ALKEEMIA TAROSKOOP. Ees on ootamas edukas nädal töö- ja rahaasjades

 (1)
ALKEEMIA TAROSKOOP. Ees on ootamas edukas nädal töö- ja rahaasjades
Müntide kuninganna - taro kaartFoto: depositphotos.com

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 28.11 - 4.12

Nädala üldist nägu kujundavad müntide kolm ja müntide kuninganna. Nüüd on aeg tegeleda maiste teemadega, nagu seda on töö ja õpingutega seonduv, erinevad kindlus- ja turvatunde küsimused, perekondlikud ja kodurahu ning harmooniat hõlmavad teemad. Sinu edu on kindel, kui leiad võimaluse koostööks teiste inimestega. Usaldus, lojaalsus ja realistlik ellusuhtumine viivad sind oma sihtidele lähemale. Tee seda, mis su südant rõõmustab ning leia endale kaaslased, kellega seda teekonda jagada.

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on sauade paaž. Nüüd on aeg alustada puhtalt lehelt, teha endale selgeks, mida soovid oma elus muuta ning inspireeruda sellest, mida saatus sulle pakub. Sind võivad oodata ees joovastavad armuseiklused või tekib sulle mõni austaja, kes suudab sinus taas äratada elurõõmu ja kire.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib õiglus. See, mis ühe jaoks tundub õiglane, ei pruugi seda olla teise jaoks. Praegu on sinu elus õiguse ja õigluse teema tugevalt päevakorras ning sul tuleb anda endale aru, kas oled asjade hindamisel ikka objektiivne või lased end mõjutada kas iseenda või teiste tunnetest ja arvamustest.

Seotud lood:

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Nädalat iseloomustab karikate kolm. Nüüd on aeg jagada positiivseid emotsioone oma lähedastega ja sõpradega. Sind ootavad ees toredad kohtumised, huvitavad üritused ja inimesed, kes jagavad sinuga samu väärtushinnanguid ning kelles leiad endale mõttekaaslasi. Võta endale teadlikult aega, et kogu hingest nautida ja pisut aeg maha võtta. Sa oled väärt parimat!

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Nädala kaardiks on mõõkade üheksa. Sinu jaoks on kätte jõudnud periood, kus asjad ei laabu just kõige lihtsamalt, tunned kohati meeleheidet, muret ja kurbust. Tunned, justkui oleks maailm kohati sinu vastu. Ära lase emotsioonidel üle pea kasvada. Tee enda jaoks reaalsuskontroll, vaata, millest peaksid loobuma ja lahti laskma ning mille suunas liikuma. Ära unusta, et millegi lõpp on alati millegi uue algus.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab karikate paaž. On aeg rohkem oma tundemaailmale tähelepanu pöörata. Oled tundlikum kui tavaliselt ja seega võivad kohati emotsioonid ka üle pea lüüa. Usalda oma intuitsiooni, ole mõistev ja avatud. Sinu ellu võib tulla uus armastus või võib juba olemasolev suhe saada sisse uue hoo. Igal juhul on käesolev nädal sinu joaks rõõmu ja romantikaga täidetud.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Nädala võtab kokku saatan. Sel nädalal tasub hoolikalt jälgida, et sa ei satuks kiusatustesse, millele järgi andes võib sind hiljem tabada suur pettumus ja kahetsus. Tunned, justkui poleks sa oma otsustes läbinisti vaba ja sõltumatu. See tunne on petlik, sest tegelikult oled ainult sina ise see, kes oma elu kulgu kontrollida ja suunata saab. Kui sa ikkagi mõistad, et see, mille poole sind tõmbab, ei tee sulle head, siis loobu.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Nädalat iseloomustab mõõkade kolm. Nüüd on sinu jaoks kätte jõudnud aeg, kus illusioonid purunevad ning sind tuuakse maa peale tagasi. Ära võta seda kui maailma lõppu. Kasuta seda kui õppetundi, mis on vajalik selleks, et tulevikus olla targem ning vältida analoogsete vigade kordumist. Vahel on vaja olla enda vastu üdini aus, ka siis kui see veidi haiget teeb.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Nädala kaardiks on ülempreestrinna. Sind ootab ees põnev aeg, kus kasutad eelkõige oma tunnetust ja intuitsiooni, et teha õigeid valikuid. Õpid paremini tundma oma hinge sügavusi ja tunned tugevat tõmmet müstika ja vaimsete teemade vastu. Puutud kokku ka sarnaste huvidega inimesega, kellega saad mõtteid ja kogemusi vahetada. Kindlasti tasub ka tähele panna märke, mida universum sulle saadab.

Neitsi (24. august - 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade kuus. Oled nüüd leidnud endas sisemise jõu ning välised võimalused, et jätta selja taha oma aja ära elanud suhted võid ümbritsevad olud. Teed julgeid samme selleks, et edasi helgema tuleviku suunas liikuda. Säilita optimism ja usk paremasse tulevikku, see aitab sul oma eesmärkidele keskenduda ja õigel rajal püsida. Peagi on sind ees ootamas paremad ajad.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Nädala võtab kokku müntide äss. Nüüd on saabunud majanduslikult väga head ajad - esiplaanil töö ja rahaga seotud teemad. Tegutsemist on palju, kuid sinu panus saab ka tõeliselt vääriliselt tasutud. Lisaks hindamatutele kogemustele ja tulevikuks olulistele suhetele saad sa ka arvestatavat rahalist kasu, mis annab sulle tuleviku osas kindlama tunde.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Nädalat iseloomustab karikate rüütel. Nüüd saab sinu jaoks fookus olema rohkem emotsioonidel ja tunnetel. Tavalisest tihedamad ja lähedasemad on suhted kaaslastega ja pereliikmetega. Kui vaadata rohkem esoteerilise poole pealt, siis puutud kokku inimeste ja olukordadega, kellega oled seotud läbi ühise karma. Kui su teele satuvad erakordsed ja huvitavad "kokkusattumused", siis ära jäta neid tähelepanuta. Need on sinu õppetunnid.

Ambur (23. november - 21.detsember)

Nädala kaardiks on kohus. Sinu elus ei ole võibolla kõik nii nagu sa soovid, kuid selleks, et midagi muuta, pead sa ise astuma tõsiseid samme, mitte ootama imet või seda, et tuleb keegi ja teeb sinu eest kõik korda. On aeg võtta oma elu eest vastutus. Praegu toimib kõik justkui karma - kui oled aus, õiglane ja armastav, siis saad seda ka vastu. Kui aga käitud vastupidiselt, siis on ka sind ees ootamas mitte nii meeldivad sündmused.

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

KOMMENTEERI!