ALKEEMIA TAROSKOOP JUUNIKS: Mis ootab sind jaanikuul ees armastuse, töö ja tervise osas?


ALKEEMIA TAROSKOOP JUUNIKS: Mis ootab sind jaanikuul ees armastuse, töö ja tervise osas?
Foto: depositphotos.com

Mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile juunikuuks? Kuidas edenevad sinu suhted ja armuasjad, mida on oodata tööelus ning milline saab olema tervis?

Juuni toob kaasa nii mõndagi uut ja seda eelkõige selle tõttu, et inimesed on nüüd rohkem oma eesmärkidele pühendatud ja nõus ka rohkem vaeva nägema selle nimel, mida saada soovitakse. Nüüd võetakse ette kõiki asju hoopis kergema südamega ning julgetakse vajadusel ka riskida rohkem.

Kui soovid saavutada oma eesmärke, siis tasub nüüd keskenduda ühele kindlale teemale ning suunata oma energia ja tähelepanu sinna. Kui tegeled paljude erinevate asjadega, siis lihtsalt killustad oma tähelepanu ja jagad energiat ilmaaegu laiali. Ning tulemused on selle võrra ka kehvemad.

Praegu on muutused saabumas eelkõige nende teemade osas, mis on sulle isiklikult olulised. Paljude jaoks toob juuni kaasa muutusi pere ja koduga seotud teemades.

Nüüd pead olema valmis oma mugavustsoonist väljuma ja seisma vastakuti täiesti uute tunnetega. Praegu on ka väga oluline, et hoiaksid oma elu tasakaalus. Ka sellised tavalised ja ehk lausa iseenesestmõistetavad teemad, nagu toitumine ja uni peaksid olema nüüd hoolega üle vaadatud. Kui sa ei anna endale piisavalt puhkust ja tervislikku toitu, siis võid kergesti stressi langeda ja oma motivatsiooni kaotada.

Leia endas sisemine rahu ja vaikus. See laseb sul olla igas hetkes kohal ja vaadata oma tundeid. Luba oma ellu erilisi hetki - luba imedel juhtuda!

Kaunist ja päikselist juunit!

KOMMENTEERI!