ALKEEMIA TAROSKOOP JUULIKS: Mis ootab sind ees armastuse, töö ja tervise osas?

 (1)
ALKEEMIA TAROSKOOP JUULIKS: Mis ootab sind ees armastuse, töö ja tervise osas?
Foto: depositphotos.com

Mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile heinakuuks? Kuidas edenevad sinu suhted ja armuasjad, mida on oodata tööelus ja milline saab olema tervis?

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Armastus. Südameasjade osas pead ületama takistused, mis ei lase sul tunda täit rõõmu oma suhtest või mis on sind tagasi hoidnud loomast rahuldustpakkuvat suhet. Kuid peale takistuste eemaldamist ära jää loorberitele puhkama. Selleks, et tunda rahulolu, pead suutma seada jalule toimiva tasakaalu ja harmoonia. See nõuab omajagu küpsust ja elukogemust, kuid vajalikul määral on see sul olemas. Kui oled juba kindlas suhtes, siis võid nüüd kihluda, abieluplaane pidama hakata, ühise kodu soetada või lihtsalt oma suhte uuele tasandile viia.

Küllus. Tööalaselt on nüüd aeg selleks, et tasuda vanad võlad, lõpetada ripakile jäänud projektid ja võtta lõpuks käsile need asjad, mille tegemist oled juba pikalt edasi lükanud. See võib tekitada esialgselt pisut stressi, kuid kokkuvõttes tunned suurt kergendust, kui kõik tehtud saad.

Tervis. Peaksid praegu olema pigem ettevaatlik ning mitte viima sisse suuri ja järske muutusi oma keha ja meele eest hoolitsemise rutiinis. Pigem tegutse tasa ja targu, anna endale piisavalt puhkust ja võimalust kohaneda ettetulevate muutustega.

Seotud lood:

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Armastus. Südameasjade osas ootab sind ees periood, kus segased suhted, igapäevane nääklemine ja ebakõlad on kerged tekkima. Sa soovid iga hinna eest õiglust taga ajada, kuid pead hoolega valima viise, kuidas sa seda teed. Kui soovid konflikte lahendada ja partnerile midagi selgitada, siis katsu enne leida iseendas rahu ja tasakaal. Muidu keevad sinu emotsioonid üle, ning sellega valad ainult õli tulle.

Küllus. Tööalaselt saad nüüd maitsta vilju, mille nimel oled vaeva näinud. Küll aga ei saa sa pikalt loorberitele puhkama jääda, sest juba ootavad sind ees uued väljakutsed. Heal juhul antakse sulle vahepeal veidi aega, et hinge tõmmata ja siis pead taas asuma toimetama.

Tervis. Sinu enesetunne on üldiselt hea, suudad hoida oma keha ja meele kenasti tasakaalus ning viibid nüüd ka rohkem värskes õhus, mis tuleb sulle ainult kasuks. Pidev toimetamine, elu poolt pakutav põnevus ja heade sõprade seltskond hoiab su vaimu virge ja tervise hea.

Kalad (19. veeb -20. märts)

Armastus. Suhete osas peaksid sel kuul asju hästi rahulikult võtma. Liigne emotsionaalsus ja tormakus ei too häid tulemusi. Mõtle hästi järele, kas oled liigselt kinni mingites mustrites, mille võiksid rahumeeli endast maha jätta? Juhindu sellest, et lased emotsioonidel vabalt voolata. Jälgi enda tundeid ja mõtteid ning kui koged negatiivseid emotsioone, siis võta endale aega, et need rahulikult lahti mõtestada. Nii väldid suhetes mõttetuid arusaamatusi ja üksteise valestimõistmist.

Küllus. Tööl pead nüüd olema tähelepanelik, et sa ei laseks oma võimalusi käest. Sulle tehakse põnevaid pakkumisi, mis viiksid sind karjääri mõttes jõudsalt edasi. Ära jää liiga pikalt mõtlema ja kahtlema, sellega võid maha magada oma võimalused.

Tervis. Vaimse ja füüsilise heaoluga seotud aspektid sulle sel kuul eriliselt muret ei valmista, kuid siiski tegeled teemadega, mis sinu keha ja meelt turgutavad ja parandavad. Proovid erinevaid teraapiaid ja tervendusviise, katsetad joogat või mõnd alternatiivset tervenduskunsti.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Loe veel

Armastus. Suhete osas oled nüüd eriliselt otsusekindel. Sa paned kõik mängu, et saavutada oma soovitud eesmärke. Sel kuul oled pigem praktiline ja kainelt mõtlev ning ei lase emotsioonidel endast liialt võitu saada. On tõenäoline, et soovid ka partneriga erinevaid teemasid lahkama hakata, mis on sulle aja jooksul muret valmistanud. See ei ole iseenesest halb, kuid katsu siiski oma emotsioone mõõdukuse piires talitseda.

Küllus. Tööalaselt on sinu ellu saabumas mõningad muutused. Need tõmbavad sind esialgu mugavustsoonist täiest välja ja viskavad tundmatus kohas vette, kuid nutikalt tegutsedes suudad end siiski peagi koguda. Rahaasjades tuleks samuti pigem ettevaatlikult tegutseda. Enne kui kusagile investeerid, midagi suuremat ostad või laenu võtad või annad, kaalu hoolega kõik poolt ja vastuargumendid läbi, et mitte rahalist kahju kannatada.

Tervis. Kõige tähtsam on leida sisemine harmoonia ja tasakaal. Kui sinu meel on rahulik ja mõte selge, siis tuleb ka kõik muu kaasa ning suudad ka oma keha eest hoolitsemisel järje peale saada. Katsu endale aru anda, et kõigepealt tuleb iseendaga tegeleda ja siis jõuad ka teiste eest hoolitseda.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Armastus. Südameasjade osas hakkavad sinu jaoks toimuma põnevad sündmused. Pälvid oma säravate mõttelendude ja ladusa suhtlemisega nii mõnegi austaja tähelepanu. Eriliselt edukad on sel kuul suhted inimestega, kes on vanuse poolest sinust nooremad. Leiad nende energia ja rõõmsameelsuse sütitava olevat. Kui oled vallaline, siis võiksid samuti silmad lahti ja meele avatuna hoida ka endast nooremate seltsis, kunagi ei või teada, millal elu sulle põneva üllatuse pakub.

Küllus. Töö võib sinu ellu tuua mõningast segadust, seda siis kas uute ja sinu jaoks tundmatute ülesannete näol või tunned, et pead millegi pärast eriliselt pingutama, et ülemuse heakskiitu pälvida. Kõige mõistlikum on see, et jääd ikkagi iseendaks ja säilitad rahu, nii lahenevad ka keerukaimad situatsioonid.

Tervis. Füüsiline heaolu võib sulle pisut peavalu valmistada. Kipud külmetama kergesti ning sind võivad vaevata erinevad valud - pea-, kõhu-, või liigesevalud. Sel juhul anna endale vajalikku puhkust ning katsu mõista, millest su keha üritab sulle märku anda.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Armastus. Sinu ellu on tulemas nüüd midagi uut. Kuid see ei ole midagi ootamatut, vaid pigem midagi sellist, mille nimel oled tööd teinud ja vaeva näinud. Sinu jaoks algab nüüd uus periood, millega pead kohanema. Ka meeldivad muutused võivad esialgu senise elukorralduse sassi lüüa, seega sea end valmis, et suudaksid olla võimalikult paindlik ja muutustele avatud. See muudab kohanemise lihtsamaks.

Küllus. Töö toob sinu teele nüüd olulise valiku, kuhu suunas edasi liikuda. Sul on rohkem kui üks põnev ettevõtmine, millega oled end sidunud ning nüüd pead oskuslikult aega planeerima, et ükski sinu projektidest ei jääks kannatajaks.

Tervis. Enesetunne on hea siis, kui suudad leida enda jaoks kuldse kesktee, kus on rahul nii sinu keha kui hing. Valikuid tuleb praegu teha hästi teadlikult ja suurt tähelepanu tuleb pöörata oma keha poolt saadetavatele märkidele. See aitab ära hoida võimaliku tervisehäda.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Armastus. Südameasjade osas on nüüd aeg selleks, et pead iseenda vajadused esiplaanile seadma ja küsima julgesti seda, mida su hing ja keha vajavad. Ole ise aktiivne, julge nautida armastust ja sensuaalsust täiel rinnal. Kui oled vallaline, siis tunned just nüüd suurt soovi seiklusteks, mis vürtsitaksid sinu elu ja tooksid sulle sära silmadesse.

Küllus. Tööalaselt pead olema valmis põnevateks sündmusteks. Asjad ei lähe nii nagu sa plaanisid, kuid ära heida meelt. Sinu ellu jõuavad nüüd hoopis põnevamad pakkumised ja ettevõtmised, mis pakuvad hoopis rohkem kui esialgselt plaanitu.

Tervis. On saabunud aeg selleks, et puhkeksid taas õide ja lööksid särama. Seda nii vaimselt kui ka füüsiliselt. Aita sellele ise kaasa, tehes tervislikke valikuid ning hoides ja kosutades end kõige vajalikuga.

Lõvi (24. juuli - 23. - august)

Armastus. Südameasjade ja romantika osas juhivad sind sel kuul instinktid ja hormoonid. Tunned end eriliselt seksuaalsena ning kired kipuvad kiirelt mõistusest võitu saama. Naudid täiel rinnal armastust ning ei mõtlegi homse peale. Joovastumises ei ole iseenesest midagi halba, kui suudad siiski säilitada mõningase reaalsustaju ning arvestad ka teiste tunnetega.

Küllus. Töö osas pead nüüd olema valmis selleks, et asjad ei liigu edasi täpselt nii nagu oled lootnud. Kannatlik meel ja paindlikkus on need, mis viivad sind päeva lõpuks sihile. Sul on tugev intuitsioon, mis annab sulle üsna head juhtnöörid, mida peaksid järgima, et saavutada parimaid tulemusi.

Tervis. Vaimse ja füüsilise heolu osas on oodata positiivseid muutusi. Teed ise omalt poolt palju selleks, et su enesetunne oleks hea, lisaks tulevad sulle nüüd ka universumi jõud appi ja annavad oma abikäe kui seda vajad.

Neitsi (24. august - 23. september)

Armastus. Südameasjade osas pead võtma endale pisut aega, et mõista, kas annad oma suhtele ja partnerile ikka piisavalt armastust ja tähelepanu. Kui loodad, et asjad toimivad iseenesest ning võtad kõike liigse iseenesestmõistetavusega, siis võib sinu armuelu peagi logisema hakata. Võta endale teadlikult aega, et pühenduda, nautida oma armsama seltskonda ja olla kohal.

Küllus. Sind on ees ootamas positiivsed uudised! Raha ja töö vallas on avanemas küllusekraanid. Saabuvad soodsad võimalused, kuidas saad oma finantsolukorda parandada ja soovi korral ka karjääri edendada. Ära satu liigsesse eufooriasse, jää tasakaalukaks ja tee mõistlikke otsuseid, nii võid pragu panna aluse enda jaoks täiesti uuele eluetapile.

Tervis. Oma heaolu silmas pidades peaksid eelkõige üle vaatama oma energiavarud. Kas annad endale ikka piisavalt puhkust ja lõõgastust? Katsu meeles pidada, et ka muremõtted ja stress väsitavad ning koormavad keha ja vaimu. Leia enda jaoks sobiv viis, kuidas saad oma meele rahulikuks ja vabaks liigsest stressist.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Armastus. Suhete osas otsid sel kuul ennekõike vaimset ja hingelist sobivust. Sul on hea koos kaaslasega, kes suudab sind naerma ajada ja kelle seltsis võid ka vaikida ilma, et see kummaski ebamugavustunnet põhjustaks. Hindad rahulikku õhkkonda, intiimsust ja lähedust. Oled mõnes mõttes isegi seltskondlikust suhtlemisest tagasi tõmbunud ja ihkad õdusaid õhtuid kallima seltsis.

Küllus. Tööalaselt puutud nüüd kokku nii mõnegi rutiinse ja tülika kohustusega, kuid hea uudis on see, et need viivad sind millegi sellise juurde, mis toob sulle tööalast edu, arengut ja uusi kogemusi. Seega, mida vabamalt ja stressi langemata suudad igapäevaste ülesannetega hakkama saada, seda tõenäolisemalt märkad ka sellega kaasnevaid häid võimalusi.

Tervis. Sinu enesetunne ei ole võibolla nii hea kui tahaksid, kuid ometi ei saa sa ka väga kurta. Üht-teist võiksid küll ära teha ja mõned muutused ellu viia, et enda eest paremini hoolitseda - väldi riskantseid spordialasid, pea piiri maiustuste ja pisikeste pahedega ning luba endale piisavalt ööund.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Armastus. Võtad nüüd südameasjadega seonduvaid teemasid pigem rahulikult ja mänguliselt ning lased end hea meelega lõbustada, kuid ise sa selleks suurt pingutada ei soovi, et ka oma partnerile rahulolu pakkuda. Kas sind ajendab seda tegema tüdimus või motivatsioonipuudus, polegi päris selge. Võibolla vajad lihtsalt vaheldust, mis tooks taas sära silmadesse ja vürtsi sinu suhtesse. Vaheldust otsi siiski koos partneriga, mitte üksi.

Küllus. Tööalaselt pead nüüd kaaslastele ja konkurentidele näitama, milleks sa suuteline oled. Võta end korralikult kokku ja näita end parimast küljest. Praegune aeg on väga oluline, et jätta endast hea mulje ja sillutada teed tulevikuks.

Tervis. Oma heaolu eest hoolitsemisel liigud praegu õigel teel. Sa oled ohjad kindlalt enda kätte haaranud ja tegutsed oma seatud eesmärkide nimel. Proovid uusi ja põnevaid tegevusi ja teraapiaid, mis pakuvad sulle vaheldust ja kosutavad tervist.

Ambur (23. november - 21.detsember)

Armastus. Südameasjade osas pead nüüd silmad lahti hoidma ja tähelepanelik olema. Elu viib sind kokku hingesugulasega seal, kus sa ei oskagi oodata. Lase end elul üllatada ja usu positiivsetesse muutustesse, sest need on üsna pea saabumas. Ole võimalikult eelarvamustevaba ja avatud, nii eemaldad sa blokeeringud, mis ei ole lasknud sinu ellu seda, mida tegelikult oled oodanud.

Küllus. Tööalaselt seisad praegu kindlal ja turvalisel pinnal, mille oled saavutanud visa töö ja mitmete takistuste eemaldamisega. Töökaaslased hindavad sind ja toetavad igal võimalusel, kui peaksid seda vajama.

Tervis. Sinu enesetunne püsib sel kuul pigem muutumatuna. Kui oled oodanud suuremaid muutusi paremusi poole, siis pead varuma kannatust, kui aga kõik on korras ja tunned end suurepäraselt, siis võid rahulikult hingata, sest selline periood jätkub.

Loe lisaks: LEIA MUINASJUTULINE ARMASTUS: sinu sodiaagimärk näitab ära, milline peab olema sinu unelmate kallim!

TEST | Saa teada, mis valdkonnas avanevad sinu jaoks uued uksed aastal 2018!

Juulikuu energiad 2018

KOMMENTEERI!