ALKEEMIA TAROSKOOP. Esiplaanil on tunnetega ning pere ja koduga seotud teemad


ALKEEMIA TAROSKOOP. Esiplaanil on tunnetega ning pere ja koduga seotud teemad
Karikate kuninganna - taro kaartFoto: Rider Waite taro kaardid

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 16.01 - 22.01

Nädala üldist nägu kujundavad karikate kuninganna ja müntide kümme. Esiplaanil on tunnetega ning pere ja koduga seotud teemad. Väga oluline on üksteisemõistmine, harmoonia ja peresisene tasakaal. Inimestevahelistes suhetes on kõige olulisem üksteise ärakuulamine, oma mõtete arusaadavalt edasiandmine ja empaatiavõime. Praegu on hea aeg selleks, et parandada sassis suhteid ja lepitada tülisid. Jälgides oma südame rada ning tunnistades oma emotsioone julgelt ja ausalt, saad parema kontakti nii iseendaga kui ka teistega.

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on sauade kolm. Sind ootavad ees seiklused ja põnevad võimalused avastada ümbritsevat maailma ja iseennast. Ära torma pea ees tundmatusse, vaid jälgi hoolikalt oma tundeid ja südamehäält. Liikudes oma hinge valitud rajal saad sa kogeda kõige uskumatumaid ja suurepärasemaid tundeid.

Seotud lood:

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib kuu. Sa oled oma elus etapis, kus sul on olemas nii suurepärased võimalused edu saavutamiseks, kui ka samas oht, et vannud alla oma alateadvusest esilekerkivate hirmude tulvale. Pead suutma oma meelt rahustada ning oma mõttemaailma tasakaalus hoida. Kui sul õnnestub end häälestada positiivsele, siis suudad korda saata suuri asju.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Nädalat iseloomustab saatuseratas. Oled nüüd olukorras, kus pead tegema valikuid ja vastu võtma õigeid otsuseid. Ainult nii saad oma saatuseratast panna pöörlema positiivses suunas. Kaalu hoolega oma samme, vajadusel võta endale järele mõtlemiseks ja aru pidamiseks aega. Oma otsuste langetamisel pead toetuma mineviku õppetundidele ja kogemustele.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Nädala kaardiks on erak. Tegeled nüüd tavalisest rohkem oma sisemaailma ja hinge teemadega. Juurdled eksistentsialistlike teemade üle ning proovid leida oma tõde. Võid olla enesessetõmbunud ning tunned, kuidas suhtlemine ja rahvarohked üritused sind väsitavad. Eelistad pigem olla oma pere seltsis või päris üksi iseenda mõtetega.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab müntide viis. Sa tunned end ebakindlalt ning kohati võtab su mõttemaailma üle mingi seletamatu hirm. Sind ümbritsevad olud ei ole tegelikult halvad, kuid kuna sinu ümber toimub palju ja oled ka ise muutumis- ja arenemisprotsessis, siis võib kohati kogu sind ümbritsev virrvarr sul jalgealuse kõikuma lüüa.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Nädala võtab kokku narr. Ära lase mööda võimalust, mis pakub seiklusi, uusi algusi puhtalt lehelt ja mugavustsoonist väljumist. Ole julge ning löö kaasa ettevõtmistes ja projektides, mis tunduvad võibolla esmapilgul pöörased, kuid hiljem saad nentida, et ette võetu oli vägagi väärt, et selles osaleda ja enda jaoks uusi kogemusi ammutada.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Nädalat iseloomustab sauade kaks. Sinu ette on nüüd seatud erinevad võimalused, mille vahel pead langetama otsuse. Selleks, et teha õigeid valikuid, pead võtma kokku oma julguse ja sisemise jõu ning järgnema oma südame kutsele. Julge unistada suurelt ja usu endasse, siis saad ka liikuda selles suunas, mida sinu hing tõeliselt ihaldab.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Nädala kaardiks on müntide kuningas. Oled jõudnud väga viljakasse perioodi. Saad nii hedonistina elu nautida kui ka tulemusrikkalt tööd teha. Kasuta seda aega, et teostada oma visioone materiaalses maailmas. Eriti hea aeg just karjääri silmas pidades. Samuti on praegu sinu jaoks raha energiavood väga soodsas liikumises. Kasuta võimalust, et kindlustada enda ja pereliikmete tulevikku. Praegu loodud väärtused on kauapüsivad.

Neitsi (24. august - 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab sauade kaheksa. Nüüd pead olema valmis kiireteks arenguprotsessideks ja ootamatusteks. Juba lähitulevikus jõuavad sinuni uudised, mida oled oodanud. Tunned, et oled pidevas liikumises ja rahulikud ajad on selleks korraks mööda saanud. Samuti on nüüd võimalus armumiseks ja uute suhete loomiseks ning olemasolevate parandamiseks ja uuele tasandile viimiseks.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Nädala võtab kokku sauade neli. Nüüd on sind ees ootamas head uudised! Saad tunda kiitust, toetust ja heade sõprade kohalolu oma elus. See annab sulle juurde enesekindlust ja inspiratsiooni, mille najal saad veel vägevamate eesmärkide suunas liikuma hakata. Võid enda üle tõesti uhkust tunda!

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Nädalat iseloomustab keisrinna. Nüüd jõuavad teadvuse tasandil sinu ellu uued teadmised ja tõdemused. Need võivad olla nii meeldivad kui ka esialgu segadusttekitavad, ent igal juhul on nad sinu meelt ja hinge rikastavad ning avardavad. Puutud kokku küsimustega, mis näitavad sulle nii elu helget ja viljakat poolt, kui ka ajalikkust.

Ambur (23. november - 21.detsember)

Nädala kaardiks on sauade kuus. Oled teel millegi suurepärase poole. Sind ootavad ees positiivsed uudised ning asjad laabuvad sinu poolt soovitud viisil. Kasuta praegust aega selleks, et viia oma unistusi ellu. Nüüd on sulle abiks lisaks sinu enda teotahtele ja hingejõule ka universumi energiad. Lihtsalt haara härjal sarvist!

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

KOMMENTEERI!