ALKEEMIA TAROSKOOP JUUNIKUUKS: Mis ootab sind ees armastuse, töö ja tervise osas?


ALKEEMIA TAROSKOOP JUUNIKUUKS: Mis ootab sind ees armastuse, töö ja tervise osas?
Foto: depositphotos.com

Mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile jaanikuuks? Kuidas edenevad sinu suhted ja armuasjad, mida on oodata tööelus ja milline saab olema tervis?

Sinu ümber toimuvad muutused ja kõik on liikumises. Paljud arengud aga ei ole veel silmale nähtavad ning seetõttu inimesed ei teadvusta endale, et minevikust tuleks lahti lasta. Õhus on justkui mingi ootusärevus, loodetakse kõige hea ja tuttava tagasitulekut. Fakt on aga see, et isegi kui pealtnäha kõik rahuneb ning taastub, ei ole see enam hoopiski see, mis varasemalt. Nüüd tuleb osata lahti lasta, mõista, andestada ja tunda lihtsalt rõõmu sellest, mis on olemas. Ei tasu pidevalt mõtetega minevikku rännata ega tulevikus ekselda, tuleks tunnetada käesoleva hetke energiaid.

Inimesed hakkavad üha rohkem iseennast tundma õppima. Julgetakse välja öelda oma mõtteid ja tundeid, mida varasemalt ehk häbeneti või kardeti mingil põhjusel. Nüüd on tunda rohkem inimestevahelist lähedust, siirust ja ausust. Paljud hirmud võivad nüüd lahustuda ja kaduda. Samuti võivad mõned hirmud võimenduda just selleks, et probleemidele või blokeeringutele tähelepanu juhtida ja seega lahenduste otsimisele suunata.

Suhted saavad nüüd olema ausamad ning rajanevad eelkõige otsekohesusel, siirusel ja ehedusel. Aina enam otsitakse endale kaaslaseks seda, kelle kõrval inimene saab areneda ja tunda, et soovib olla parim versioon iseendast. Suhted, mis põhinevad muul alusel kui armastus, saavad veelgi enam sisse mõrasid ning paljudel juhtudel otsustatakse lõpetada mittetoimivad kooslused, et vabana ja rahuliku südamega edasi minna. Praegu on võimalikud ka tugevad armumised, mis võivad jalust niita või tabada nagu välk selgest taevast. Palju on tähendusrikkaid kohtumisi ja hingesugulaste kokkusaamisi. Jälgi, kellega sind elu nüüd kokku viib ja mõtle läbi, miks üks või teine tunne sinus üles kerkib.

Seotud lood:

Töö osas on keeruline aeg. On tunda palju rahulolematust, paljud uksed sulguvad ning paljude jaoks on rahaline seis väga keerukas. Kõige selle juures tuleks leida viis, kuidas säilitada elementaarne meelerahu. Kui lähed kaasa ärevuse, hirmu ja negatiivsete tunnetega, siis toidad antud olukorda omalt poolt lisaks. Säilita optimism, püüa leida võimalusi, kuidas hakkata taastama või parandama oma majanduslikku olukorda.

Tervise osas on näha, et paljud tunnetavad endiselt, et olukord on ärev. Kui seda ei aduta isegi iga päev, siis alateadlikult on endiselt ebakindlus ja teadmatus paljude saatjateks. Kui tunned, et sinu hinges puudub rahu, siis asu selle taastamisega koheselt tegelema. Mida enam sa lased stressil üle pea kasvada, seda enam see hakkab sinu füüsilises kehas väljenduma. Kasuta praegust aega, et minna loodusesse, jäia paljajalu rohul, liival, vees. Loo maaühendus, loo uuesti tugev kontakt loodusega. See tervendab ja tasakaalustab. Muret võivad sel kuul teha süda või seedeorganid. Ka see on põhjustatud liigsest hirmust, ärevusest ja pingeolukordadest. Õpi tõeliselt lõõgastuma ja täitma oma keha rahu, rõõmu ja tänutundega.

KOMMENTEERI!