ALKEEMIA TAROSKOOP JUUNIKS: mida toob jaanikuu armastuse, töö ja tervise osas?


ALKEEMIA TAROSKOOP JUUNIKS: mida toob jaanikuu armastuse, töö ja tervise osas?
Mida lubavad taro kaardid sulle juuniks?Foto: depositphotos.com

Uuri järgi, kas saad nautida tööalast edu või ootab sind ees hoopis romantiline armumine? Kuidas on lood sinu tervise ja enesetundega? Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra taro kaardid sinu tähemärgile juuniks?

Juunikuu kristall - kuukivi


Nii suvist mere loksumist kui ka sinu naiselikke tõuse ja mõõnasid juhib taevakaare jumalanna - Kuu. Kuukivi toob sinu sügavast alateadvusest esile ürgse ning targalt naiseliku energia - sa tead täpselt, millal olukord laheneb pika paiga või siis vägevamal hääletoonil pillutatud sädemete abil - nii nagu kaksikutele kohane. Luba kuukivil tuua intuitsioon ning naiselik tarkus ja vägi oma pärisosaks.

Uuri kuukivi kohta lisa WildWoman ehtepoest ja facebookist

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Armastus. Sinu jaoks on saabumas huvitavad ajad. Sulle on tekkinud konkurent, ehk siis sinu ihaldusobjekt on jäänud silma ka teistele. Ära lase end sellest heidutada. Kui oled kindel, et just tema on see õige, siis jää rahulikuks ja tasakaalukaks ning näita kindlalt oma armastust välja. Sel kuul võid ise samuti märgata, et sinu tähelepanu ja seltskonda otsivad mitmed kallimakandidaadid. Ära valikut tehes kiirust, anna endale aega, et enda ja teise poole tunnetes selgusele jõuda.

Seotud lood:

Küllus. Kipud praegu andma endast kõik, et saavutada oma eesmärke ning avaldada teistele muljet. See kõik on positiivne, kui sinu enda südamesoovid ja hinge tee vastavad sellele, kuhu suunas sa liigud ja millesse panustad. Kui aga teed oma asju lihtsalt kellegi teise kiituse pälvimiseks, siis tuleks sul küll aeg maha võtta ja pisut elu üle järele mõelda.

Tervis. Sind on ees ootamas üldiselt stabiilne kuu. Mingeid ootamatuid halbu üllatusi, haiguse või vigastuse näol, tulemas ei ole. Kui kannatad mõne kroonilise häda kallal, siis see kuu toob leevendust ning aitab ka muretsemist ja stressi vähendada. Suudad olla positiivne ja optimistlik.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Armastus. Suhete osas kipud sel kuul liiga kiiresti edasi liikuma ja asju tagant kiirustama. Katsu pisut hoogu pidurdada ja teadvusta endale, miks sa kiirustad. Nii tulevad päevavalgele sinu armastusega seotud hirmud ja kahtlused, millega pead tegelema, enne kui tegelikult saad rahuliku südamega pea ees armastusse sukelduda. Teadliku tegutsemisega hoiad nii ennast kui ka oma partnerit edasisest südamevalust.

Küllus. Sinu elus toimub midagi, mis paneb sind nii-öelda "ootele". See võib olla nii mõne olulise inimese lahkumine silmapiirilt kui ka hoopis stressist või väsimusest põhjustatud aja maha võtmine, mis laseb sul näha oma elu uues valguses. Igal juhul saad sa kasutada seda seisakut positiivselt ning teha selle ajal plaane tulevikuks.

Tervis. Sinu heaolu ja enesetunne võivad nüüd veidi peavalu valmistada. Sind vaevab stress ja parim, mida teha saad, on püüda oma mõtteid rahustada. Hoolitse selle eest, et saaksid küllaldaselt puhata ja magada. Lühike puhkus ja miks mitte ka massaaž suudavad sinuga imesid korda saata.

Kalad (19. veeb -20. märts)

Armastus. Suhete osas pead sel kuul tegelema eelkõige oma hinges rahu leidmisega. Enne, kui saad kogeda täisväärtuslikku suhet, pead leidma iseendas armastuse ja kindluse. Pead tegelema teemadega, mis aegajalt sinu jaoks üles kerkivad ja päevakorda tõusevad. Kas tunned põhjendamatut hirmu? Oled partneri suhtes armukade ja kardad, et sind jäetakse maha? Kui saad oma valupunktidest üle, siis näed, et suudad kogeda veelgi suuremaid tundeid, kui seni oled tundnud.

Küllus. Märkad nüüd, kuidas saad justkui universumilt märke ning sinu elus toimuvad huvitavad kokkusattumused. Oled hetkel elu tõusulainel ning suudad tunnetada seda, mis on sinu jaoks parim võimalik liikumissuund. Oskusliku tegutsemise korral suudad saavutada edu kõiges, mida hetkel ette võtad.

Tervis. Nüüd hakkavad sinu jaoks saabuma positiivsed lahendused kõige osas, mis puudutab tervist ja heaolu. Juhul kui oled juba mõnda aega pead murdnud mõne mureküsimuse üle oma tervise osas, siis nüüd leiad terapeudi, kes just sulle sobib ja kellega sul tekib usalduslik ja energeetiliselt õige suhe. See laseb leida lahendused ka probleemidele, millest varasemalt jagu saada ei õnnestunud.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Armastus. Suhete osas ootab sind ees rahulik ja stabiilne aeg. Oled pigem enesesse vaatav ja analüüsid eelnevaid armuromaane või käimasolevat suhet. Tunned soovi eneses selgusele jõuda, et selle pinnalt kindlamalt edasi liikuda. Uued tutvused, mis sel kuul alguse saavad, võtavad aega, enne kui edasi arenevad. Kõik liigub tasa ja targu, kuid tundub, et praegu see isegi sobib sulle, sest tunned, et ei taha kiirustada.

Küllus. Nüüd on kätte jõudnud väga hea aeg just raha- ja tööasjades. Suudad oma projekte ja plaane ellu viia kiiremini ja tõhusamalt kui muidu ning samuti on sul võimalus teenida suuremaid summasid. Praegu on hea aeg ka selleks, et teha minevikust kokkuvõtteid ning plaane lähitulevikuks

Tervis. Kui soovid midagi oma elus muuta, pead hakkama asjadele lähenema uut moodi. Sa ei saa ignoreerid iseenda keha vajadusi ja pelgalt mõtlemine, et kõik möödub ise, ei too praegu leevendust. Proovi meditatsiooni ning keha ja meelt lõõgastavaid tehnikaid. Lisaks rahule toovad need ka selguse ja annavad uue hingamise.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Armastus. Suhete osas pead sel kuul õppima "vabaks laskma". See võib tähistada seda, oled liigselt klammerdunud oma partneri külge ja kardad, et võid ta kaotada. Samuti võid sa olla klammerdunud mõne illusiooni või pettekujutluse külge. Selline hirm või võlts lootus ei lase sul täielikult õnnelik olla. Kui oled alles kaaslast otsimas, siis peaksid sa oma kindla visiooni, milline su tulevane on, vabaks andma. Ole avatum ja anna võimalus ka sellisele inimesele, kes ei ole ideaalis 100% sinu tüüp, kuid kes võib lähemal tutvumisel osutuda väga põnevaks kaaslaseks.

Küllus. Praegu on sinu elus suuresti esiplaanil on töö ja rahaga seotud teemad. Õpid uusi töövõtteid, võid läbida mõne koolituse või lausa vahetada töökohta või eriala. Igal juhul tuleb sul praegu olla tähelepanelik ja keskenduda ka detailidele, et suudaksid omale võetud kohustusi laitmatult täita.

Tervis. Nüüd pead oma heaolu tagamiseks iseenda vajadused ja soovid esiplaanile seadma. Oled hoolitsenud teiste eest ja muretsenud oma lähedaste pärast, nüüd on aeg taas iseenda keha ja vaimu eest hoolitseda. Märgusõnaks on sulle „harmoonia".

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Armastus. Nüüd tasub sul oma elus ette võtta väikseid muutusi. Kui oled suhtes, siis vii oma kallim reisile või võtke üheskoos ette mõni väljasõit loodusesse. See tõmbab teid rutiinist välja ning laseb uue pilguga oma suhet näha. Kui oled alles vallaline, siis tasuks sul külastada selliseid kohti, kuhu sa tavaliselt ei satu, sest oma kallima leiad sa just sealt.

Küllus. Praegu tasub sul olla kannatlik ning mitte asju tagant torkida. Sul on väga head väljavaated, et asjad laabuksid edukalt, kuid pead suutma ära oodata õige aja ning alles siis saad sa oma töö vilju nautida. Praegu ei tasuks sul liigselt raha välja anda ega sõlmida olulisi finantstehinguid.

Tervis. On väga oluline, et suudaksid hoida oma meeleolu üleval ning ei laseks igapäevaelul, tööl ja suhetel endale stressi tekitada. Hetkel on sinu tundlikkus haripunktis ning see võib sind ka muuta väga emotsionaalseks. Samuti kipud kõike hetkel väga isiklikult võtma. Katsu leida stabiilsus ja rahustada oma meelt.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Armastus. Suhete osas on see kuu sinu jaoks üpriski ebakindel. Tülid ja arusaamatused võivad tekkida kergemini kui tavaliselt, seega mõtle hoolega oma sõnad läbi, enne kui nad välja ütled. Kui oled just kohtunud mõne uue inimesega ja unistad temaga romantilisest suhtest, siis enne kui suhte uuele tasandile viid, anna asjadele aega areneda ja õpi oma kaaslast rohkem tundma. Ära kiirusta ennast ega oma kaaslast tagant, see võib soovitud tulemuse asemel anda hoopis vastupidise efekti.

Küllus. Oled jõudnud perioodi, kus sinu silmapiir avaneb ning sisemine tarkus suureneb. See kõik on oluline osa sinu küpsemisprotsessist. Sa kasvad hingeliselt ja kogud juurde hulga enesekindlust, mis põhineb just nimelt sinu sisemaailma täiustumisel. Tunned end terviklikumalt ning tead, et soovi korral suudad praegu oma suurimaidki soove ellu viia.

Tervis. Keha ja meelega seonduvates teemades pead suutma mõista, mida keha sulle räägib. Näiteks, kui sul on selg haige, siis oled endale võtnud liiga suure koorma kanda. Kui sul on kurguga seotud mured, siis mõtle läbi, kas oled saanud välja öelda on tõelise arvamuse. Kuula oma keha, sest just nii saad sa kõige terviklikumad lahendused leida.

Lõvi (24. juuli - 23. - august)

Armastus. Sinu elus on hetkel väga jõuliselt esiplaanil suhete ja romantilise armastusega seotud teemad. Sa oled kas uuesti armunud oma juba olemasolevasse kallimasse või saabub nüüd sinu ellu keegi, kes sind vaimselt täiustab ning keda võid lausa oma hingesugulaseks pidada. Praegune aeg pakub sulle suuri tundeid ja südantsoojendavaid emotsioone.

Küllus. Töö ja rahaasjad panevad sel kuul sinu kannatuse mõnes mõttes proovile. Kui asjad ei ole nii nagu sa sooviksid, siis tahaksid oma arvamuse välja öelda ning kohe muutusi ellu viima asuda. Kuid, praegu ei vii see sind kusagile. Põrkuksid siis hoopis kokku takistustega ning lahkarvamused võivad tekitada tühja tüli.

Tervis. Sa peaksid vaatama üle need terapeudid ja spetsialistid, kelle teenuseid kasutad. Mõtle hoolega, kas nad on ikka sinu jaoks kõige õigemad ja paremad. Otsi endale inimene, kes suudab sind aidata ja vajadusel ravida, mitte ära külasta arsti pelgalt külastamise pärast.

Neitsi (24. august - 23. september)

Armastus. Suhete osas pakub elu sulle nüüd nii mõndagi põnevat. Kui sul on kindel suhe, siis armastus, turvatunne ja omavaheline kokkukuuluvustunne suurenevad. Kui oled alles vallaline ning avatud uutele suhetele, siis on tõenäoline, et kohtad oma kaaslast reisil või väljasõidul. Ole spontaanne, loo tutvusi ja lase end kaasa viia hetkedest, mis peidavad endas suviseid seiklusi.

Küllus. Ametialaselt saad sel kuul koostööd teha inimesega, kellel on huvitavad ideed, oma nägemus asjadest ning kes võib sulle kohati lausa mentoriks olla. Võta tema abi vastu, see teeb sinu elu lihtsamaks ning laseb sul näha asju uue nurga alt. Väike värskenduskuur tuleb sulle ainult kasuks.

Tervis. Nüüd peaksid hoolikalt järele mõtlema, kas sa oled enda vastu ikka täiesti aus. Sa kipud kohati asju endale ilusamaks maalima, kui need on ning selle asemel, et negatiivsete emotsioonidega tegeleda, sa lihtsalt väldid neid ja ootad, et need mingi hetk iseenesest mööduvad. Kõige mõistlikum oleks, kui laseksid endal vabalt kogeda kõike, ka seda, mis tekitab valu või kurbust, sest ainult nii saad sa neil tunnetel päriselt minna lasta. Kui kuhjad endasse segaseid tundeid, siis hakkavad need varem või hiljem kehas end haigustena ilmutama.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Armastus. On saabunud pöördelised ajad. Võid soovida oma suhtes midagi muuta või lausa aja maha võtta. Tunned praegu tõmmet sootuks teistsuguste inimeste vastu kui harilikult. Sind köidab uudsuse võlu ja pigem paeluvad need, kes pole just sinu "tüüpi". Ära just midagi pöörast tee aga väikesed katsetused ja eksperimenteerimised ainult vürtsitavad su elu.

Küllus. Tööd saab palju olema, seega kääri käised üles ja asu asja kallale. Kohati tunned, et tegemisi on juba liiga palju ja aega vähe ning see paneb sind muretsema. Samas, kui liigud tasa ja targu, jõuad täiesti edukalt kõik valmis ning nii säästad sa ka end üleliigsest stressist.

Tervis. Kätte on jõudnud aeg, kus universum vastab sulle täpselt selliste signaalidega, mille oled ära teeninud. Kui oled näinud vaeva ja enda eest hoolitsenud, siis on sul oodata häid aegu. Kui aga oled olnud hoolimatu, siis on nüüd küll viimane minut, et aeg maha võtta ja enda tervise ja heaolu eest hoolitsema hakata.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Armastus. Sind ootavad ees valikud. Sa pead langetama otsuse, kas liigud edasi samas suunas ja sama partneriga või lähevad teie teed lahku. Nii suhtes kui vallaliste skorpionite teele satub sel kuul inimesi, kellega võib tekkida romantiline afäär. Vallaliste ellu toob see küll enamasti vaid rõõmu, kuid suhtes inimesed seatakse raske valiku ette.

Küllus. Sind ootavad vägagi head ja viljakad ajad. Oled edukas nii raha kui ka tööga seotud teemades. Praegu soosib universum pea kõike, mida ette võtad. Seega kaalu hoolikalt, millesse oma energiat panustad, sest targa tegutsemise korral võib sind ees oodata peadpööritav edu ja suur õnn.

Tervis. Sel kuul suuremaid muresid ette näha ei ole. Nüüd peaksid tegelema enda rahu ja tasakaalu leidmise või säilitamisega. Proovi hingamisharjutusi ja joogat. Kirjuta üles, mille eest sa tänulik oled ja mis sind õnnelikuks teeb, siis saad neid vajalikul hetkel endale meenutada. Ümbritse end positiivsete inimestega.

Ambur (23. november - 21.detsember)

Armastus. Suhete osas on saabumas tõeliselt hea aeg. Romantika ja suured tunded on need, mis on praegu esiplaanil. Tunned end armastatuna, hinnatuna ja hoituna ning see paneb su lausa särama. Pühenda oma suhte tugevdamisele piisavalt aega, sest koos veedetud kvaliteetaeg on see, mis teid liidab. Vallalisena koged armumist, mis paneb liblikad kõhul lendlema.

Küllus. On plaanide tegemise aeg. Võta endale aega, et sa ei tormaks nagu orav rattas, vaid pane paika oma plaanid ja asu siis neid rahulikult, tasakaalukalt ja hästi ette valmistunult ellu viima. Sinus peidus olev potentsiaal avaldub nüüd täiel määral ja sul oleks tark seda oskuslikult ellu rakendada, et oma unistustele lähemale jõuda.

Tervis. Üldiselt tunned end hästi, kuid võid kannatada puhkuse vähesuse all. Ära alahinda une ja lõõgastumise mõju organismile. Sea endale eesmärgiks kindel õhtune uneaeg ja pea sellest kinni. Režiim teeb sinu keha ja vaimuga imesid.

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

KOMMENTEERI!