ALKEEMIA TAROSKOOP JAANUARIKS: mida toob südakuu armastuse, töö ja tervise osas?


ALKEEMIA TAROSKOOP JAANUARIKS: mida toob südakuu armastuse, töö ja tervise osas?
Mida näitavad taro kaardid sinu tähemärgile jaanuariks?Foto: depositphotos.com

Mis ootab sind ees jaanuaris? Kuidas laabuvad asjad suhete ja armastuse vallas? Milliseks kujuneb õhkkond tööl? Mida tuleb seoses tervisega silmas pidada? Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra taro kaardid sinu tähemärgile.

Kuu kristall - granaat

Veripunane granaat valdab kunsti, kuidas keset looduse ja vast ka sinu keha talveund taasäratada vägi ning mahlakus. Nimelt on granaat naiseliku väekeskuse kristall - ta aitab suurendada enesetunnetust, temast õhkub kirge ja elujõudu, seksuaalsust ja kaljukitselikku meeletahet ning seda kõike avatud südame energias.

Uuri granaadi kohta lisa WildWoman ehtepoest ja facebookist

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Suhete osas pead varuma kannatlikku meelt, sest sinu armuelus liiguvadasjad edasi väga vaiksel ja tagasihoidlikul sammul. Asjade kiirendamiseks ei saa sa praegu paraku midagi ette võtta, sest kui sekkud suhteloomulikku arengusse, siis võid oma üliagarusega hoopis soovimatudtagajärjed saavutada. Rahusta oma meelt sellega, et kõik läheb just nii,nagu ette nähtud ja rutakad käigud pole kunagi asjadele kasuks tulnud.

Seotud lood:

Rahaga seonduvad teemad on sinu jaoks jõudnud perioodi, kus asjadei lähe nii nagu planeeritud. Sa koged tagasilööke ning pead toimetulema viivituste ja suunamuutustega. On sinu valik, kas sa keskendud pigem negatiivsele või leiad sealt enda jaoks positiivse õppetunnining oled piisavalt paindlik ja suudad oma plaanid ümber mängida.

Tervis saab olema üldiselt hea. Sa oled täis entusiasmi ja soovi teha oma keha ja meele eest hoolitsemisel uuendusi. Jälgid nüüd hoolikalt, mida sööd ja kui palju endale liikumist võimaldad. See annab sulle üsna pea positiivse tagasisidena hea enesetunde ja soovi samamoodi jätkata.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Armastuse ja tunnetega seonduv on sinu elus praegu esiplaanil. Sellest tulenevalt on ka inimsuhted ja hea läbisaamine kaaslastega fookuses. Oled empaatiavõimeline, tundlik ja suudad pakkuda oma hoolt ja armastust. Just praegu on hea aeg, et rääkida selgeks arusaamatused ja lõpetada pikalt vindunud tülid. Hea aeg ka uue suhte alustamiseks.

Töö osas tunned end nurka surutuna. Seda tegelikult ilmaaegu, sest sinu muretsemistel ja hirmudel on vähe alust. Soovid saavutada võimalikult suurt materiaalset kindlustunnet, kuid kuna praegu on olukord tööl segasem, tunned et sinu sisemine rahu on kõikuma löönud. Püüa jääda rahulikuks ka keerukates olukordades, sest muretsemine ei lahenda nagunii midagi.

Tervise osas pead hoolikas olema. Puutud kokku erinevate ahvatlustega, mis võivad sind pikemas plaanis kahjustada. Ole oma toitumise osas tähelepanelik ning kindlasti hoolitse selle eest, et saaksid kätte vajalikud vitamiinid. On oht ka nukrameelsusele kalduda. Proovi viibida võimalikult palju värskes õhus ja heas seltskonnas.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Armastuses on aeg, kus saad nautida ilusaid ja südantsoojendavaid hetki. On uue armumise ja särava õnne aeg. Oled kontaktis oma sisemise tarkuse ja intuitsiooniga ning suudad teha õigeid valikuid. Sind juhib eelkõige sensuaalsus ja kirg. On aeg keskenduda naudingutele ja lasta end elul hellitada. Suhted sujuvad ladusalt ning romantikast ei tule puudust neil, kes on juba pikemalt suhtes, ega ka neil, kes alles otsivad oma unelmate kaaslast.

Tööasjus on kätte jõudnud periood, kus usaldad eelkõige loogilist mõtlemist. Oled hästi ratsionalistlik ning loobud illusioonidest ning petlikest fantaasiatest. Võid puutuda kokku ka endale suunatud kriitikaga, kuid sa ei karda enda eest seista ja oma seisukohti kaitsta. Katsu ainult vältida ise konfliktide algatamist, hinga pingelistes olukordades rahulikult sisse ja välja, loe kümneni ja alles siis reageeri.

Tervise osas liiguvad asjad paremuse poole. Kui sind vaevas mõni tervisehäda, siis nüüd saad sa sellest võitu ning muretsemine ja pinge kaovad. On hea aeg ka muutuste sisse viimiseks oma terviserutiini. Kui oled plaaninud mõnd uut spordiala proovida, siis võiksid nüüd härjal sarvist haarata.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Suhted võivad sulle hetkel pisut muret valmistada. Kipud nüüd olema rohkem enesessetõmbunum ning muretsed ka pisiasjade pärast. Sa suunad oma tähelepanu pigem sellele, mida sul ei ole ja mis sind ei rahulda. Selleks, et taas oma meel tasakaalu viia, peaksid teadlikult enda ümber vaatama, et näha kõike positiivset, mis su elus on.

Töö osas on aeg muutusteks. Kui oled pikka aega plaani pidanud ja oodanud õiget aega, et oma ideid ellu viia, siis nüüd võid rõõmustada. Asu tegutsema, sest asjad laabuvad praegu sinu jaoks eriti ladusalt. Usalda oma intuitsiooni, see juhatab sind õigete inimesteni ja suurepäraste võimalusteni.

Tervise osas tasub olla tähelepanelik ja seda eriti krooniliste vaevuste või korralikult välja ravimata probleemide osas. Nüüd võivad need taas päevakorrale kerkida ning nõuavad endale tähelepanu pööramist.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Armastuses oled sel kuul pühendunud rohkem maistele naudingutele. Pigem tõmbad ligi inimesi, kes sobivad sulle kirglikuks armukeseks, mitte niivõrd intellektuaalseks partneriks. Enne kui astud mõnda suhtesse, mis ei põhine armastusel, vaid pelgalt kirel, mõtle hästi järele, kas asi on seda väärt ja kas suudad toime tulla ka tagajärgedega, kui suhe ei kujune päris selliseks, nagu sina seda lootsid.

Tööasjad laabuvad hästi, sest oled oma sisemaailmaga heas kontaktis. Tunnetad suurepäraselt, mida su hing vajavab selleks, et oleksid õnnelik. Kui tegeled mõne kunstiliigiga või vajad lihtsalt loomingulist tõuget, siis praegu oled õnnega koos. Sind tabab inspiratsioonipuhang, millest sünnivad suured asjad. Päästa julgelt oma anded valla.

Tervis tuleb nüüd tähelepanu alla võtta. Mõtle läbi oma tegevuskava ja suhtu tõsiselt keha poolt saadetavatesse signaalidesse. Kui oled juba mõnda aega juurelnud, kas peaksid arsti juude minema või ei, siis tea, et proobleemi ignoreerimisega võib see ainult süveneda.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Armastuse osas tegeled sa sel kuul rahu ja tasakaalu leidmisega. Oled end viimasel ajal tundnud pisut ebakindlalt, kuigi sel polegi erilist alust olnud. Nüüd oled leidnud endas sisemise tugevuse ja teadmise, mis sind õnnelikuks teeb. Ära muretse üleliia asjade pärast, mida sa kontrollida ei saa. Keskendu sellele, mis on positiivne. Maailm peegeldab sulle vastu täpselt seda, mida sa ise välja kiirgad.

Töö osas ootavad sind ees suurepärased võimalused, head pakkumised ja õnnelikud juhused. Sinu asi on ainult silmad lahti hoida ning neist õigel hetkel kinni haarata. Sinus tärkab uus lootus ja leiad endas motivatsiooni, et võtta oma elu juhtimisel ohjad tugevalt enda kätte. Praegu suudad soovi korral mägesid paigast liigutada.

Tervis on hea ja tunned end suurepäraselt. Oled leidnud endale sobiliku tervislikkuse rutiini ning seda järgides suudad töö ja puhkuse tasakaalus hoida. Kohati kipud vaid üleliia muretsema, mis võib pikas plaanis stressi tekitada. Katsu pingelistes situatsioonides rahu säilitada ning ära võta tööd koju kaasa.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Armastuses on sind ees ootamas head uudised ja õnnelik aeg. Oled lähiminevikus teinud häid otsuseid ja läbi mõelnud, mida ootad oma armuelult pikemas plaanis. Kui sa ei kaota julgust ning tegutsed vastavalt oma lootustele, siis saad üsna lähiajal nautida õnnelikke hetki kalli inimese seltsis. Ära jää lootma sellele, et kõik sulle kandikul ette tuuakse, tee julgelt esimene samm, kui su sisetunne ütleb, et oled õigel teel.

Töö osas on aasta algus sinu jaoks justkui uus võimalus alustada oma elu puhtalt lehelt. Sa oled täis optimismi ja värskeid ideid, mida soovid innukalt ellu viima asuda. Kuna sinus on praegu palju teotahet, siis mida enesekindlam ja inspireeritum sa oled, seda positiivsemaid lõpptulemusi on oodata. Seega tasub sul praeguseid ideid ja energiat täiel määral töösse rakendada.

Tervis on hea siis, kui lubad endale piisavalt lõbustusi ja stressivabu hetki. Praegu pead valima endale ümber inimesed, kes sind toetavad ja jagavad sinuga ühiseid huve. Üksi jäädes kipud üle mõtlema ja liigselt negatiivsele keskenduma.

Lõvi (24. juuli - 23. - august)

Armuasjades on nüüd oluline, et sa ei sulgeks silmi tõe ees. Sinu elus on asju, mis sind häirivad, kuid mingil põhjusel oled sa nendega tegelemist vältinud või edasi lükanud. Praeguseks on aga kätte jõudnud aeg, kus vanaviisi tegutsemine ei vii sind enam edasi ja ainus võimalus on olla enda vastu aus ja seista silmitsi sellega, mis sulle muret valmistanud on. Võta oma hingejõud kokku ja seisa enda heaolu eest.

Tööasjade osas oled korrektne, visa ja edule suunatud. Oled oma eesmärkide saavutamise nimel nõus tegema ka ületunde ning tööd koju kaasa võtma. Peaksid endale siiski ka hingetõmbeaega andma, sest isegi sina ei ole väsimatu.

Tervise osas saad lahenduse sind vaevanud probleemidele. Sul on kõrge motivatsioon ja suur tahtejõud, mistõttu suudad seljatada nii tekkida võivad stressiilmingud kui ka kergemad tervisehädad. Rohkem rõhku võiksid panna lõõgastumisele ja lihtsalt puhkamisele.

Neitsi (24. august - 23. september)

Armastus toob sel kuul sinu ellu rõõmu ja põnevust. Sügavad tunded, mis tekivad teatud suhetes ja olukordades, mõjutavad kogu su elu. Sul on vaja tasakaalustada oma tundeid, sest muidu võid nende alla lausa mattuda. Võimalik on uus armumine või tunnete lõkkele löömine juba olemasolevas suhtes. Igal juhul saad sel kuul tunda kirge, romantikat ja lähedust.

Töö- ja rahaasjades saab see kuu olema eriliselt edukas. Majanduslik edu laseb sul tunda end turvaliselt ja kindlalt. Sinu mõtted on suunatud eelkõige oma tagala kindlustamisele ja sellele, et praegune stabiilsus jääks sinu ellu ka pikemaks ajaks püsima. Sa suudad hästi rakendada oma kogemusi ja teadmisi ning see tõmbab ligi ka sarnaseid inimesi. Ka meeskonnatööks on praegu hea aeg, sest oled kannatlik ja hea vaistuga.

Tervise osas on kõige parem, kui suudad ennast rutiinist välja murda. Sul on vaja midagi sellist, mis süstiks sinusse entusiasmi ja elurõõmu. Kipud end sel kuul tundma pisut väsinuna ning vähe motiveerituna.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Armastuse osas on sel kuul sinu jaoks rahulikud ajad. Kui oled suhtes, siis saad nautida stabiilset, turvalist ja õnnelikku pereelu. Kui oled vallaline, siis veedad pigem aega heade sõprade seltsis. Ka uued tutvused, mida sel kuul sõlmid, tekivad pigem tänu ühistele huvidele, mitte niivõrd romatilisele külgetõmbele. Kiireid arenguid ja suhete uuele tasandile jõudmist sel kuul oodata ei ole.

Tööelus puutud nüüd kokku millegagi, mis on sinu jaoks uudne ja võibolla isegi üllatav. See toob päevavalgele vajaliku tõe ja see aitab klaarida valitsevat õhkkonda. Kuna sa ise oled praegu hästi meelekindel ja kiire taibuga, siis võtad väljakutseid vastu kartmatult ja selge peaga. Sa suudad vajadusel oma emotsioonid ja ego tahaplaanile seada ning vaadata asju nii, nagu need on. Oma targa tegutsemisega suudad sa luua endale helgemat tulevikku.

Tervis sulle sel kuul erilist muret ei valmista. Siiski peaksid olema tähelepanelik tegevuste ja spordialadega, kus on mängus kiirus. Liigse tormakuse tagajärjel võivad praegu tekkida pisemad traumad või vigastused.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Armastuses ootavad sind ees suured ja tugevad tunded. Elu toob su teele inimese või suhteteema, mis paneb sind proovile ja milles peitub sinu jaoks tähtis suhtealane õppetund. Leia endas tasakaal ka siis, kui tunded üle keema kipuvad. Ära unusta, et tõeline tugevus peitub julguses olla õrn ja näidata oma tundeid.

Tööalaselt tunned, et teed ja toimetad mitme eest aga tulemused justkui ei vastaks sellele, mida sa panustad. Ära muretse, anna endast parim ja juba üsna pea saabuvad sinu jaoks ajad, kus tunned end kindlamini ja näed oma tegevuse tulemusi. Hoia oma meeleolu üleval nende teemadega, mis sind naeratama panevad ja rõõmu südamesse toovad.

Tervis võib vajada sel kuul pisut turgutamist. Luba endale kindlasti piisavalt rahu ja veel parem, igaöist korralikku und, see on sinu jaoks praegu parim puhkus. Nii saad kosutada nii keha kui vaimu.

Ambur (23. november - 21.detsember)

Suhtealaselt ümbritsevad sind hetkel olud, kus pead olema tasakaalukas ja enesekindel. Ära lase emotsioonidel ja kirelainetel üle pea kokku lüüa, sest praegu võib ka tühisest asjast väga kergesti tüli tõusta. Mõtle enne hoolega, kui midagi välja ütled ning kuna kipud praegu kõike üleliia isiklikult võtma, siis katsu oma ego pisut maha suruda ning püüda võtta asju ilma liigse emotsionaalsuseta. Sa oled küll sõnaliselt osav ja suudad end igas olukorras kaitsta, kuid ilma tõsise põhjuseta ei maksa siiski sõtta minna.

Töö osas hakkavad puhuma uued tuuled ning tunned, et sul on esialgu raskusi kohanemisega. Ära unusta, et kõigel mis juhtub, on oma põhjus. Seega leia oma praeguses olukorras üles positiivne ja ära nuta minevikku taga, pigem kasuta võimalust, et õppida sellest situatsioonist midagi uut.

Tervis on hea, kui annad endale piisavalt puhkust ja sportimisega või tööga üle ei pinguta. Kuula oma keha, et oskab sulle väga hästi oma vajadustest märku anda. Hoolimata sellest, et sul on tugev tahtejõud ja suudad väsimust ignoreerida, tasub siiski aegajalt patareisid laadida.

Alkeemia Taroskoobi autor on Katrin Oidra


KOMMENTEERI!