kuid peaksid tagasi vaatama ja tegema kokkuvõtteid ning enda jaoks paika panema visiooni, kuhu suunas soovid edasi liikuda. Sinu armuelust on viimasel ajal puudunud tasakaal, kipud kas ühte või teise äärmusse langema ning sellisel moel pakuvad suhted sulle kokkuvõttes rahulolu asemel pigem peavalu.

Küllus. Tööalaselt võid kokku puutuda inimestevaheliste intriigidega, kuhu ka sind üritatakse kaasata. Ära allu provokatsioonile ning jää alati enda vastu ausaks, see on pikas plaanis parem, kui hetkeline eksitav turvatunne.

Tervis. Sinu heaolu ja enesetunne ei ole sel kuul võibolla päris sellised nagu sooviksid. Katsu mitte ette võtta riskantseid tegevusi, et vältida erinevaid vigastusi ja traumasid. Ka minevikus kimbutanud probleemid võivad nüüd üles kerkida, seega pane rõhku rahulikule ja sujuvale kulgemisele.

Sõnn (21. aprill - 21 mai)

Armastus. Suhete osas on nüüd aeg endale eesmärgid seada. Ei ole vahet, kas oled suhtes või vallaline, peaksid ikkagi hoolega järele mõtlema, mis on sinu soovid, ootused ja eesmärgid paarisuhtelt. Kui sa ei tea isegi täpselt, mida tahad või ootad, siis ei saa ka universum sulle seda anda. Tegelikult sisimas sa ju tead, mis sind õnnelikuks teeks, seega teadvusta seda endale, et saaksid neid asju paremini enda ellu tõmmata.

Küllus. Tööalaselt ootab sind ees praktilise tegutsemise aeg. Oma eesmärkide saavutamiseks pead nüüd ise aktiivselt käed külge lööma ja oma energiat ning teadmisi täielikult rakendama. Hoides jalad maas ja pea selge liigud kiirelt oma eesmärkide suunas.

Tervis. Hea enesetunde seisukohalt on oluline, et leiad võimaluse oma kehale piisaval määral puhkust anda. Sind võivad kimbutada stress ja sellega seotud tervisehädad. Ka külmetus- ja viirushaigustele oled praegu vastuvõtlik, seega anna kehale palju vitamiine ning väldi külmetumist.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Armastus. Südameasjade osas ootab sind ees huvitav periood, mis on täis põnevaid kohtumisi, ootamatuid ettepanekuid ja kummalisi kokkusattumisi. Sinu suhete vallas toimub liikumine ja areng, kuid kuna midagi ei ole lõplikult paika pandud, vaid sulle antakse erinevaid valikuid, siis on lõpptulemuse kujundamisel sinul endal väga suur roll mängida

Küllus. Tööalaselt saad nüüd jagu kõikidest probleemidest siis, kui oled avatud meelega, aktsepteerid oma tundeid ja sisehäält ning hoiad jalad maas. Kui üritad ettetulevate takistuste eest põgeneda või neid ignoreerida, siis selle asemel, et ise laheneda, tõusevad need veelgi teravamalt päevakorda.

Tervis. Enda keha ja vaimu eest peaksid nüüd natuke rohkem hoolitsema. On aeg oma keha talveunest äratada - liigu palju värskes õhus ning vajadusel tee ka organismile üks korralik puhastuskuur, mis korrastaks seedimist ning paneks aluse tervislikule peagi saabuvale kevadele.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Armastus. Suhete osas pead nüüd leidma võimaluse pisut aeg maha võtta ja järele mõelda selle üle, mis on oluline ja mis on lihtsalt pinnavirvendus, liigsed emotsioonid või oma hirmudest kantud ettekujutused. Lased end vahel kaasa tõmmata ebaolulisest ning see paneb sind muretsema. Leia taas see rahulik keskpunkt, mis laseb sul adekvaatselt hinnata inimsuhteid ja enda tundeid.

Küllus. Töö toob sinuni huvitavaid pakkumisi, mida peaksid aga enne vastu võtmist korralikult kaaluma. Ühelt poolt pakutakse sulle projekti, mis oleks majanduslikult kasulik, teisalt aga midagi sellist, mis rõõmustaks su hinge. Tee valik vastavalt oma sisetundele.

Tervis. Sinu füüsiline ja mentaalne olukord kõigub sel kuul üles-alla. Saad ise palju kaasa aidata sellele, et tunneksid end suurepäraselt. Võta kasutusele mõni tore tervise eest hoolitsemise rituaal ning muuda see endale mõnusaks rutiiniks. Näiteks võimle hommikuti või käi õhtuti jalutamas, kindlasti leiad enda jaoks mõne tervisliku ja toreda tegemise, mis mõjub su vaimule ja kehale hästi.

Lõvi (24. juuli - 23. - august)

Armastus. Südameasjad on sel kuul sinu jaoks eriliselt aktuaalsed - armud kas ise või armutakse sinusse, igal juhul on põnevust ja romantikat saabumas sinu päevadesse. Peaksid aga esialgu võtma asju pingevabalt ja mänguliselt ning lihtsalt nautima uudsust, mida elu sulle pakub. Suuri plaane jõuad ka pisut hiljem teha. Katsu vältida ka liigselt läbi roosade prillide vaatamist, sest aja möödudes, kui need eest võtad, võib halli argipäeva toodav kontrast olla äkitselt liiga suur.

Küllus. Töö osas asud praegu enda jaoks väga õiges ja tuleviku mõttes olulises kohas. Just nüüd saavad lahenduse nii mõnedki probleemid ning suudad lõpetada pikalt vinduma jäänud projektid. Võib tulla ette ka tööga seotud reisimist, mis pakub vaheldust ja avardab sinu maailmapilti.

Tervis. Sinu enesetunne on sel kuul üldiselt hea ning seda eriti siis, kui pöörad olulist rõhku oma uneharjumustele. Tihtipeale võid piirduda vähema arvu unetundidega kui tegelikult vajad ja see hakkab pikemas plaanis mõjutama sinu tervis ja heaolu. Jälgi, et annaksid endale piisavalt puhkus, siis toimib sinu kehas ka kõik muu.

Neitsi (24. august - 23. september)

Armastus. Südameasjades saabuvad huvitavad ja segadusttekitavad ajad. Võid ootamatult avastada, et tunned armastavaid ja hoolivaid tundeid rohkem kui ühe inimese vastu korraga. Sellised emotsioonid toovad sinu jaoks kaasa kõhklusi ja peataolekut. Selle asemel, et suure hooga lahendust otsima ja analüüsima hakata, lase oma tunnetel vabalt kulgeda. Küll sa näed, et peagi saabub selgus ja kindel teadmine kui iseenesest.

Küllus. Tööalaselt peaksid oma vaimu valmis panema selleks, et võid kokku puutuda probleemidega, mis on vahepeal unustuse hõlma vajunud. Vanad ebakõlad ja lahendamata mured nõuavad nüüd sinu tähelepanu ja sekkumist.

Tervis. Pead nüüd suutma tähele panna märke, mida su keha sulle saadab. Ära ignoreeri oma sisehäält, vaid õpi seda igapäevaselt rohkem kuulama. Nii saad kõige paremini aimu sellest, mis on just sulle sobilik ja vajalik. Tervise osas peab paika ka ütlus "mida külvad, seda lõikad"

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Armastus. Südameasjade osas on nüüd aeg selleks, et lasta minna mineviku muredel ja alustada uuesti puhtalt lehelt. Asjadel minna laskmine ei pruugi olla lihtne, kuid see on vajalik. Kui klammerdud ikka selle külge, mis sind enam ei teeni, siis raiskad lihtsalt oma aega ja energiat ning blokeerid end kõigele positiivsele, mis soovib sinu ellu tulla.

Küllus. Tööalaselt oled kärme ning kohaned kiiresti uute ülesannete ja töökliimaga. Võtad ka ettetulevaid probleeme rahulikult ja lahendad kõik kaine meelega ning liigselt emotsioonidesse laskumata. Oled saavutanud meeleseisundi, kus suudad leida kutsetöös rohkesti positiivset ja rahulolu pakkuvat.

Tervis. Enese eest hoolitsemise osas antakse sulle nüüd uus võimalus, et seljatada sind vaevanud tervisehädad ning alustada puhtalt lehelt. Kui tahad tõesti oma ellu muutusi, siis pead ka olema valmis loobuma mõningatest nö naudingutest, mis tegelikkuses kehale ja meelele hoopis kahjulikult mõjuvad

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Armastus. Romantiliste suhete osas võid sel kuul tunda südamlike ja armastavate tunnete äkilist jahenemist ning pingete tekkimist peaaegu tühjalt kohalt. Et vältida suuremaid arusaamatusi ja tülisid, katsu alati enne mõelda ja alles siis öelda. Tõde on küll oluline, kuid tähtis on ka viis, kuidas see on serveeritud. Liigse tormakusega võid praegu nii mõnegi hea suhte rikkuda ning mõnd kallist inimest haavata.

Küllus. Tööalaselt oled jäänud kinni rutiini, millest on äärmiselt raske, kui mitte võimatu, välja murda. Oled küll osav ja võimekas, kuid kipud enda kanda võtma liiga palju kohustusi ning päeva lõpul märkad, et pead kõigega toime tulemiseks kasutama ka hiliseid õhtutunde töö tegemiseks.

Tervis. Sa teed plaane, kuidas alustada suure hooga uue tervise- või toitumisprogrammiga ning siis, mõne aja möödudes tunned taas, et see polnud päris see, mida soovisid. Ära ole nii kriitiline, kui mõni asi ei toimi koheselt või ei sobi sulle hoopiski, siis tunnista seda endale ja tee vajalikud muutused. Sinu jaoks on kõige tähtsam see, et meeleolu oleks hea. Kui sinu tuju on suurepärane ja oled inspireeritud, siis kalduvad tervisehädad ka justkui iseenesest leevenduma või mööduma.

Ambur (23. november - 21.detsember)

Armastus. Armastuses ootab sind ees periood, kus partnerlussuhtes võtab üks osapool juhtimise ja otsustamise oma kindlatesse kätesse ja asub jõuliselt oma poolt soovitud muutusi ellu viima. Kas selleks oled sina või on selleks su kallim, see selgub teie omavahelise suhtlemise dünaamikast. Kindel siht ja visioon on head, kuid katsu vältida seda, et sinu armuelu satuks liiga kindlatesse ja kammitsetud raamidesse. See võtab ära võimaluse vabalt hingate ja õitseda. Kui oled alga vallaline, siis võid sattuda mõne kindlameelse ja järjepideva austaja huviorbiiti.

Küllus. Töö pakub sulle nüüd uusi väljakutseid. Kui sa just päris töökohta ei vaheta, siis igal juhul saad sa juurde uusi ülesandeid, mis nõuavad enda arendamist, uute töövõtete õppimist ning täielikku pühendumist. See kõik võib esialgu tunduda üle jõu käiv, kuid endalegi üllatuseks kohaned kiiresti.

Tervis. Tunned end üldiselt hästi, kuid peaksid olema tähelepanelik just kõige tavalisema külmetumise osas. Hoolikas tasub olla ka sportides, sest vigastused, mis on seotud, lihaste ja luudega, on nüüd kergemad tekkima kui tavaliselt. Katsu hoolikalt jälgida, et sa endale kasu asemel liiga ei teeks.

Loe lisaks: NÄDALA TAROSKOOP | On aeg tervendada minevikust pärit haavu

Märtsikuu energiad 2018

Selgeltnägija õpetab: inglitega suhtlemiseks tuleb end nendega ühele lainele häälestada

Terve nädala astroloogia | Vaata, mida planeetide mõjutused sulle kõikideks nädalapäevadeks toovad

KOMMENTEERI!