ALKEEMIA TAROSKOOP MAIKUUKS: Mis ootab sind lehekuul ees armastuse, töö ja tervise osas?

 (2)
ALKEEMIA TAROSKOOP MAIKUUKS: Mis ootab sind lehekuul ees armastuse, töö ja tervise osas?
Foto: depositphotos.com

Mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile maiks? Kuidas edenevad sinu suhted ja armuasjad, mida on oodata tööelus ning milline saab olema tervis?

Maikuu toob kaasa kergust, helgust ja uut hingamist. Nüüd saabuvad ellu uued valikud, mis pakuvad võimalust oma argiellu vaheldust tuua või lausa uuel suunal liikuma asuda. Õhus on palju värskeid ideid ja inspiratsiooni. Soovi korral leiad kergesti enese jaoks võimaluse proovida midagi enda jaoks senitundmatut.

Paljud tunnevad nüüd soovi vabaneda kõigest sellest, mis on juba pikalt olnud koormaks. Segased suhted, ebaselged tunded, halvad harjumused - kõik need saavad nüüd eriliselt selgelt välja toodud ning kõik see, mis sinuga ei harmoneeru, hakkab häirima ning tundub lausa talumatu. Inimesed tunnevad soovi liikuda uute ja selgete sihtide poole, mis ei ole koormatud vana ja oma aja ära elanud energia taagast.

Paljud suhted satuvad nüüd nö murrangupunkti. Võid avastada, et suhe, mis senini on vindunud, saab nüüd selge ja konkreetse lõpu. Samuti võid kogeda seda, et mõni inimene, kes sinu elus aegajalt figureerinud on ning oma olemasoluga sulle rõõmu toonud, saab nüüd sagedasemaks kaaslaseks ning nii võib alata ka uus armastus.

Kõik need, kes tegelevad loominguga, tunnevad nüüd jõulist inspiratsioonipuhangut ja häid ideid voogab juurde igal sammul. Ka need, kes on oodanud universumilt mõnda märguannet, saavad nüüd lõpuks kinnitust oma ootustele ja lootustele.

Seotud lood:

Kui sind ootab ees mõni oluline valik, siis pea meeles, et sul on kaks võimalust, kas lähtuda armastusest või hirmust. Hirm hoiab tagasi ja takistab oma unistusteni jõudmast. Armastus aga juhatab sind alati õigele teele. Sinu süda teeb alati neid valikuid, mis on sulle suures plaanis parimad. Usalda iseenast ja universumit.

Kaunist ja viljakat maikuud!

Loe maikuu taroskoopi igale sodiaagimärgile!

KOMMENTEERI!