ALKEEMIA TAROSKOOP MAIKUUKS: mida toob lehekuu armastuse, töö ja tervise osas?


ALKEEMIA TAROSKOOP MAIKUUKS: mida toob lehekuu armastuse, töö ja tervise osas?
Egiptuse taro kaardidFoto: depositphotos.com

Mis ootab sind ees lehekuul? Kuidas laabuvad armusuhted? Milliseks kujunevad töö- ja rahaasjad? Mida võiksid tervise osas silmas pidada? Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra taro kaardid sinu tähemärgile.

Maikuu kristall - smaragd

Metsaroheline smaragd toob sinu olemusse kevade. Ta avab hellalt südametšakra ning paneb hinge tingimusteta armastusest õitsema. Smaragdi toel harmoonilisteks muutunud sõprus- ja partnerlussuhtest löövad sinu silmad särama nii, et võiksid sõnni kombel armastada kasvõi tervet maailma.

Uuri smaragdi kohta lisa WildWoman ehtepoest ja facebookist

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Armastus. Nüüd on kätte jõudnud aeg, kus pead usaldama ennekõike oma intuitsiooni ja sisemist tarkust. Pööra tähelepanu oma unenägudele ja jälgi universumi saadetud märke. Sinu eksimatu sisemine tunnetus juhatab sind õigele teele. Ainus, mida pead tegema, on olla tähelepanelik ja avatud meelega, siis laabuvad nii armuasjad kui inimsuhted.

Seotud lood:

Küllus. Tööasjad on sul pisut üle pea kasvanud. Kuigi on saabumas suvi ning võiksid planeerida oma tööd ja tegemised selliselt, et jääks aega ka puhata ja mängida, oled sa omadega aegajalt ummikus. Leiad ikka seda ja teist, mis nõuab ära tegemist ning kohati kipud ka muretsema liigselt.

Tervis. Tervise eest võiksid ilmselt pisut rohkem hoolitseda. Aegajalt tegeled enesepettusega ning ignoreerid fakte, mis näitavad, et peaksid oma menüüs ja liikumisharjumustes väiksed ümberkorraldused tegema. Õige toitumine on sinu jaoks väga oluline ja pikas perspektiivis võib selle eiramine tuua halbu tagajärgi. Samuti liiga vähene liigutamine või hoopiski ületreening ei too kaasa midagi head.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Armastus. Sinuni jõuavad väljakutsed, mis aitavad sul end paremini tundma õppida ja küpseda. Sinu vaatenurgad uuenevad ja avarduvad, oled paindlikum ja empaatiavõimelisem kui tavaliselt. See laseb sul kogeda enda jaoks uudseid emotsioone ja leida ladusamaid suhtlemisviise oma lähedastega.

Küllus. Leiad kergesti inspiratsiooni ja sul on ka piisavalt sisemist söakust, et oma plaane ellu viima asuda. Saad uusi ülesandeid, mis pakuvad vaheldust ja arenguvõimalusi. Majanduslikust seisukohast on samuti positiivne kuu, sissetulekud on üle keskmise ja tunned, et saad hästi tehtud töö eest väärilist palka.

Tervis. Oma vaimse ja füüsilise heaolu eest kannad hästi hoolt - toitud tervislikult, lubad endale piisavalt puhkust ning liigud värskes õhus. Sellepärast ei ole ka suuremaid terviseprobleeme ees ootamas. Naudid kõike, mida teed.

Kalad (19. veeb -20. märts)

Armastus. Sul tasub nüüd olla tähelepanelik end ümbritsevate inimeste suhtes. Võid kokku puutuda kellegagi, kes pole oma kavatsustes ja plaanides täielikult aus ning soovib sind ära kasutada või halvale teele meelitada. Kui jääd iseendale truuks ja käid oma südame teed, siis suudad selliseid inimesi tuvastada juba enne, kui nad on suutnud oma plaane ellu viima hakata.

Küllus. Tööd on küll palju, kuid see ei näi sulle peavalu põhjustavat. Vastupidi, oled endale ise kõik need kohustused võtnud ja naudid oma projektidega tegelemist. Vahel küll tunned, et sind võiks olla kaks, et kõigega valmis jõuda, kuid tulemused on vaeva ja pingutamist väärt.

Tervis. Enesetunne on parem kui eelnevatel kuudel. Oled enda füüsisega korralikult tegelenud, kui suudad nüüd ka oma hinge ja meele stabiliseerida, siis peaks olema saavutatud täielik harmoonia. Kui tunned, et vajad kellegi tuge, siis suru oma uhkus alla ja näed, et vahel piisab ka mõnest heast mõttest või toetavast sõnast, et jõuaksid taas edasi liikuda.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Loe veel

Armastus. Armastuse ja suhete osas on oodata värskeid tuuli. Saatus on sinu teele toonud nii mõnegi uue ja põneva inimese, kellega koos veedad aega ja naudid muretuid ja rõõmsaid hetki. Naudid küll head seltskonda, kuid ennast siduma ei ole sa valmis. Soovid siiski veel ringi vaadata, sest sulle tundub, et ennast ühe konkreetse isikuga sidudes, rikud võimaluse kohata oma elu armastust.

Küllus. Sul on unistused, mille täitumist oled juba mõnda aega soovinud. Nüüd söandad hakata aktiivselt tegutsema selle nimel, et jõuaksid oma eesmärkidele reaalselt lähemale. Praegune aeg soosib soovide täitumist ning kõrgemad jõud annavad omapoolse panuse, et jõuaksid oma unistustele lähemale. Ka sind ümbritsevad inimesed on praegu abivalmid ja aitavad sind meeleldi.

Tervise osas võid kogeda väikseid tagasilööke ja tunda end aegajalt väsinuna ja nõrgana. Siinkohal tuleks lihtsalt meenutada, et tervislik toitumine, mõõdukas sport ja kosutav uni on ka sinu jaoks vajalikud. Kui end ree peale tagasi saad, siis paraneb ka enesetunne.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Armastus. Pead nüüd hoolega jälgima universumi poolt saadetud märke. Praegu on sul võimalus ühelt poolt kohata oma hingesugulast või avastada see juba olemasolevas partneris, kuid teiselt poolt võid sa oma õnnest ka kergesti mööda kõndida. Kuula tähelepanelikult oma hinge- ja südamehäält, märka tähendusrikkaid kokkusattumusi ja ära karda ka pisut riskida. Kui astud avali südamega oma mugavustsoonist välja, siis võib sinu ellu saabuda imeline muutus.

Küllus. Sulle avanevad uued uksed. Sulle tehakse põnevaid pakkumisi, mis osutuvad finantsiliselt vägagi tulutoovateks ja samas pakuvad sulle ka rahulolu ja saavutamisrõõmu. Projektid, millega oled juba pikemalt tegelenud või mis ootasid oma lahendust, jõuavad nüüd positiivse ja õnneliku lõpuni.

Tervis. Nüüd on kõige tähtsam leida tasakaal ja harmoonia - seda nii töö ja puhkusega seoses kui ka keha ja meelega seoses. Kui suudad oma vajadusi julgelt ja otsustavalt esiplaanile seada ning ei suru alla oma soove ega emotsioone, siis tunned peagi, kuidas sinu meeleolu paraneb ning seoses sellega leevenduvad ka varasemalt muret valmistanud teemad.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Armastus. Suhete alal on veidi pingeline periood. Pead nüüd olema oma käitumises ja väljaütlemistes väga sirgjooneline. Sinu sõnu ja tegusid võidakse kergesti valesti mõista ning praegu võib väga kergesti tühjast tüli tekkida. Katsu jääda rahulikuks ka keerukates olukordades. Vajadusel loe mõttes kümneni ja reageeri alles siis.

Küllus. Töö paistab olevat sinu jaoks sel kuul rohkem teisejärguline valdkond. Kõik, mis vaja, teed küll ära, kuid samas oled oma mõtetega hoopis mujal. Kuigi sa väga põhjalikult ei süvene ülesannetesse, suudad sa siiski kõik vajaliku piisavalt hästi ära teha.

Tervis. Tervise osas võid kokku puutuda probleemidaga, mille puhul peaksid pöörduma tagasi lausa lapsepõlve ja läbi mõtlema, millest üks või teine tervisemure on alguse saanud. Võid avastada, et mõni füüsiline probleem on tekkinud tänu ammu kogetud emotsionaalsele pingele või kogemustele, mis on jätnud oma jälje.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Armastus. Armastuses on ootamas rahulik periood, millest ei puudu aga sujuvalt positiivne edasiliikumine oma unistuste suunas. Olles kannatlik ja lastes asjadel omasoodu areneda ja suhtel küpseda, jõuad rõõmustavate lõpptulemusteni. Just uues suhtes tasub praegu olla kannatlik ja tähelepanelik ning mitte tegutseda ülepeakaela ja ohustada suhte loomulikku arengut.

Küllus. Tööasjad tuleks hästi realistliku pilguga üle vaadata. On oht sattuda illusioonide ja õhulosside petlikku lõksu. Et vältida sekeldusi, püstita oma ootused vastavalt sellele, mida suudad saavutada. Samuti tasub olla hoolikas ja korrektne, väga lihtsalt võivad tekkida vead ning tänu sellele võivad nii mõnedki lootustandvad tehingud ära jääda.

Tervis. Sinu praegune ülesanne on leida rahutust ümbrusest hoolimata sisemine harmoonia ja kooskõla. On oluline, et suudaksid hoida oma meele rahulikuna ning keha tervena. Tegele vajadusel vaimsete praktikatega ning viibi võimalikult palju looduses. See laseb sul paremini enda sisse vaadata ning saavutada kontakti oma minaga.

Lõvi (24. juuli - 23. - august)

Armastus. Pead nüüd valmis olema muutusteks, mis viivad sind vastu uutele oludele. Jätad tuttava ümbruse seljataha ja liigud elus edasi. See võib tähendada nii elukohamuutust, mõnd lõpetatud suhet või lihtsalt liikumist ühelt vaimselt tasandilt teisele. Igal juhul on see sinu arenguprotsessis väga oluline aeg ning peaksid panema end valmis selleks, et nüüd algab sinu elus uus etapp. On võimalus, et kohtud just nüüd on elu armastusega.

Küllus. Tööasjades oled jõudnud faasi, kus koged suuri kõhklusi selles osas, kuidas edasi toimida. Püüded olla ratsionaalne ei vii sind praegu sugugi edasi. Usaldada tasub eelkõige oma intuitsiooni ja sisetunnet. Lastes end nendest juhtida, mõistad üsna pea, mis on sinu jaoks õige tee ja mille võid heaga kõrvale jätta.

Tervise osas ei tohiks suuremaid tagasilööke olla. Kipud aegajalt liigselt muretsema, mis võib sulle kerget ärevust ja stressinähte tekitada. Kui õpid end ise rohkem kontrollima ja oma mõtteid rahustama, siis suudad luua endale harmoonilise kulgemise, hoolimata sellest, mis sinu ümber toimumas on.

Neitsi (24. august - 23. september)

Armastus. Armastuses ootab sind ees aeg, kus koged partneri poolt kõrgendatud tähelepanu ning hoolitsust. Kui olete varasemalt püüdnud tulutult mingis küsimuses ühele meelele jõuda, siis nüüd lahenevad kõik probleemid justkui iseenesest. Kui oled vallaline, siis nüüd on lootust kohata kaaslast paikades, mis on seotud kunsti ja kultuuriga. Leiad sarnaste vaadetega inimese, kes pakub sulle väga huvitavat ja romantilist seltskonda.

Küllus. Tegeled nüüd pigem elu materiaalsema poolega. Kindlustad oma sissetulekuid ja teed tööalaseid plaane tulevikuks. Oled hästi realistliku ja kriitilise meelega ning lähed kaasa ainult nende plaanidega, mis on sinu arust teostatavad. Sind inspireerib elutarkus ja kogemused, seega võid leida mõne mentori, kelle õpetused sind vaimustavad ning sellest kantuna suudad oma ideid paremini ja tõhusamalt ellu viia.

Tervis sõltub praegu eelkõige sinu enda mõtetest ja enesetundest. Kui oled rõõmsas tujus ja optimistlik, siis ei tule sind ka tervisehädad kimbutama. Luba oma ellu palju vaheldust, armsaid inimesi ja häid emotsioone, see on parim teraapia, mis hetkel sinu jaoks olemas on.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Armastus. Armastuse osas tunned, et kõik on justkui hästi aga sinu hing vajaks siiski veel midagi enamat. Sel kuul otsid eelkõige turvalisust ja ootad kallimalt märke, mis näitavad, kui palju ta sinust hoolib. Võid kohati kippuda ka tühiseid seiku üle dramatiseerima ja tunned põhjendamatut armukadedust. Proovi oma emotsioone analüüsida ja mõista, miks sa antud tundeid koged.

Küllus. Sa oled väga ideeline ning juhid oma elu kindlal käel. Sul on kindlaksmääratud plaanid, mida asud ellu viima ning sa ei lase end takistustel eksitada. Võtad endale nii palju aega kui vaja ning sul on ka kannatlikkust, mis laseb sul lõppematu järjekindlusega tegutseda. Ükski illusioon ega meelepete ei eksita sind ning sinu terav mõistus näeb läbi ka osavaimad lõksud.

Tervise kohalt on oodata positiivseid muutusi. Oled õppinud hindama seda, mis sul olemas on ning kuulama oma keha. See annab sulle hea ülevaate, mida sa tegelikult vajad ja mida mitte. Seda järgides on lihtne saavutada enda jaoks parim võimalik tulemus.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Armastus. Sinu elus on esiplaanil head suhted. Sinu süda on valla ning see kiirgab ise välja positiivseid emotsioone ning võtab ka vastu hellust, soojust ja õrnust. Sa ei karda oma tundeid välja näidata ning see toob sinu ellu palju rohkem mõistmist ja rõõmu. Praegu võib sinu ellu saabuda ka suure armastuse kogemus - võid kohtuda oma hingesugulasega.

Küllus. Töö pakub sel kuul sulle rohkesti rutiini. Pead leidma endas motivatsiooni ja tahte, mille abil enda jaoks keerulistest olukordadest edasi liikuda. Keskendu ja mõtle läbi, miks sa teed just seda, mida teed. Kui sulle tundub, et oled jäänud nö surnud punkti toppama, siis võibolla on tark vaadata veidi ringi, mida muud huvitavat sinu jaoks tööturul võiks leiduda.

Tervis. Tervis saab olema seda parem, mida rohkem sa endasse elurõõmu, uusi kogemusi ja joovastavaid elamusi ammutad. Jäta muretsemine ning kui vaja kasvõi laiskle terve päev. Tee seda, mida tõeliselt naudid ja energiat tuleb juurde koos positiivsete emotsioonidega.

Ambur (23. november - 21.detsember)

Armastus. Sinu elus toimuvad nüüd muutused. Igas eluvaldkonnas on ootamas sind ees midagi, mis uueneb ning toob seega sinu ellu elevust ja avastamisrõõmu. Tõenäolised on ka uued suhted, mis panevad sinu südame helisema. Võid leida nii uusi sõpru, kellega sul tekib tugev emotsionaalne side ja lähedus, kui ka kallima, kellega sind ootab ees pikaajaline suhe.

Küllus. Tööd on sel kuul palju. Tunned, et kõiki põnevad projekte ja pakkumisi lihtsalt ei jõua ära teha. Seega on oluline leida enda jaoks kuldne kesktee ja teha valikuid, mis on olulised ja millest pead loobuma. Ära tunne süümepiinu, kui pead mõnest pakkumisest keelduma, sest ka sinu jõud on ju siiski piiratud.

Tervis. Tervis on parem kui eelnevatel kuudel. Oled enda füüsisega korralikult tegelenud, kui suudad nüüd ka oma hinge ja meele stabiliseerida, siis peaks olema saavutatud täielik harmoonia. Kui tunned, et vajad kellegi tuge, siis suru oma uhkus alla ja näed, et vahel piisab ka mõnest heast mõttest või toetavast sõnast, et jõuaksid taas edasi liikuda.

KOMMENTEERI!