ALKEEMIA TAROSKOOP JUULIKS: mida toob heinakuu armastuse, töö ja tervise osas?


ALKEEMIA TAROSKOOP JUULIKS: mida toob heinakuu armastuse, töö ja tervise osas?
Mida näitavad taro kaardid sinu tähemärgile juuliks?Foto: depositphotos.com

Mis ootab sind ees juulis? Kuidas laabuvad asjad suhetes ja armastuse vallas? Milliseks kujuneb õhkkond tööl? Mida tuleb seoses tervisega silmas pidada? Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra taro kaardid sinu tähemärgile.

Kuu kristall - roosa kvarts

Muretu helesinise taevaga ja kerge hingega suvepäev, sa surud oma varbad sooja rannaliiva... ja just siis saad sa aru armastuse sügavaimast mõõtmest - lihtsalt südamest voogavast tingimusteta armastusest iseenda, oma kallima, oma lähedaste vastu ning tunned vastupandamatut soovi seda kogu maailmale valjusti sosistada - see ongi roosa kvartsi õrn, kuid võimas võlujõud, mis aitab sul tunda ja mõista ja ligi hoida armastust.

Uuri roosa kvartsi kohta lisa WildWoman ehtepoest ja facebookist

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Armastus. Sel kuul ei näi miski kontrolli all püsivat. Sinu poolt tehtud plaanid pannakse ootele, ideed ei realiseeru nii nagu lootsid ning puutud kokku ootamatute olukordadega, milles sul pole aimugi, kuidas peaksid käituma. Ära sellest heitu, see on vaid elu poolt saadetud õppetund, et usaldaksid valikute tegemisel eelkõige oma südant. See juhatab sind õigele teele ka siis, kui kõik on segamini paisatud.

Seotud lood:

Küllus. Nüüd ei tule asjad sulle just kergelt kätte. Kõige jaoks, mida saavutada tahad, pead vaeva nägema. Praegu on hea aeg, et teha muudatusi kõiges selles, mis on seotud töö- ja rahaasjadega. Pead küll pingutama ja endast parima välja panema, kuid sellisel juhul on tulemused ka seda väärt, ning sul on põhjust igati rahul olla.

Tervis. Enesetunne on hea, kui leiad endale küllaldaselt aega, et tegeleda oma keha ja meele eest hoolitsemisega. Väldi igasugust liigset pingutamist, sest isegi kui sinu keha kohe ei reageeri ülepingele, võid mõne aja möödudes hakata tundma tagasilööke.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Armastus. Sel kuul ootavad sind ees head uudised ning need puudutavad eelkõige südameasju. Sinu elus on olulisel kohal romantika ja armastus. See tõstab su meeleolu ja asetab nii mõnedki asjad sinu elus omale kohale. Sa ei muretse enam tühiste pisiasjade pärast, vaid suudad keskenduda vaid sellele, mis on tõeliselt oluline.

Küllus. Tööalaselt läheb praegu kõige edukamalt neil, kes on seotud loomingulise valdkonnaga. Tunned, kuidas saad inspiratsiooni igal sammul ning kibeled oma plaane ellu viima. Kuna häid mõtteid on palju, rohkemgi kui korraga suudad ellu viia, siis võta endale märkmik, kuhu head ideed kirja panna, et need meelest ei läheks.

Tervis. Hea enesetunde ning tasakaalus keha ja meele toob looduslähedane elustiil ja oma keha kuulamine. Terviseprobleemide korral leiad leevendust loodusteraapiatest ning maarohtudest. Kuid enne kui valiku teed, konsulteeri kindlasti ka oma arstiga.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Armasus. Sind ootab ees suurepärane kuu just suhete alal. Kohtud uute põnevate inimestega, sõlmid toredaid sõprussuhteid ning ka armastuses on siis ees ootamas kuldne põli. Tunned, justkui oleks universum vastanud sinu soovidele ning toonud sulle rõõmu, elevust ja kirglikke tundeid, mis panevad sinu südame kiiremini põksuma.

Küllus. Tööl läheb sel kuul lisaks ametialastele oskustele vaja ka suurepärast suhtlemisoskust ning samuti pead suutma laveerida ülemuse ootuste, kaaslaste soovide ja iseenda võimete vahel. Pead olema erakordselt osav, kuid saad hakkama, sest sind toetab üks kogemustega meessoost kolleeg, kelle nõuandeid võid usaldada.

Tervis. Üldise heaolu ja enesetunde osas võivad anda tunda mõned vanad ja vinduma jäänud probleemid. Katsu mitte külma saada. Kuigi on suvi, siis külmetushaigused on praegu need, mis sind samuti kimbutama kipuvad.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Armastus. Suudad hoida oma südame avatuna ja oled romantiliselt meelestatud. Kuna sarnane tõmbab sarnast, siis pole ime, et peagi saad nautida huvitava inimese seltsi, kes paneb sul liblikad kõhus lendlema. Koged häid emotsioone ja sensuaalseid naudinguid, mida elu su teele saadab.

Küllus. Praegu on sinu elus esikohal just majandusliku kindlustatusega seotud teemad ning saad lõpuks kuulda uudiseid, mida oled juba pikalt oodanud. Kõige parem on asja juures see, et need uudised on sinu jaoks väga head. Saad nüüd lõpuks hakata liikuma suunas, mis pakub sulle rahulolu ja rõõmu. Võid saada ka mõne tulutoova pakkumise, millest kinni haarates ootab sind ees materiaalne kasu ning kogemused.

Tervis. Sinu heolu seisukohast on praegu väga oluline mõõdukus. Sa kipud ikka ja jälle kalduma äärmustesse ning lootma, et see ei too kaasa mingeid tagajärgi. Ning nagu ikka, pead lõpuks nentima, et läks nii nagu alati. Kui soovid, et saabuks muutused, siis tee asju teisiti.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Armastus. Sinu elus on toimumas palju ning kohati võib sulle tunduda, et see kõik on sinu jaoks isegi kohati liig. Ära muretse, asjad on võtmas positiivseid suundi, kuid sa pead lihtsalt olema kannatlik. Katsu mitte meeleolul langeda lasta ning peagi hakkad märkama esimesi märke sellest, et sinu pingutused hakkavad lõpuks vilja kandma ning sinu suhted hakkavad stabiliseeruma.

Küllus. Tööalaselt puutud sel kuul kokku olukordadega, kus pead vastu võtma olulisi otsuseid ning olema teistele eeskujuks ja inspireerijaks. Leia endas sisemine jõud ja ära karda ellu viia muutusi, mis annavad sinu tööelule uue suuna. Sinus on piisavalt loovat mõtlemist ja sihikindlust, et edu saavutada.

Tervis. Enamus kaebustest, mis sul praegu esinevad, on saanud alguse üle mõtlemisest ja liigsest muretsemisest. Kui sind vaevavad mingid probleemid, siis leia endale usaldusisik, kellele saad südant puistata ja kes aitab sul näha asju adekvaatselt. Kui sinu meel rahuneb, siis paraneb ka tervise olukord.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Armastus. Sind ootab ees periood, mis on täidetud romantika, üksteisemõistmise ja headusega. Inimsuhted laabuvad praegu eriti sujuvalt ning lisaks sellele saad osa ka suure armastuse kogemusest. Sinu süda on avatud ja sa kiirgad hingesoojust ning siirast rõõmu oma lähedastele. Sa ei pea kaua ootama, kui sulle vastatakse samaga.

Küllus. Töö osas asud sel kuul uurima, milliseid tulevikuväljavaateid sulle antud ametikoht pakub. Oled omandanud vajalikke kogemusi, mis lubavad sul karjääriredelil edasi liikuda. Kui otsustad töökohta vahetada, siis ära langeta otsuseid kiirustades. Kauple endale välja parimad tingimused.

Tervis. Oma keha ja vaimu heaolu osas on sind ootamas positiivsed uudised. Kui oled oodanud tervise paranemist või mõnede testide vastuseid, siis võid rõõmustada, su tervis on parem, kui lootsid. Jätka samas vaimus.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Armastus. Sind on ootamas oluline aeg. Suhted võivad olla segased - kohati suurepärased ja seejärel muutuda peaaegu tühjalt kohalt pingeliseks. Kui oled juba suhtes, siis praegune aeg paneb sind oma armuasju ümber hindama. Teed olulise otsuse, mis viib sind surnud punktist edasi. Kui oled alles vallaline ning ootad oma õiget, siis tasub sul praegu mõne uue inimesega kohtudes oma järelduste tegemisel hoog maha võtta, seda nii heas kui halvas mõttes. Ära otsusta kellegi üle pealiskaudse tutvuse järel. Anna asjadele aega areneda ja alles seejärel otsusta.

Küllus. Tööasjades oled edukas ning kuna asjad liiguvad sinu jaoks suurepäraselt, siis kipud kergelt tulnud rahal laskma ka kergelt välja minna. Sul tasuks vältida asjatut kulutamist ning pigem oodata oluliste finantsotsuste tegemisega. See ei tähenda, et peagi oleks oodata keerukaid aegu, vaid pigem seda, et tasa ja targu tegutsedes suudad paremaid valikuid teha.

Tervis. Peaksid nüüd olema väga tähelepanelik. Sind võib kimbutada stress ja pinge, mis paneb sind kas kõigele käega lööma või siis vastupidi, ennast piitsutama ja muremõtete käes vaevlema. Kumbki käitumisviis ei too aga sulle lahendust, peaksid siiski pisut endasse vaatama, et probleemi tuuma ära tabada. Nii saad likvideerida oma murede allika.

Lõvi (24. juuli - 23. - august)

Armastus. See kuu toob sinu teele valikuid. Pead suutma teha otsuse, kuidas olla üheaegselt harmoonias oma mõistuse ja südamega. See võib tähendada nii seda, et sa ei ole päris kindel, kuidas peaksid käituma oma armuasjade osas, kui ka seda, et sa võid olla ühel ajal sisse võetud kahest inimesest. Ära tee rutakaid otsuseid, anna asjadel aega areneda ja vali alles siis, kui oled endas tõesti kindel.

Küllus. Nüüd peaksid olema hästi konkreetne ja mängima elu kindlaksmääratud reeglite järgi. Praegu ei ole hea aeg selleks, et hüpata pea ees tundmatusse või teha pööraseid elumuutuseid. Liigu edasi rahulikult ja stabiilselt, see toob sulle parimad tulemused. Praegu on hea aeg, et teha tulevikku puudutavaid finantsotsuseid, kuid ka siin tuleb pigem jääda konservatiivseks ja mitte võtta põhjendamatuid riske.

Tervis. Sul on sel kuul olemas kõik võimalused, et soovi korral oma tervislikku seisundit ja heaolu parandada. Siinkohal on oluline, et oleksid hästi realistlik ja ei ignoreeriks ühtegi kaebust, mida su keha või meel välja saadavad. Puhka, viibi looduses ja leia üles iseennast.

Neitsi (24. august - 23. september)

Armastus. Sind on ees ootamas muutused. Ükskõik, kas oled suhtes või vallaline, nüüd pead olema valmis oma meele avama ja olema paindlik. Asjad ei lähe nii nagu sa oled oodanud aga ära võta seda negatiivselt. Õnneni viib ju rohkem kui üks tee. Seega, mida optimistlikumalt sa tulevikku vaatad, seda helgem see saab olema.

Küllus. Sind ootab ees suurepärane aeg just töö- ja rahaasju silmas pidades. Oled oma tegemistega jõudnud sinnamaani, et sinu tagala on kindlustatud ning selle pinnalt on hea liikuda edasi tulevikku. Sa võid enda üle uhkust tunda, sest oled suutnud enda jaoks olulised teemad selgeks mõelda ning reaalsuses tööle rakendada. Nüüd pead ainult hoidma stabiilset kurssi ning liikuma julgelt tuleviku suunas.

Tervis. Oma heaolu silmas pidades peaksid nüüd hoolikalt jälgima, kas toitud tervislikult, liigud piisavalt ja annad endale vajalikul määral puhkust. Ole ettevaatlik vaimse pinge ja stressi osas, sest võid kergesti läbi põleda.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Armastus. Sa oled oma armuelu hetkesituatsiooniga pisut rahulolematu. Sul oli kindel nägemus, mida oma elult ja suhetelt soovid, kuid asjad ei lähe päris nii, nagu sa ootasid. Selle asemel, et kurvastada asjade pärast, mida sul pole, peaksid pigem vaatama, kus sa hetkel seisad ning milliseid uusi võimalusi sinu jaoks uued olud kaasa tõid. Vaid nii saad sa märgata elu poolt saadetud kingitusi, kui sa ei jää kinni oma soovunelmatesse, vaid oled paindlik.

Küllus. Töö osas antakse sulle sel kuul vabamad käed. Saad paljuski kaasa rääkida ning olla otsustajaks olulistes tehingutes. Kasuta kindlasti võimalust selleks, et oma ideid tutvustada ja astuda samme karjääriredelil edenemise suunas. Arenda end ja õpi juurde uusi oskusi, peagi läheb sul neid tarvis.

Tervis. Nüüd ei pea sa õnneks oma vaimse ja füüsilise tervise pärast muretsema. Asjad liiguvad sinu jaoks igatpidi paremuse suunas. Sa leiad endas meelerahu ja see toob kaasa stabiilsuse. Just rahu ja harmoonia ongi see, mida hetkel vajad.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Armastus. Sind ootavad ees head ajad nii üleüldiselt, suhtlemisel lähedastega kui ka armastuses. Oled suutnud oma südame avada ning tänu sellele koged suuri ja elumuutvaid emotsioone. Praegune aeg võib sinu olemasolevasse suhtesse tuua uusi ja värskeid tuuli, või saabub sinu ellu hoopis keegi suurepärane inimene, kelles leiad lausa oma hingesugulase.

Küllus. Tööalaselt tunned end kui kala vees. Suudad mänguliselt ühendada töö ja lõbu. Pole ime, kui oledki oma hobist suutnud omale töö kujundada. Ära ainult argipäeva saabudes unusta seda nautida.

Tervis. Pead olema nüüd pisut tavalisest tähelepanelikum enda eest hoolitsemisel. Sul võivad olla peal mingid blokeeringud, mis ei lase kehal vabalt ja harmooniliselt toimida. Leia endas sisemine tasakaal ja vajadusel tööta oma emotsioonidega, et saaksid aimu, mis ja miks su kehas toimub.

Ambur (23. november - 21.detsember)

Armastus. Suhete osas võid kokku puutuda teemadega, mida oled edasi lükanud või ignoreerinud. Nüüd kerkivad need taas jõuliselt päevakorda ja nõuavad su tähelepanu. Kui oled suhtes, siis katsu oma partneriga asjad selgeks rääkida ning ära unusta olla taktitundeline. Kui oled vallaline, siis võid taas kord sattuda suhtemustrisse, kust peaksid tegelikult välja murdma.

Küllus. Tööalaselt pead õppima juurde uusi oskusi. Ühelt poolt on see tore ja arendav, kuid teisalt tunned ka endal lasuvat suurt vastutust ning sulle pandud suured ootused võivad sind pisut muretsema panna. Tegelikult poleks sul selleks põhjust, sest sa saad suurepäraselt hakkama.

Tervis. Praegu on sinu jaoks kõige olulisem leida oma elus tasakaal. Kui suudad rahustada oma meelt, panustada ette võetud projektidesse piisavalt, kuid leides ka alati võimaluse, et anda oma kehale ja vaimule puhkust, siis saavutad sa parimaid tulemusi. Ära kaldu ühte ega teise äärmusse, selle tulemusel hakkab peagi sinu enda hingerahu kaduma ning sellest tulenevalt võib stress ka mõne kehalise vaevuse välja tuua.

Autor: Katrin Oidra

KOMMENTEERI!